reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Alka,
to tak jak ja... Niby termin na 22.01, ale jak pisałam wcześniej już miałam wizje siebie rodzącej 31.12 23.55 :-)
No ale się udało i teraz to kiedy mały się zdecyduje to mi wszystko jedno, byle za długo nie zwlekał.
Ja już od 23 zaczęłam tańczyć, bo stwierdziłam, że i tak ryzyka nie ma, a teraz wstałam i się lenie i nic mi się nie chce, jak Tobie Gosiu, no ale dzisiaj taki świąteczny dzień, więc można.
No fakt Meliska coś cicho siedzi...
 
reklama
Melisa jeszcze w piątek pisała ... więc albo zaczęła się u niej akcja i zrobili to cc, ale myślę, że wtedy przysłałaby jakiegoś smska, albo zwyczajnie w tym szpitalu padł net - wiecie jak to jest :)
 
Witam się z Wami w NOWYM ROKU:-)
Ja czuję się dziś zmęczona jak po imprezie:-D. ładnie strzelali :-)

Ale coś tak jakoś WYRAŹNIEJSZY strach mi się zrobił- "Styczeń" to tak brzmi-brrrr:-D

No dobra to która na dziś???? Jak obiecałam bedzie ode mnie niespodzianka:-p.

synek Fazerkamm chyba z tych niecierpliwych- albo prawdziwy Koziorożec- sam decyduje o sobie:-D:-D:-D
 
Już nowy rok więc teraz nasza kolej. Kiedy nadejdzie ten dzien? już bym chciała. Pomęcze się z 5 godzin ale już ja zobacze. w dodatku hormony we mnie buzuja. jestem zla, becze i nie wiem co chce. wszystko mnie irytuje i wkurza. tez tak macie?
 
Witam w nowym roku:-)
sylwester udany maly wpinal sie do konca imprezy az mie brzuch bolal nawet sobie potanczylam hihi my mielismy pidzama party wiec bylo mi wygodnie lezalam sobie jak w domku :-):-) jedyne to co mnie nerwilo to to ze kazdy pytal doslownie co 5 min jak sie czujesz na kiedy termin itd moglam kartke na plecy z info przyczepic.

teraz pozostaje nam tylko czekac :) ja mam 3 stycznia ktg i wizyte ciekawe co powie lekarz.
milego dnia ja ide dalej lezec:-)
 
no dotrwałysmy, ale ja znow sie powtórzę - chcę już być PO :-:)zawstydzona/y:
w najgorszym wypadku mam przed sobą jeszcze 19 dni, bo zadnych objawów ze wczesniej urodze nie dostrzegam :zawstydzona/y:

ja juz wczoraj spałam z A. po 23 :-D obudzily mnie fajerwerki, poszłam napic sie coli i znow spac, teraz wstalismy :-)

jakie plany na dziś macie dziewczyny? :-)
 
reklama
Do góry