reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Asteria tylko pozazdrościć. Mnie dziś chłopaki dali popalić w nocy. A Wojtuś najchętniej by spał na moich rękach:crazy:

Witam mamusie. aninaa rodzisz dzisiaj?
 
reklama
aninaaa bo zaczynam podejrzewać Cie o ciążę urojoną:-p:-D

-------------------
Dziewczyny teraz na powaznie- mam pytanie do tych co rodziły sn-ja juz 2 tyg prawie po a nadal nie moge dłuzej jak 5 minut chodzic, stac, siedzenie troche dłuzej, bardzo boli mnie krocze- dokładnie kosci łona czy miednicy- te pomiedzy- i taki tępy cisnacy ból jakbym miała zaraz główke urodzic. czy to normalne:confused:. Nawet nad przewijakiem nie moge chwili postac. nawet biore po całym dniu apap, bo nie wyrabiam.
 
Ostatnia edycja:
Asiuk - niby na dojście do siebie masz 6 tygodni, ale ja bym się jednak zgłosiła do lekarza - ja już w dniu porodu siadałam i chodziłam w miarę normalnie, a takie bóle jak opisujesz pojawialy się tylko po zbyt dużym wysiłku i minęły po ok. półtora tygodnia.
 
aniaa - a może to dziś?

asiuk - ja miałam tak tylko przez kilka dni, ale to raczej jakieś więzadła, albo mięśnie w okolicy miednicy mnie ciągnęły strasznie. Np jak siedziałam i wstawałam to ciągnęło. Ale tak, żeby siedzieć nie można było to nie miałam. Może do połoznej środowiskowej zadzwoń?

my dzisiaj jedziemy się ważyc i mierzyć :) zobaczymy jak rośnie nasze maleństwo :)
 
Ja wpadłam sie przywitać :)
nocka była znosna bo Amelka budziła sie co 3 godziny, martwilam sie, ze nie może kupki zrobić od wczoraj, jednak dzis rano po herbatce sie udało ;)
teraz ładnie sobie spi, ja jeszcze chwile poleniu****e, i zabieram sie za jakas robotę. :)
 
Witam się ! ;-)
Fajnie, że wasze maleństwa spały całą noc. Mój diabełek drzemał, co godzinę się budził wisiałby tylko na cycku lub smoka ssał. Jestem wykończona psychicznie najbardziej:crazy:
Dopiero teraz śpi...a tak się wczoraj martwiłam, że za dużo śpi i mnie pokarało...
 
reklama
Mój synek mnie dziś zaskoczył, jak zasnął wczoraj o 18 tak spał do 2.30, obudził się na jedzenie i zmianę pieluszki po czym znowu zasnął i tak do 5.30:) Aż się przestraszyłam czy z nim wszystko ok ale jak się okazało na szczęście tak:) aninaa kiedy ty w końcu urodzisz kobieto, nie mogę się doczekać już relacji z Twojego porodu:))
wow!! gratuluję!! mamusia się pewnie wyspała :)

u mnie właśnie akcja pod tytułem "kto wytrwalszy" młody zasypia w sekundę przy cycu albo na rękach, po czym go przenoszę do kołyski i góra 5 min śpi :) już 3h tak się "bawimy"

asiuk ja nie mogłam siedzieć przez 2tyg ale to przez szwy :/ faktycznie tak jak dziewczyny piszą jak się niepokoisz zgłoś się do lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry