reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam :-)

Milenka ukapana i chrapu chrapu :-) Jest kochaniutka i sliczniutka :-) Jestesmy w Niej zakochani po uszy :-) Ja wypoczeta, bo u Rodzinki :-)

Laski, pytanko. Kiedy po porodzie zrobilyscie pierwsza kupę?
Wiem, pytanie bez uprzedzenia, ale kurna jem a nic nie wydalam od soboty. Jak mnie złapie za niedługo to kurde tyłek urwie.

Ja w ok. 4-5 dobie juz w domku :-) Myslalam, ze beda mnie szwy bolaly, ale bylo calkiem ok :-)

Pozdrowionka :-)
 
reklama
Gośka:p ja po cesarce byłam tak przerażona, że mi rana się rozejdzie, że wstrzymywałam się do 3 doby chyba:p ale poszło....gładko:p:p:p
 
Dzięki dziewczyny za wyznania, bo kurde w szoku jestem. Normalnie po 2 ,3 razy dziennie a tu od soboty nic.

Wera wróciła na naświetlanie:(
 
Fazerka bardzo mi przykro :-(
Gośka ja zaraz na drugi dzień bez problemu po CC. Ale u nas w szpitalu dawali czopki glicerynowe innym dziewczynom i działały.

Dziewczynki, pamiętam, że na początku naszych ciąż gdzieś na tym wątku któraś z Was dawała linka do promocji dziecięcych w różnych sklepach. Może coś Wam się przypomina :sorry:
Pozdrawiam
 
ja po tym teraz CC jeszcze w tym samym dniu - sama nie wiem dlaczego, bo cały dzien nic nie jadłam, a rano przed zabiegiem była lewatywa.
No a tak w ogóle 24h po cc dawali lewatywe (mnie ominęła, bo zrobiłam bez)
po I cc dawali czopek - jak dla mnie OKROPIENSTWO - kupa to była, ale bólu, innej ani widu, ani słychu
 
Hehe, i niech mi ktoś powie jak to możliwe młoda dalej spi od wieczora... obudzilam ją na pieluche i chciałam przystawic ale ona nie chciała i poszła dalej spać... ciekawe o której zglodnieje...

Dziewczyny nieco lepiej się czuje łukasz wczoraj postawił mi banki... i stwierdzam że zdzialaly cuda...

A co do wyproznienia to teraz dzień po porodzie, a przy wojtaszku chyba 2 tyg się meczylam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój synek mnie dziś zaskoczył, jak zasnął wczoraj o 18 tak spał do 2.30, obudził się na jedzenie i zmianę pieluszki po czym znowu zasnął i tak do 5.30:) Aż się przestraszyłam czy z nim wszystko ok ale jak się okazało na szczęście tak:) aninaa kiedy ty w końcu urodzisz kobieto, nie mogę się doczekać już relacji z Twojego porodu:))
 
Do góry