reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Wikiriki termin mam z om na 26.12, a z USG na 28.12 :-)
A Malutka Twoja nie musi raczkować :-p Moja ani nie pełzała ani nie raczkowała... Od razu poszła, jak zaczeła chodzić to zajarzyła, że chyba pomineła jakieś etapy :-D I na zmiane chodziła, raczkowała, pełzała :-p

Ja miałam na 24grudnia termin porodu ale jak widać urodziłam w styczniu i to grubo :p Pewnie też bys wolała styczeń niż grudzień :) Może i moja po minie etapy raczkowania :p
 
reklama
Cisza nastała :/
Co tam słychać u was i waszych szkrabów?
U mnie wszystko ok :) Mała siedzi sama ładnie ale do raczkowania czy tam chodzenia nie garnię się...Mojej znajomej dziecko urodzone 22-25grudnia już robi pierwsze kroki-ma dziecko tempo :)
 
moja też słabo z siedzeniem do raczkowania się nie wyrywa ale jak wezmę ją pod paszki to robi kroczki i taka pozycja odpowiada jej najbardziej
 
fazer chcesz specjalnie polecic rodzenie w Sylwestra:-D

Ania rodzenie miedzy swietami moze byc ekscytujace:-D jak sie przeciazac na swieta nie bedziesz to moze nawet przeniesiesz

Wikiriki u mnie corka pominela raczkowanie, chyba byla zla, ze jej nie wychodzi i wstala na nogi. Za to syn zrozumial jak sie czworaczo poruszac i radosnie przemieszcza sie po pokoju.
 
Witajcie.. łojej Wy tu o porodach ;D Mi się przypomniało jak my nie mogłyśmy się doczekać kiedy urodzimy ;D Monika fakt Maksio zrobił wielki SURPRISE rodzicom ;D
Ja urodziłam w 41tyg, a mialam termin z OM na 17 stycznia a z USG na 19 ;D a Radek urodził się 28.01 ;D Także Aniu musisz brać dużą poprawkę na te daty ;D Bo dzidzia i tak wyjdzie kiedy będzie miała na to ochotę ;D

A my po wizycie pediatrycznej wiemy tyle że Radek waży 9360gramów i mierzy ok.80cm ;d także ciężko ;D
 
Bakalia,
gratuluję takiego dorodnego synka :). Moj tylko 7500 g wg. ostatniej kontroli. Ale mnie się wydaje, że przytył, dość treściowe zupki dostaje, więc rośnie :)

No ja miałam termin na 22 stycznia, a urodziłam 19.01, więc nie ma reguły :) no ale Aniu przygotowana musisz być na każdą ewentualność
 
reklama
A u nas 10 kg już:) Duży chłopiec rośnie z Kacperka....jak fajnie tu zaglądnąć, mam sentyment do tego forum. 9 miesięcy tu pisałam, i to były takie wyjątkowe miesiące..
 
Do góry