reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Wróciliśmy z mikołajkowej pizzy. Jesteśmy przejedzeni. To łakomstwo przekracza wszelkie granice...

Włącza mi się stres przed jutrzejszą wizytą u Pani Doktor...
 
reklama
Anastazja przecudowny prezencik :)
Strzyga ja też mam jutro wizytę... i już się boję :eek:

jakaś śpiąca jestem.. idę się położyć.. i z pewnością obudzę się w środku nocy wyspana...
miłych słodkich snów :*
 
Melisa nie ma za co.Ja dowiedziałam sie tego od przedtawiciela tego banku na spotkaniu w szkole rodzenia, ale z tego co ta kobieta mówiła to mysle ze można sie z nia umówic osobiście i ona wszystko opowie.

Ja uciekam oglądac jakis serial:-).
 
ja się pochwalę, że pieczenie pierniczków mam już za sobą. Niby zrobiłam porcję ciasta, ale wyszło mi tych blach chyba 8. Nie wiem z jakiego przepisu robicie, ale mi się strasznie rozrastają i nici z ich wieszania na choince, bo przy pieczeniu zwyczajnie zarosły mi dziurki. Za to kupilam sobie pisaki cukrowe i miałam mega frajdę z ich ozdabianiem, no i do tej pory pachnie w mieszkaniu.
Pola jak kopytka?
 
Dobry wieczór,

ja jak zwykle uaktywniam się wieczorem bo w ciągu dnia ciągle coś.

Dzisiaj byłam na badaniach a jutro wizyta (nie wiem dlaczego ale się jakoś obawiam) im bliżej to idę do gina z duszą na ramieniu, chyba boje się tej całej rozmowy o porodzie po akcji na porodówce.

Jestem mega szcześliwa bo własnie mój K skończył malować pokój no i mogę zacząć działać :-) usłyszałam właśnie: "tylko nie waż się myć okna i podłogi" o matko i to jakim głosem powiedziane :szok: groźny ten mój tatusiek :-D Mebelki ustawione, tak więc mogę układać ciuszki i wszystko dla malutkiej (ale jestem podniecona tym faktem) :-)

W ogóle to musze się Wam pochwalić że byłam dzisiaj w pracy odebrać bony na święta i dostałam 620 zł CZAD!!! mój K dostał u siebie 450 zł tak więc sporo kaski (bedzie na prezenty) ;-) i usłyszałam że bardzo ładnie wygladam i mam szybko wracać bo czekają na mnie. Miło mi się zrobiło nie powiem...

Dostałam ślinotoku na myśl o kopytkach, uwielbiam kopytka i pierogi !!!
Super że byłyście grzeczne i Mikołaj o Was nie zapomniał, mój w tym roku nietypowy :-D dostałam pieniądze i usłyszałam że mam sobie kupić coś ładnego na sobotę bo przyjaciółka wyprawia Nam baby shower :-)

Słodkich snów tym co już śpią, ja zapewne zasnę ok 2.00 ;-)
W sumie to jestem tak podniecona tym pokojem że chyba nie zasnę, będę snuła plany co gdzie rozłożyć i jak K pójdzie do pracy to zacznę układanie :-)
 
ehhh...moje dziecię znów daje mi nieźle popalić:):) z Hanki nocny marek po mamusi:p w dzień jak ja na uczelni to grzecznie śpi, a wieczorem się zaczyna:D:D cały brzuchol mi faluje:D:D:D
 
reklama
Kasia - az milo sie czyta Twoje posty - takie wesole i wogole :-)

ja wstalam, dzisiaj koncowka malowania pokoju, i wizyta u gina na 11:30, nie moge sie juz doczekac :p
i mam ochote na pierogi z miesem!
 
Do góry