reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Gosia- jeszcze nie kupilam, ale na pewno kupie ta gre Osadnicy z Katanu. Tylko podpowiedz mi jeszcze czy wersje plastikowa czy drewniana? Ta plastikowa wersja jest nowsza i lepiej dostepna. W jaka Wy gracie? :-)

Ja tez jestem ciekawa wagi mojej Milenki :-) W 29tc wazyla 1200g. Ale ja jak sie urodzilam wazylam 2,5kg, moj Maz ok 3kg, wiec nasz Coreczka tez pewnie duza nie bedzie :-)

Upieklam jablecznik i babeczki :-) I jestem do niedzieli u Rodzinki w Wadowicach. Moj Mezus zaraz dojedzie :-) Troche z Mama do poludnia bylysmy w miescie na zakupach, potem sprzatalysmy, a teraz laba :-)

Anastazja- jestem strasznie ciekawa kacika Twojej Hani :-) Cykaj fotki i pokazuj :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Melisa, nie znam tych wersji.my mamy z papieru.tzn kartonu. Nie wiedziałam ze sa jakieś inne.

Ściągnęłam wersję bb na telefon więc pisze na próbę.ale jak mąż odda mi komputer to znajdę Ci linka.
 
Gosia- jeszcze nie kupilam, ale na pewno kupie ta gre Osadnicy z Katanu. Tylko podpowiedz mi jeszcze czy wersje plastikowa czy drewniana? Ta plastikowa wersja jest nowsza i lepiej dostepna. W jaka Wy gracie? :-)

Ja tez jestem ciekawa wagi mojej Milenki :-) W 29tc wazyla 1200g. Ale ja jak sie urodzilam wazylam 2,5kg, moj Maz ok 3kg, wiec nasz Coreczka tez pewnie duza nie bedzie :-)

Upieklam jablecznik i babeczki :-) I jestem do niedzieli u Rodzinki w Wadowicach. Moj Mezus zaraz dojedzie :-) Troche z Mama do poludnia bylysmy w miescie na zakupach, potem sprzatalysmy, a teraz laba :-)

Anastazja- jestem strasznie ciekawa kacika Twojej Hani :-) Cykaj fotki i pokazuj :-)


Melisa/Gosia,
mnie szczerze osadnicy tak sobie pasują. Większy mam ubaw z "Ticket to ride" czyli przysłowiowy pociąg, no albo ostatnie nasze okrycie, moim zdaniem gra dla każdego czyli Niagara - pływa się kajakiem w górę i w dół rzeki zbierając diamenciki w różnej konfiguracji. Super zabawa.

Ja się dzisiaj zmachałam. Zrobiłam pięćset sto dziewięćset kotletów mielonych i pierogi ruskie i mam nogi w d... i już nic nie robię... koniec...
 
Megi Pegi - pierogi powiadasz... szkoda że nie mieszkasz w Zielonej Górze bo byś miała gościa na kolację. Wprosiłabym się jak nic :-p:-D UWIELBIAM PIEROGI!!!
 
Kasia zg chcialam ci tylko napisac ze ja pochodze z nowej soli :p wiesz gdzie to?? :-)
wlasnie przed chwila przeczytalam ze nastepna grudniowka sie rozpakowala dzis....
 
Ostatnia edycja:
Malutka - no ba,oczywiście! to rzut beretem i to bez antenki ;-):-D
Ja w Zielonej mieszkam od 4 lat i bardzo przyjemnie się tu mieszka a Ty kochana wrócisz kiedyś do NS???

STYCZNIÓWECZKI MOJE DROGIE

napisałam do Grudniówek że trzymamy za nich kciuki i że życzymy powodzenia

i mam wieści dla Nas:

Dziękujemy Kasiu_ZG! też podglądamy listopadówki ;)))) Pozdrów swoją ekipę i nie startujcie za wcześnie, bo tu kolejka obowiązuje XD

Tak więc trzymamy się kolejności :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasia zg raczej sie nie zapowiada ale nigdy nie wiadomo co bedzie :-p jak narazie to wracam ale tylko na urlopy :p dzis jeczalam mojemu T ze bym pojechala chociaz na pare dni tak sie stesknilam no ale wiem i to napweno ze niedalabym rady wysiedziec 5 godzin w aucie....tym bardziej ze mam sie oszczedzac... ale poczekam do lata :-)
 
Do góry