reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

o! 2 dni nie zaglądałam i już prawie nie mogłam was/nas znaleźć-no przenieśli nas do "naszych dzieci"...ech trochę żal, już nie jesteśmy styczniówkami:-(
 
reklama
U nas jedynie na wizycie była moja babcia i rodzice nasi. W następnym tygodniu zaprosiliśmy przyjaciół i kuzynkę ze swoim maleństwem;)
 
u nas z wizytami na sobote i niedziele sie zapowiadaja ... a tak to mam spokoj :)
udalo sie z kupkami widocznie koperek pomogl :-)


ja ide lezakowac bo maly dal popalic w nocy i padam
 
u nas młodą widzieli tylko najbliżsi:) moi rodzic + teściowie, rodzeństwo P. pradziadek i prababcia:) reszta (znajomi za 2 tygodnie gdzieś pewnie:)

Malutkans:) super!!:):):) ja się nie spodziewałam, że kupa dziecka sprawi mi tyle radości:D:D
 
u nas tez najbizsi- babcie dziadek, wujek-moj brat

Anastazzja no ja musze sie tez pochwalic, dostałam bukiet 9 róz od moich chłopaków i z Apartu bransoletke od mojego K:-)- do kompletu do pierścionka, który dostałam jak Jakubka urodizłam
 
asiuk, śliczna!

Mój Mikołaj kupka przy każdym karmieniu prawie.

Dzisiaj starszak u dziadków a ja na razie nic konkretnego nie zrobiłam bo Mikołaj ma problemy z zaśnięciem, więc ciągle do niego latam, ale może wreszcie...
 
Asiuk PIĘKNA!!

Ja kocham pierścionki mimo, że prócz obrączki noszę zwykle tylko jeden ale lubię mieć wybór:-p
B. się dostosował i za każdego synka dostałam pierścionek.

U nas też kupka przy każdym karmieniu i objawy nietolerancji laktozy. Spróbuję odciągać pierwszą partię pokarmu przed karmieniem (podobno najbardziej bogata w laktozę). :-(
I odparzenie na pupce. sudocrem nie daje rady:-( myję pod kranem, wietrzę, często zmieniam pieluszki i chyba jest gorzej:-(
skonsultuję tą pupę z lekarzem i może termentiol...
 
Dorotka ja tez z pierscionkami skromnie, 1 to max, ale wybór miec to podstawa:-D- niestety narazie nawet obraczka jeszcze mi nie wchodzi na palce:szok: mam nadzieje ze te kosci sie wszystkie zsuną, bo nie chce byc słonicą:crazy:.

A propo laktozy spróbuj DELICOL podawac- to enzym laktaza...sama wiesz:tak: w aptece ok 38 zł lub w necie nawet za 26 zł dostaniesz buteleczke.

A na pupcie zasyp mąką ziemniaczaną!
 
Asiuk, śliczny prezent:tak:
Myszka,ja też latam do małej dziś ciągle. Co zaśnie, to za kilkanaście minut się budzi, hehe. Zobaczę ile teraz pośpi. Ale ma tak od kilku dni, że przed południem jest aktywniejsza, mniej śpi, a po południu nadrabia. w nocy różnie.
Dorotka, aby pupcia się szybko wygoiła.

Powiem wam, że jakoś na razie źle znoszę nocne wstawanie, oczy mam jakieś zapuchnięte, czuję się strasznie niewyspana, a przecież mała budzi się w nocy 2-3 razy, więc nie jest tak strasznie. Mam nadzieję, że minie mi to, z pierwszym bąblem wstawanie nocne nie było dla mnie straszne (czyżbym się zestarzała??:szok:).
 
reklama
Dzięki Asiuk - nawet nie wiedziałam, że jest jakiś preparat z laktazą dla maluszków myślałam, że wszystko raczej z dimeticonem. Już pisałaś o delicolu ale jakoś się nie przejęłam, teraz chyba jednak spróbuję
 
Do góry