reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

A ja się chciałam pochwalić, że jednak się wybieramy z A. do szkoły rodzenia:-D. Co prawda tak tylko zobaczyć na początek i A. nie będzie ze mną zawsze mógł pójść ze względu na pracę. Ale się cieszę:-). Więc chyba jednak dostałam prezent od Mikołaja-a już się martwiłam że niegrzeczna jestem;-).
 
reklama
anielka mam nadzieje ze do stycznia wytrwam....ale po dzisiejeszej wizycie ta nadzieja maleje. musze przyznac ze sie troche wystraszylam i caly dzien dzwonie a to llozeczko zamowic a to wozek...teraz mysle ze w razie W nie mam ani jednego ani 2 .
pieczecie castka i pierniki na swieta?? bo ja sie biore za pierniczki w niedziele :-)
 
Anisiaa, widocznie organizm się dopomina odpoczynku. Wyleguj się zatem ile wlezie - potem nie będzie jak ;)
Niki, fajnie że się zdecydowaliście - moim zdaniem warto choć na kilka zajęć pójść...
Malutkans, ja też mam pierniczki w planie na weekend. Ale tak symbolicznie - jedną porcję, ot aby na choinkę coś powiesić.
 
Niki, a nie powiedzieli Ci, że za późno już na szkołę rodzenia? Mi kazały się babki ze szkoły właśnie tak zapisać, żebym skończyła na miesiąc przed terminem. i jak się zagapiłam i nie zdążyłam do szkoły przy moim szpitalu i spytałam czy mogę zacząć 5.12, gdzie zajęcia skończą się początkiem stycznia (chyba 3.01) to babka powiedziała że nie da rady i musiałam iść do innej szkoły się zapisać. A termin mam na 21.01...
W zasadzie to samo usłyszałam w tej szkole co teraz chodzę, że powinnam skończyć na miesiąc przed.
 
Jestem po szkole rodzenia....W mojej szkole panii porwadzaca jest tez moim ginekologiem wiec skozystała z okazji i zobaczyła czy dzidzia jest juz obrocony głowka w doł lecz nadal nie wiec skierowała mnie na usg i jak do 22 grudnia dzidzia sie nie obruci to w ten sam dzien w ktorym mam usg mam isc do szpitala i tam mi gdzidzie obruca....I taki jest dzis moj prezet od pani mikołajowej gin.

Mam nadzieje ze w tym szpitalu nie beda mnie czymac do wigili...Czy ktoras z Was miała juz obracane dziecko? nie wiem czy to boli czy jak.

Moja gin nie chce zabardzo zebym rodziła posladkowo bo mam wade wzroku i nie poczebnie jest branie yzyka
 
reklama
Niki, a nie powiedzieli Ci, że za późno już na szkołę rodzenia? Mi kazały się babki ze szkoły właśnie tak zapisać, żebym skończyła na miesiąc przed terminem. i jak się zagapiłam i nie zdążyłam do szkoły przy moim szpitalu i spytałam czy mogę zacząć 5.12, gdzie zajęcia skończą się początkiem stycznia (chyba 3.01) to babka powiedziała że nie da rady i musiałam iść do innej szkoły się zapisać. A termin mam na 21.01...
W zasadzie to samo usłyszałam w tej szkole co teraz chodzę, że powinnam skończyć na miesiąc przed.
Wiesz, nic mi dziś położnik nie mówił jak rozmawiałam przez telefon. Mama z Nim uzgadniała co i jak bo razem pracują w szpitalu i wie, że 32 tydzień zaczęłam. Jak coś to mi powie w czwartek, bo na 16 idziemy:-).
 
Do góry