reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

krupka a maluch się nie podrapał ?

tysia,fiona pewnie urodziła i czasu jej brakuje na smsy :)

jesteśmy w szpitalu 5-ty dzień i jakoś się nie podrapał - te pierwsze pazurki są takie bardzo miękkie i się kruszą po prostu, no przynajmniej u mojego synka tak jest. W domu zrobimy mały manicure;-)
 
reklama
cześć koleżanki . Ja wczoraj zrobiłam tak dziką awanturę mężowi, że aż trudno pisać, z tych nerwów chyba odszedł mi czop i miałam całą noc skurcze i mały się bardzo ruszał;
i niestety wygląda na to że zostałam sama "z porodem"- jest mi strasznie źle, przykro, smutno i żyć się odechciewa,..... faceci są poj.........
 
Natalunia:p Ty to możesz dziś urodzić:D ja tam grzecznie czekam w swojej kolejce:p chociaż do 27 stycznia:D a niech mój P. sobie spokojnie egzaminy napisze:p:p a co...nie będziemy z Hanką robiły tatusiowi na złość:p:p

a ja już prawie ogarnęłam chałupę:) muszę zmyć naczynia, napisać podanie i jeszcze zostaje zrobić coś na obiad dla P. kurde...muszę się w godzinę wyrobić...;/
 
natalunia ja chętnie dziś z Tobą urodzę, ale chyba bez skurczy się nie da :crazy:
krupka kiedy wychodzicie do domu ??
asiuk spoko loko .... czasem powie się o dwa słowa za dużo, ale to minie.... na pewno Cię samej z porodem nie zostawi!! :happy:
 
asiuk, teraz mu ładnie podziękuj, ze Cię wkurzył (w koncu się doczekałaś) i rozladujesz atmosferę, a on poleci na ten poród w skowronkach

Alka, dziś jeszcze echo kontrolne serduszka i spadamy do domu - a na Twoim miejscu już ktoś jest:p
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobitki :-)
ale dzisiaj fajnie pospałam :-D mój synuś chyba odsypia pobyt siostry :-p

pytanie do mamusiek karmiących cycem.. co jadacie na obiady?? jejuś mam straszny problem z wymyślaniem co by tu zjeść.. i przez to nieregularnie jem :/ ... kompletnie pomysłów nie mam.. wena mnie opuściła..
 
krupka dzięki za odpowiedz w takim razie ja też zrezygnuję z rękawiczek.

asiuk pogadaj z mężem,może to tylko jego duma się włączyła. zresztą myślę że jak zaczniesz rodzić to sam przyleci i Cię nie zostawi.

fazer ja pamiętam tylko gotowanego kurczaka,fuj..
 
reklama
Do góry