reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witajcie mikołajowo ;-)
43.jpg
Dziś już byłam na zakupach z mamą, kupiłam mikołaja dla P. (z racji tego że dopiero dziś przyjeżdża po mnie do rodziców, to dostanie go wieczorem ;-)) Ogólnie jakoś od dwóch dni jestem bardzo zmęczona, mały już daje mi trochę w kość.. jest duży i jego wypychanie podczas zakupów jest dyskomfortem i nawet boli.. na dodatek zauważyłam że boli mnie klatka piersiowa podczas oddychania na dworze..

Dorotka
kurczę, ale zleciało 36 tydzień brzmi imponująco! I waga synka też ładna ;)
 
a ja wlasnie bylam kupic farby, i jedna sciana duza bedzie w kolorze mocno czerwonym, a reszta orzech włoski. :)
tylko, ze zejdzie nam chyba cala noc z tym malowaniem, wiec nie wiem gdzie bedziemy spac i wogole .. :sorry:
 
Witam wtorkowo :-)

A u mnie tez byl Mikolaj -przyniosl mi sliczne korale i bransoletke :-) A jeszcze jeden ma przyjsc :-)

A ja bylam dzis na USG (zapisalam sie jeszcze raz do takiego fajnego doktora, co ma lepszy sprzet), zeby sie upewnic ze wszystko dobrze :-) I wszystko dobrze :-) Serduszko prawidlowe, przeplywy ok, wody plodowe, lozysko itd. wszystko dobrze :-) Z dzisiejszych pomiarow wychodzil ok. 32 tc. Czyli Mala jest Mala, ale wg tego dra pomiarow ma ok. 2kg :-)
A tydzien temu u mojej p. dr miala 1,7kg :-) Wiec to sa tez roznice pomiarowe :-) A jak moja Milenka fajnie buzie otwierala i jezyk nam pokazala :-)

Oczywiscie na wizyte spoznilam sie ponad godzine, bo zlapalam gume... :-)

Pola- nic sie nie denerwuj :-) Dzis pytalam jak to jest z ta waga i mi lekarz objasnil, ze nie ma sie co przejmowac. Jedne dzieci sa drobniejsze, a inne wieksze. I to normalne :-)

Alice- dinozaurow u nas pod dostatkiem :-) Pelno parkow ruchomych dinozaurow i innych roznosci :-)

Dorotka, Strzyga- bardzo fajne te Wasze blogi- kazdy inny a kazdy fajny :-)

Dzis jade z Mama kupic lozeczko :-)

Milego dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
Tak sobie myślę, że gdyby robili konkursy na największego roztrzepańca, to miałabym gwarantowane pierwsze miejsce...

Właśnie odkryłam, że mleko w proszku, które kupiłam do bloku czekoladowego nie ma 500 gram tylko 250. W najlepszym wypadku będę miała lekko miękkawy blok. W najgorszym - krem czekoladowy do chleba :p
 
reklama
A ja sie jakoś kiepsko czuję od ładnych już kilku dni. O chodzeniu po sklepach nie ma mowy, bo się zaraz męczę i mi ciężko. Poza tym, jak chodzę to mnie kłuje w kroku i też mi ciężko. Jedynie podczas leżenia jest ok, chyba, że się przekręcam z boku na bok, bo wtedy ciągnięcia jakieś.....oj tak sobie myślę, że do stycznia to my z Kacperkiem w dwupaku raczej nie dotrzymamy, jestem już centralnie zmęczona ciążą i czuję to wyraźnie. Pojutrze mam wizytę zobaczymy w jakim stanie szyjka jest, bo też mi sie coś wydaje,że pewnie krótsza niż dotychczas...Aaaaa no i coraz częsciej pobolewa mnie brzuch jak na okres. Ciekawa jestem jak to będzie.
 
Do góry