reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

a my skończyliśmy kącik dla Hani:) zostało jeszcze tylko kupienie lampki i kącik gotowy:D:D

miałam Was nadrobić, ale poszłam spać:D:D teraz wszystko ładnie rozpakuję i poukładam:) jutro lub w niedzielę cynkę fotkę i Wam pokażę:) jeeeny...cieszę się jak dziecko:D:D P. się ze mnie śmieje, że mam pregnant mind:D
 
reklama
Kasia nie ma problemu :) tutaj pomarańcze tanie jak barszcz :) co tydzień kupuję ok 7kg ;-) i co dziennie piję soczek :)
tak sobie myślę... że kiedyś jak wrócę do ojczyzny to właśnie tego soku,słoneczka i pogody ducha jaką mają ludzie będzie mi najbardziej brakować...
 
my tez bedziemy razem rodzic moj T powiedzial ze sobie nie odpusci hihi ciekawe ile wytrzyma:-)
zjadlam wszytskie mandarynki i pomarancze:-(a taka mam ochote mniam a na kolacje gotuje sobie rosolek bo tez cos mnie naszlo, i paczka bym tez zjadla:happy: jutro powolutku tak zeby nic nie bolalo sprobuje sie wybrac do c&a bo fajne przeceny sa a brakuje mi pajacy i spiochow dla malego.
 
widze że macie zachciewajki, ja mam od jakiegoś czasu straszną zgage przeważnie po słodkim i owocach masakra jakaś, plecy mnie bardzo bolą nawet nie mogę siedzieć na fotelu :-( byłam w środę na wizycie i moja maleńka waży 1,70kg to normalna waga w 31 tc??
 
A ja właśnie otworzyłam puszkę z brzoskwiniami w syropie, tak mnie jakoś naszło :laugh2: a w piekarniku ciasto drożdżowe z truskawkami i posypką...

tysia1, mój maluch w 31/32 tygodniu ważył niecały kilogram i juz się nie mogę doczekać poniedziałku żeby sprawdzić czy coś przybrał na wadze mój chuderlaczek.
 
Tysia1 - waga jak najbardziej ok.
Citronka - uuu... to rzeczywiście malutko, daj znać jaka teraz jest waga (po usg oczywiście) ;-)
 
mi jeszcze w szpitalu powiedzieli ze maly wazy prawie 1860 i stwierdzili ze jest maly....ale jak tak piszecie o waszych maluszkach to wydaje mi sie ze to normalna waga zreszta ja wielka tez nie jestem....
 
reklama
Kasia_ZG mnie ta waga tez bardzo martwi ale lekarz nic nie powiedział żeby miało być coś nie tak więc póki co staram się być dobrej mysli. No ale w poniedziałek bardzo mocno zwrócę na to uwagę i pogadam z moją gin.
 
Do góry