reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Strzelić sobie w lep to mało... młoda marudzi cały dzień, z sufitu zaczęła kąpać woda, pół dnia bez prądu, a teraz wojtaszek marudzi że go ucho boli...

Nie ma to co walentynki z rodzina...

Nie można mówić ze jak ma się kolejne dziecko to się wszystko wie, przy każdym dziecku uczymy się na nowo... bo każde jest inne

Nina zjada 150 od 2 dni ( odciagnietego)
 
reklama
Hej Walentyny:)
Moje dziecie przytyło przez tydzień 300g co mnie bardzo cieszy:)

Ja od męża dostałam dziś biszkopty i babkę :-D:-D:-D Prosiłam, by kwiatów nie kupował, gdyż z racji tego, że dopiero co wróciliśmy z Franulą do domu mam w domu kilka bukietów, w tym jeden piękny od niego :-) Właśnie siedzę, wietrzę tyłek i wcinam moją walentynkę, choć zdecydowanie wolałabym czekoladkę :-p

Waga - 12kg :-)
 
witam się i ja :)
jej ciężko znaleźć czas by poczytać i odpisać na wszystkie posty :)

mam pytanko.. czy od razu po połogu trzeba się udać na kontrole do gina?? bo chyba dostałam okres (to możliwe?) bo krwawię i mnie brzusio jak na @ .. i tak się zastanawiam że nie ma chyba sensu żebym dzwoniła do gina jak mam @ bo przecież mnie zbadać nie będzie mógł.. dobrze myślę? bo ja już głupia jestem :-p
 
Krupka: różnica jest taka że wiem jak się kompie, przewija... ją przy wojtku nie wiedziałam jak wygląda ból brzuszka od kolek, wojtek nie był placzliwy chyba nigdy tak naprawdę nie zaplakal, teraz za to wiem jak wygląda to wszystko bo Nina mnie tym uraczyla juz... tak więc uczę się od nowa, o, nawet rozwojem się różnia bo wojtek nie podnosił głowy...
 
Asteria- witam w klubie- Lidka ma zapalenie ucha... Dostalismy antybiotyk do piątku+ przeciwgoraczkowe co 6 godzin bo u nas temperatura skoczyła do 40,5st:szok: Do tego mam w piątek egzamin...Leć do lekarza z małym żeby szybko z antybiotykiem wejść jeśli to zapalenie- choc trzymam kciuki za to że moze to tylko gardziołko i promieniuje na ucho
Fazerkamm- możliwe że to okres. A do gina to kontrola po tych 6 tyg ale ja bym poczekała jeśli mocno krwawisz- tydzień w jedną czy drugą stronę to żadna róznica. Ja mimo karmienia piersią z Lidką tez bardzo wcześnie dostałam okres i zaraz zaczęłam brac Cerazette
Nasz wózek stoi na klatce schodowej ale mamy fajne osiedle, domofon i ogrodzony blok;-) Dopóki korzystałam z godoli to wyodniej mi było młodą opatulic w mieszkaniu i znieść. Stelaż złożony zawsze stał na dole. Jak wpielismy spacerówkę to już nie nosimy. Nam pozwolono zrobić hak w ścianie do przypinania wózka- tzn sąsiad robił na swój wózek i dla nas od razu zamontował- można stelaż przypiać linką rowerową- może któraś z Was skorzysta z takiego pomysłu
 
Asteria- uf... To moze u Was uda się uniknąć. No nic, my sie kurujemy dzielnie. Wietrze na maksa, staram sie trzymać Lidkę z dala od Wojtusia i daję mu Dicoflor- więcej zrobić niestety nie mogę:-(
 
reklama
Fazerkam mozliwe że to okres, ale ja bym nie czekała i poszła do gina jesli jest możliwośc wcześniej. We wskazaniach ze szpitala dostałam że jesli po jakimś czasie w okresie połogu pojawi się nagle silne krwawienie to trzeba natychmiast to skonsultować-może to być poprostu okres, ale moze to być jakies powikłanie po porodzie- nie chcę straszyć i nic nie twierdzę, ale pisze na co mi zwracali uwage.

Dokładnie Krupka tak jak mówi Asteria- i nie jest to widać mit że kolejne dziecko jest zupełnie inne-to poprostu PRAWDA- trzeba uczyc sie na nowo-a to co sie wiedziało czesto sie poprostu nie sprawdza.

Mam pytanie czy to że zjadłam na wieczór jabłko mogło spowodować gazy u małego- pół nocy mi płakał i wierzgał nóżkami prukał co rusz, nie mógł zasnąć, trzymać musiałam mu smoka w buzi, bo oczywiscie mu wypadał i wtedy krzyk, a tylko smok go uspokajał- MASAKRA z tym smokiem, ale teraz juz nie potrafię sie z niego wycofać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry