reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Ja bym powiedziała. I tak czytam wszystkie maile S. A on czyta moje. Bo pracujemy na jednym kompie i ja np nie wylogowuje się z FB, z maila, ze skypa... Pewnie bym wyśmiała tą laskę.
Ufam mojemu S. i wiem, że raczej by nie wkręcał się w żadne romanse w pracy.
A w ogóle z racji prowadzenia biznesu jestem jego jedyną koleżanką z pracy :-D Więc może sobie ze mną romanse nawiązywać. Aczkolwiek.. to jest hostel, więc czasem ładne laseczki się tu przewijają. No i panowie też niebrzydcy ;-)

No ale Ewelina, tak jak dziewczyny mówią - nie działaj pochopnie, bo można żałować. Poczekaj, może to rzeczywiście nawiązanie do jakiejś głupoty w pracy. Jakiś dowcip sytuacyjny, którego Ty nie zrozumiesz a śmieje się całe biuro i wszyscy takie maile sobie przesyłają. Prezenty u mnie w pracy też były. I dostałam krecika od kolegi w tamtym roku, którego mój S. również polubił a teraz dostanie go Werka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
oceanica będę lepsza bo zamierzam do świąt pracować :p

ewelina
ja tam się nie wypowiadam, bo ja furiatka w takich sprawach jestem, niestety niepotrzebnie jak się zazwyczaj okazuje ...
 
Gosia u Ciebie jak u mnie, podobnie wygląda sytuacja z korzystaniem z komputera a co za tym idzie "wchodzeniem sobie na konta" jak się ktoś nie wyloguje ;)
 
Ewelina - ja bym chciala wyjasnien od swojego faceta po czyms takim, nie wytrzymałabym biernie, ale ja to ja :p

Alka - wlasnie wrociłąm od ginekologa, nawinał sie nam temat bólu pleców mi plastrów własnie, i p0owiedzial mi, ze plastrów nie uzywać w zadnym wypadku, i że miał kobiety które po uzywaniu ich trafialy duzo wczesniej na porodówke, bo powoduja one wlasnie przyspieszenie porodu ..


Po wizycie mam mieszane uczucia.. Mała, waży 2250g, jest mała i długa, az tak ze ciagle trzyma nogi nad głowa ( swoja droga główka jest na dole, uff!), ma troszkę mniejszą głowę niz powinna, bo na 33-34 tydzień, a ja jestem w 35..
Mam mniej niz norma wód płodowych, dlatego bede miec wczesniej robione KTG, zabronił seksu, bo mała p0owoli juz pcha głowe do szyjki, ktora jest krótka, ale nie wiem ile ma dokladnie .. i mam sie skupic na tym, by nie urodzic na swieta tylko po nowym roku.. prócz tego mała jest cala zdrowa, serduszko okej, reszta okej, przepływy tez okej..
 
Gabryś nie stresuj się ... na pewno wszystko jest ok, a pomiar główki, to tak naprawdę zależy od sprzętu i od tego jak uchwyci lekarz.... się nie stresuj!!

A co do plastrów, w takim układzie nie użyję już bo rodzić jeszcze nie zamierzam :p
 
Gabryś, po Twoim poście widzę że naprawdę ze styczniówek nie które z Nas zrobią się grudniówkami ;-)
Najważniejsze że malutka zdrowa. U mnie na usg wykazało że nie które części ciała są w 35, 36 tygodniu.. także różnie z tym bywa ;)
 
Alka - bede sie starac, a Moj A. jak sie dowie, że juz nie bedzie żadnych stosunków to chyba sie poplacze haha :p
lekarz powiedział mi, że gdybysmy teraz uprawiali seks, to uderzałby małą w główkę, brr :szok:
co do plastrów, to może lepiej nie używaj własnie, no bo skoro takie skutki.. mówił, że poleca bardzo wizyte u masazysty, że najlepiej pomaga, wiec moze warto zainwestowac?

Bakalia - wlasnie to dziwne, bo okazuje sie ze przy wczesniejszych wizytach mała miała wymiary odp0owiadajace dokladnie temu tygodniowi w ktorym bylam, a dzis byla miedzy 33-34tyg, tzn, że mniej urosla niz powinna, a niby cala zdrowa jest, wiec zastanawiam sie skad ten zastój?
 
Gabryś, to zastosuj się grzecznie do zaleceń doktorka.

Ewelina, jak większość dziewczyn też bym poobserwowała i nie robiła gwałtownych ruchów, choć choleryk jestem jak cholera:-) Ale przynajmniej bym się starała:-) Na pewno to jakiś żart.

A fakt, jeszcze Anastaazja dzielnie walczy z uczelnią.

Przy Matim to ja jeszcze też byłam w pracy i wszyscy się dziwili:-)
 
Gabryś nie jestem fachowcem w dziedzinie rozwoju maluszków, ale może to takie małe zachwianie tylko bo gdyby było coś nie tak to raczej lekarz by zareagował. Nie stresuj się!
 
reklama
zastosuje sie oczywiscie, do wszystkich zalecen, bede grzeczna jak nigdy :)
nie wiedzialam tez, że jesli jest mało wód płodowych to intensywniej odczuwa sie ruchy dziecka. :szok:
bo ja wlasnie odczuwam je praktycznie non stop i dosyc mocno.
 
Do góry