reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

witam
Ale mam nadrabiania- moze pozniej mi sie uda poczytac. Mialam dzis usg-wszystko jest w odpowiednim watku.
Spadam gotowac ogorkowa. Buziaki dla Was i maluszkow :-)
 
reklama
Witajcie babeczki

Nie było mnie dwa dni ale cały czas byłam z Wami duchem.Dzisn mija normalnie bez zadnych specjałosci ale za to wczoraj miałam same miłe wiadomosci.M przyszedł z pracy z miła info ze mamy załatwione miejsce w złobku dla remika z tym złobkiem to było tak ze z tydzien temu przyszedł list ze odp dostaniemy w lutym a wczoraj do M dzwonili z taka piekna wiadomoscia.Zaprosili tez nas na jakis jeden dzien zeby zwiedzic złobek i zobaczyc plan co bedzie Remik tam robił itp.Ciesze sie z tego złobka bo znow jedna sprawa mniej.

Wczoraj tez przyszedł list ze mamy wysłac numer konta bo czeka na nas becikowe (tu w Fr płace becikowe zanim dzidzia sie urodzi)

Wczoraj tez wygrałam aukcje na laktator reczny za 17 euro bo normalnie w sklepie laktator jest po około 50 euro wiec okazja super.

Tyle z nowosci u mnie Remi chyba dalej sie nie odwrucił głowka w doł bo cały czas czuje w dole brzucha jego kopniaczki.
 
Oj też by mi się przydało wynająć kogoś do umycia okien:-)
Miałam tak przyjemny dzień, do czasu... 10 km od domu silnik mi się zagotował, coś buchło i auta nie ma;( Zdążyłam złapać wujka i mnie na lince przywiózł, szlag...Mój kochany będzie zasmucony :)
Ja mam przeczucia, że po świętach się wypakuję, i każdy mi tak powtarza. Dzieciątku też powtarzam, że jeszcze chociaż 4 tyg. niech siedzi w brzuszku.

 
Ostatnia edycja:
ale ja mam dużo do nadrabiania znowu:D

zaraz się za to zabiorę:d tylko rzeczy poukładam:D bo kącik Hani coraz bardziej zaczynam ogarniać:D a z tego powodu jestem taka podniecona, że szok:d
 
Mówicie porządki? Ja właśnie wstałam. Padłam po śniadaniu - myślałam że usnę wieszając pranie - i tak pospałam sobie ponad 2h. Obudziłam się, a tu słoneczko. Od razu wszystkiego się chce. A najbardziej bułeczki z masełkiem, miodkiem i twarożkiem. Mniaaam :)
 
Fiona ja też czuję "kopniaczki" ruchy w dole brzucha a mój Szkrab jest już odwrócony główką w dół :) rączkami mnie boksuje :)
Justyś mogę podesłać mojego mężulka :-p u mnie w domu rodzinnym zawsze mycie okien należało do mężczyzny :) także i teraz tak jest :-) a teraz w szczególności.. coraz więcej mój M. robi w domku :-D choć i wcześniej nie mogłam narzekać :)
 
Witajcie mamusie i dzidzie ;*
Asteria
zostaw siły na ten Twój wieczór panieński;) Udanej imprezki życzę
Dorotka też słyszałam o tym sposobie. Ciekawa jestem tylko jak szybko zaczyna sie akcja porodowa.. z jednej strony po 38 też bym juz próbowała ale z drugiej może wolałabym aby synuś poczekał tydz dłużej i urodził się na urodziny mojej mamy. byłby super prezent, pierwszy wnusio babci;)
 
Fazerkamm niech twój mężuś Tobie w obowiązkach pomoże, a ja zagonię do okien mojego, też musi mieć co robić w domu:-)
Laski uspokójcie się z tymi porządkami, bo zaczęłam dostrzegać, że mam nie ład w domu :D :D

 
reklama
Do góry