reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

U nas ciągle 9800g. Odkąd odstawiłam Olka od piersi nie przytył nic ale się nie martwię bo jest przecież klocuszkiem :-D
Pozdrawiam
 
reklama
Ja wiem, że musze się przygotować i w te i w te strone :-)
Chociaż sama nie wiem co lepsze :-p
Być z Dzieckiem koło świąt w domku :-D Czy zacisnąć girki i poczekać do stycznia :-D
Moja dwulatka 13kg waży :-p I dosyć długo jej ta waga się trzyma...
 
Mój Mateuszek jak miał roczek ważył 12kg, dwa latka już 13kg a teraz, mając ponad 6 lat - 20kg :laugh2:
Pozdrawiam
 
Ja wiem, że musze się przygotować i w te i w te strone :-)
Chociaż sama nie wiem co lepsze :-p
Być z Dzieckiem koło świąt w domku :-D Czy zacisnąć girki i poczekać do stycznia :-D
Moja dwulatka 13kg waży :-p I dosyć długo jej ta waga się trzyma...
Myslę że nie ważne kiedy byleby zdrowe tak naprawdę to grudzień będzie d przeszkadzal dziecku tylko w wieku szkolnym i jak zaczną się 18stki i robienie prawo-jazdy i w ogóle posiadanie dowodu a w póxniejszym wieku to nawet zaleta :D Ale ja sama też chciałam urodzic w styczniu :)
A święta cudnie spędzić razem ze szkrabem byle nie na porodówce :p
 
Witajcie ;)
Tak jak pisze Wikiriki nie ważne kiedy ważne żeby dzieciątko było zdrowe! :)
Anita ooo, 10kg ;D to poważna sprawa już ;D
U nas się wszyscy nadziwić nie mogą że Radkowa waga taka duża... ale co ja zrobię że on duży się urodził (dla przypomnienia 4265gramów dokładnie miał) ;) Więc nie dziwota że tak ładnie przybiera ;)

My dziś lecimy do laboratorium odebrać wynik z wymazu gardła, ponieważ przyplątała się do mnie bakteria i o ile ja sobie z nią poradziłam to nie wiem czy Radek się przypadkiem nie zaraził ;) Więc czekam tylko aż się mały obudzi i lecimy zobaczyć jak wygląda sytuacja ;)
 
No to moja pobiła bo miała 4500g a mówią że chłopcy więksi :p Ale teraz nie waży jakoś bardzo dużo choć jak na dziewczynkę to sporo bo coś około 9kg za to długaśna jest :) Wasze dzieci próbują juz stawać? Bo moja to ma nózki jak z galarety
 
Oluniek staje już ponad miesiąc; podciągany za rączki od razu do wstawania. Dziś zrobił pierwsze kroczki jak trzymałam go za rączki :tak: Ale za to siedzi dopiero od tygodnia. Już mam wygodę bo posadzę, obłożę zabawkami i szybciutko coś ugotuję czy ogarnę :-D
Pozdrawiam
 
reklama
Oluniek staje już ponad miesiąc; podciągany za rączki od razu do wstawania. Dziś zrobił pierwsze kroczki jak trzymałam go za rączki :tak: Ale za to siedzi dopiero od tygodnia. Już mam wygodę bo posadzę, obłożę zabawkami i szybciutko coś ugotuję czy ogarnę :-D
Pozdrawiam
O jaki szybki no to gratuluje :)) Moja za to siedzi od dawna ale o staniu nie ma mowy, nie ma pojęcia do czego nogi służą i jedynie umie się nimi bawić i do buźki wkładać
 
Do góry