reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam:)
Melisa - Renna napisała już chyba wszystko, co najważniejsze :) ja dodam tylko, że nie wszystkie szpitale mają podpisaną umowę ale coraz więcej ma. Mój ma. Ale podobno jak szpital nie ma, to też można pobrać, tylko procedura jest trochę inna. My mamy umówione spotkanie z konsultantem na przyszły tydzień, ale chcę przyspieszyć.

Strzyga, Fazerkamm -udanych wizyt
 
reklama
Heja,
Wczoraj byliśmy na koncecie Gaby Kulki, przed którą grał jakiś dziwny i dość głośny zespół i Werka nic, ani palcem nie poruszyła chyba. Za to przyszliśmy do domu, ja do łóżka i zaczęły się harce w brzuchu.

Wcinam właśnie mandarynki, a jakże :) Bo nie chce mi się śniadania robić.
 
Witajcie ;-)
Zostałam zmuszona do wcześniejszego wstania, a z chęcią bym jeszcze pospała! Ale niestety lada moment mają przyjechać hydraulicy i zająć się wymianą kaloryferów, więc dziś nie mam swojego miejsca w domu.. ciekawe jak długo im to zejdzie.. bo potem jeszcze będę musiała sprzątnąć to co nabrudzą i dopiero spokojnie mogę odpocząć.

Wczoraj wieczorem jakoś źle się czułam, żołądek mnie bolał chyba od pomarańczy.. ale dziś już w porządku.
Miłego dnia i udanych wizyt.
 
Ja dzisiaj witam się wcześniej bo Mati u dziadków a ja byłam na badaniach krwi, te wszystkie antygeny znowu...

Przy okazji mój Ł. ma odebrać dzisiaj nową zmywarkę i razem z kolegą może ją od razu zamontują.

Udanych wizyt i miłego dnia!
 
Alka
czas na zwolnienie ;-)
a tak na poważnie to nie wiem czy nie będziesz musiała sobie szukać jakiegoś rehabilitanta/masażysty

no własnie mam już numer do masażysty po 9 zadzwonię, tylko cholera wie czy to ma sens, bo ja stąpając na prawą nogę czuję potworny ból ale gdzieś tak bardziej w środku ,... echhh zobaczymy, plastry rozgrzewające na noc nie pomogły
 
Alka a może byłoby dobrze, gdyby Twoje Kochanie poszło z Tobą do masażysty? Może dostalibyście jakieś instrukcje jak On Ci może pomagać- tak doraźnie.

Ja co prawda teraz nie mam problemów z bólem kręgosłupa, ale miałam 3 lata temu (przy Szymku). Tatuś masował a w przypadku nieobecności Tatusia radziłam sobie 2 piłeczkami tenisowymi (zgodnie z instrukcjami fizjoterapeuty). O dziwo piłki + ściana pomagały

Gosia fajnie, że mikołajkowy koncert się udał :)
 
Ostatnia edycja:
rwa kulszowa promieniuje do nogi więc pewnie nie ... a do masażysty pewnie się wybierzemy... ja obstawiam, że źle nadepłam i coś mi przeskoczyło, albo zwyczajnie mnie zawiało ... echhh
 
witajcie
Alka-bidulko- uwazaj na siebie. Moze to nic powaznego, moze to tylko Franio uciska gdzies na nerw.
Fiona-podobno obracanie dziecka boli (a jakze inaczej) W Pl tego nie robia, ale np u mnie owszem. Z tego co wyczytalam to jest troche przeciwwskazan np ilosc wod plodowych nie moze byc malo, i u nas nie robi sie pierworodkom, no i nie robi sie tego wczesniej jak 39 tc.
Wyczytalam tez, ze mozna "domowym sposobem" sprobowac: polozyc sie na plecach i podniesc biodra do gory i tak cwiczyc codziennie po pare minut.

Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alka - z tego co ja wiem, to plastry rozgrzewające w ciązy są zabronione .. nawet facet w aptece mi tak powiedzial.

a ja mam za sobą wkurzajacy prysznic. Wkurzający, bo mam juz dosyc tego golenia sie nie widząc zupelnie nic, uhh!
 
Do góry