reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Witalam sie juz na watku o rozszerzaniu diety, ale przywitam sie jeszcze tu. Jestem mama styczniowej coreczki, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do Waszego grona.

Alice w czasie ciazy nie wypadaja wlosy, a po porodzie jak juz sie hormony ciazowe unormuja, to znowu zaczynaja wypadac - wypadaje te co normalnie by wypadly ( czyli kolo 100 dziennie ) + te co nie wypadly w ciazy, takze zwiekszone wypadanie wlosow jest normalne i nic sie z tym nie da zrobic. Trzeba czekac az wypadna te co maja wypasc i juz.

Nasza Jadzia juz nosi ubranka na 3 - 6 miesiecy, bo taki wielkoludek, ze w tych mniejszych to sie jej nozki i raczki nie miescily. Szkoda, bo strasznie duzo tych malutkic musialam schowac, a wcale ich nie nosila.
 
reklama
helou...milo BB czasem poczytac i suwaczki są ktorych na FB brakuje:-Dale na FB jakos mi lepiej czytac...wszystko szybciej chodzi u mnie bynajmniej:-)


cos nie moge od 2 tyg w nocy spac...a jak juz mi sie uda zasnac to F sie budzi na amciu...zycie:-D
 
I ja tu zajrzałam;) Ja lubię i Face i BB:) Ale na face tyle się dzieje, że mało kto moje posty zauważa;( Chyba, że nie lubiana jestem:-)
Ja jak się położę, to zasnąć nie mogę przez 2-3 h no a potem Szymek wstaje jeść.
Dzisiaj nieprzytomna jestem coś, masakra strasznie spać mi się chce, wrr. Mama przyjedzie to chyba się położę:dry:
 
hej
a ja wole jak na forum jest wolniej :) bo moge doczytac.
jak pogoda taka sliczna a ja sama z 2 lobuzow to czasu na kompa niewiele zostaje.

u fryzjera bylam i ja. wlosy wiecznei mi mocno wypadaja ale po ciazy takie zniszczone koncowki mialam. opacholilam polowe :)

a co do jedzenia ( zaznaczone cytaty mi przepadlu ) to Daniele tez jakis okres temu mil tak ze przez tydzien prawie nic nie jadl a teraz wsowa znow az milo.
ale nie wiem ile wazy. na szczepieniu sie dowiem boy specjalnie tam nie chodzic do lekarza. ale wydaje mi sie ze olbrzymem to nie jest :)

a rok temu moja kolezanka na piersi miala tak pulchniutkiego synka ze wszyscy sie dziwili jak to mozliwe na samym cycu.

milego dnia!
 
Właśnie mój pulpecik jest na samym cycu i się każdy dziwi, że taki grubasek. No i drugie zdziwienie, że skoro karmię piersią i to często, bo mały dopomina się co godzina, dwie; no chyba że na spacerze śpi, to i przerwy jest 4 godziny, tak samo w nocy. Ale chodzi o to, że często karmię a nie chudnę. Koleżanka mówi, że przy takim tempie karmienia powinnam być już jak szczypiorek :-( A nic nie chudnę :crazy: Eh ...
Pozdrawiam
 
hej
u mnie dzis piekna pogoda i w zwiazku z tym w poludnie wyruszam z dzieckiem na spacer z kolezanka (park, kawiarnia, ploteczki) Pokarm odciagniety ( bo nie chce cycorow wywalac na swiatlo dzienne) :-)


Moj Robinek ma rozmiar 62, niektore juz na 68 nosi. Za tydzien idziemy do przychodni to sie dowiem ile mierzy i wazy. Normalnie rosnie w oczach...

Witaj emzetka!

Milego dnia:-)
 
Marcia, Justys
ja też mam problemy ze snem. Matko, kiedyś głowa do poduszki i spałam, a teraz zanim zasnę to 30 minut jak i nie godzina mija i zaraz muszę do głodomora wstawać. Wszyscy sugerują spanie w czasie dnia, ale to już kompletnie mi nie wychodzi, chociaż czasem ledwo na oczy widzę. Jedynie w weekend udało mi się dwa razy przespać po godzince jak mąż poszedł z małym na spacer. Ciągle jestem na takim "stand by" :-)

Odnośnie tego żarłokowania teraz u mojego Tadzia, to doczytalam w "Języku niemowląt", że może on jest niedospany i do tego cyca tak ciągnie, żeby sobie w spokoju przysnąć. Może to być prawda bo właśnie popołudniami kiedy jest najbardziej zmęczony jednocześnie ciągle by jadł i zaraz mi przysypia.

Anielkaa a jak Robin toleruje butelkę, bez problemu z niej pije? Ja ani razu jeszcze nie odciągałam pokarmu, ale chyba muszę zacząć to robić, żeby mieć trochę wolności od małego i niech tata pokarmi trochę.

Czy wy też macie takie blokady, żeby zostawić dziecko i gdzieś wyjśc. Mnie na razie udało się raz pójść do kina i to tylko dlatego, że mnie mąż wypchnął, bo sama już się cofałam w drzwiach. Wczoraj miałam iść na shoping i jakoś nie byłam przekonana. I dobrze zrobiłam, po 15 minutach od mojego wyjście mały tak się rozryczał, że ojciec słabo sobie dawał rade i musiałam wkroczyć do akcji.
 
Megi-niedawno go nauczylam z butli, jak musialam podac mu herbatke gdy mial klopot z kupa. do tej pory nie radzil sobie z butla, na poczatku gryzl smoka, ale jak sie zassal to poszlo ;)
 
Megi-niedawno go nauczylam z butli, jak musialam podac mu herbatke gdy mial klopot z kupa. do tej pory nie radzil sobie z butla, na poczatku gryzl smoka, ale jak sie zassal to poszlo ;)

To w takim razie od dzisiaj zacznę małego uczyć, zobaczymy jak nam pójdzie, w sobotę chciałabym się bez steru wypuścić na zakupy i w razie czego dobrze byłoby gdyby mąż miał czym go nakarmić :)
 
reklama
Do góry