reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Jak dla mnie to maluszek może już w przyszłym tygodniu się urodzić, bo już mi ciężko w tym stanie ;-) Ale im bliżej rozwiązania tym bardziej wydaje mi się to nierealne! :) Ale faktem jest że chciałabym go zobaczyć ;D
 
reklama
hej :)

dziewczyny mam pytanie... chodzi o czop mi wylecialo dosyc sporo bardzo gestej mazi koloru kremowego czy to moze byc to?? pytam bo przewaznie pisalyscie ze moze byc podbarwione krwia i teraz nie wiem :zawstydzona/y:
 
Ja idę właśnie uskutecznić sprzątanie ale nie w celach porodu, ale w celach czystości i domowego fitnesu. Oprócz gry w piłkarzyki z mężem jest to chyba jedyna forma atywności fizycznej, jaką ostatnio wykonuję :p

No, może jeszcze oprócz spacerów.
 
hej dziewuszki :)
melduje się że jesteśmy cali i zdrowi :)
ja dalej siedzieć nie mogę :szok: stoję przed laptopem.. grrr
synek najedzony i śpi także mogę zaglądnąć do Was :)

Malutkans ja niestety nie pomogę.. mi nie odszedł czop do samego końca..
bakalia ja Ci troszkę zazdroszczę że jeszcze masz tego Skarba pod serduszkiem.. mi zaczyna brakować kopniaczków.. :-p
 
Hey Wam !
Malutkans mi wyleciało coś podobnego przed wczoraj, ale wczoraj lekarz nie powiedział mi nic, że czopa już nie mam ( chyba, że nie wiedział czy coś:eek:).
Melduję, że czuje się dzisiaj całkiem nieźle:-) Całą noc przespałam bez bólów, skurczy i "na sucho". Więc jutro szpital, to tylko będzie KTG USG i pewnie do domu:-)
Już się bałam, że zaczyna się, ale na razie skurcze przeszły, przepowiadacze też nieregularne. Uff:-)
 
mój facet albo ma okres albo nie wiem co.. czepia się tego, że nie mam wiecznie nic na koncie, tego ze dzwonie kilka razy dziennie do domu itd.. normalnie chyba wstał lewą nogą!

ps. a mnie od rana ciąga do łazienki.. byłam już trzy razy.

odnosząc się do postu Malutkans czy te wypadanie czopu da się czuć, czy tylko zostaje kwestia zauważenia na bieliźnie?
 
Bakalia nie wiem czy ty czop ale jak tak to jak sie podcieralam to poczulam ze duzo czegos jest na papierze i zerknelam.

jak ja uwielbiam ta wielka niewiadoma:-p
 
Bakalia heh teraz przeczytalam co dokladnie napisalas hihi ja siedze teraz jak na szpilkach , kuchnia w polowie rozwalona i pelno kurzu w calym mieszkaniu ....jak zaczne rodzic to bedzie kolorowo :-(
smieje sie z mojego T ze ma przedporodowe wicie gniazdka:-D
 
reklama
Bakalia - nie czuć, bynajmniej u mnie nie było czuć. Także do wypatrywania na bieliźnie, na papierze toaletowym itp.

My dziś wywaliliśmy choinkę i mieszkanie ostatecznie straciło świąteczny klimat. Przy okazji miałam motywację do odkurzania (specjalnie najpierw sprawdziłam, czy szwagier jeszcze śpi po wczorajszej imprezie i jak się okazało, że tak, walnęłam odkurzacz na wyjące obroty - ja się nie wyspałam przez niego, to on się nie wyśpi przeze mnie). Tak kombinuję, czy czegoś jeszcze nie ogarnąć, ale P. mnie zirytował i straciłam "sens życia".

No nic. Zobaczymy :)
 
Do góry