reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
cukiereczek, niepowtarzalny Święty Mikołaj i cieszę się że nie masz zatrucia ciążowego! Już niedługo, szczęśliwego rozwiązania

ale fazerka numer zrobiła:szok:
 
Ja specjalnie jeszcze weszłam tu przed wyjściem do znajomych, bo jakoś ciągle myślałam o Frazerce, co tam u niej i proszę Maks taki numer jej wywinął :)
W związku z tym i tym co usłyszałam od dziewczyny wczoraj u fryzjera, która o 19 coś zaczęła czuć a 2 h później została już mamą i to 31 stycznia ;-) nie ruszam do 23 z kanapy :)
No i nie piję, po pierwsze jak Alka nie miałabym sumienia, po drugie moje źródła wiedzy twierdzą, że na każdym etapie ciąży alkohol może zaszkodzi, a takie rady o piciu przed porodem zalecane przez lekarza to mnie przerażają, wszak dziecko cały czas jest przecież połączone z nami pępowiną. Po za tym dzisiaj ostatni dzień picia dla mojego męża, ja kieruję, a od jutra on nie pije za to rekompensujemy mu to aktywnymi naturalnymi metodami wywoływania porodu :-)

Dziewczyny kochane
a z okazji Nowego Roku życzę i Wam i sobie, żeby ten 2012 był pełen dobrych wydarzeń, abyśmy w tej naszej roli mam się spełniały, a nasze pociechy niech przynoszą nam wiele radości i energii. Ściskam gorąco !!!!
 
My właśnie wróciliśmy i musiałam do Was zajrzeć... jestem w szoku, siedzę i nie wierzę w to co się stało :-D:-D:-D
Fazerkamm ale numer :-D:-D:-D ale psikusa Maksio wyciął a z drugiej strony zazdroszczę że masz to już za sobą i masz swoje kochane słoneczko przy sobie. GRATULUJĘ !!!

Zabawa bardzo udana w gronie samych najfajniejszych znajomych, życzenia były tak rozczulające że ryczałam jak bóbr hi hi

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Was i waszych maluszków tych które są już na świecie i co już niebawem przyjdą.

Mamy już 2012 rok tak więc ja już mogę rodzić :-) czekamy na Ciebie Kingusiu :-*** pospiesz się perełko bo mamie już ciężko :tak:
 
reklama
Do góry