reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Hej Dziewczynki
podziwiam Was, że taki zapał do sprzątania macie. Ja jak się przeszłam po zakupy dziś i wróciłam po godzinie, to jakoś się kiepsko czułam. Od czasu do czasu łapią mnie te twardnienia brzucha i z lewej strony na dole w brzuszku ostro łobuzuje czasem. Wczoraj prasowanko robiłam chyba ponad godzinę, że myślałam że padnę. Jutro trochę posprzątam i mamy z teściami jechać wózek zobaczyć. Ciekawe jak będzie z tym wybieraniem?! Jakoś dziś się czuję tak nijak. Dziwne te nastroje w ciąży. Nic mi się nie chce.

Kasia
leż i beirz tą nospę i magnez. Nie głaszcz brzuszka.
Malutka mi się wydaję, że waga Twojego dzidziusia jest prawidłowa. U nas w 31tc było 1830g.
 
reklama
Witam :)

A ja zrobiłam się baaardzooo leniwa :zawstydzona/y:. Już 2gi dzionek biorę się za prasowanko iii... jakoś mi nie idzie heh. Ale co tam, możemy poleniuchować :)
Wczoraj byłam u gin, mój mały waży 1900. W ciągu 3 tyg przybrał 600g. Tak, że nic się nie martwcie, maluchy szybko nabierają na wadze :)
 
Ja mam chwilkę dla siebie bo moje chłopaki właśnie się usypiają w drugim pokoju. Dzisiaj role się odwróciły i Młody usypia tatusia. Poza śmiechami słychać mniej więcej coś takiego:
"Zia gójami, zia lasiami, zia moziami.... kalaluchy pod poduchy"
Ciekawe, który pierwszy padnie.

A z innej beczki - czy Któraś z Was ma wypróbowany przepis na dobre kremy do tortów i mogłaby je wrzucić na wątek kulinarny?
 
A ja jutro jadę na Mazury. Tzn tylko na ten weekend do teściowej:) Pewnie będzie fajowo jak zwykle. Taki zakręcony weekend się szykuje, dziś przed chwilką wróciłam z zakupów i od lekarza, byłam po skierowanie na morfologię, jutro jedziemy, w niedzielę wracamy, a w poniedziałek rano na pobranie krwi, a potem do USC ślub załatwiać:) Urwanie głowy ale w sumię to się cieszę takim obrotem spraw, bo przynajmniej nie siedzę i nie myślę o głupotach:)
 
Kasia i bardzo dobrze Grudnióweczki napisały kolejka jest!!

także my Kochane musimy poczekać na swoją kolej :) proszę tą informacje przekazać też brzuszkom :-D

Dorotka daj znać kto kogo uspał :-D ta bajka opowiadana przez Szymonka musiała bosko brzmieć :-)
 
Dorotka_23, u mnie tez się chłopaki usypiają i też słyszę tylko tego młodszego tylko że ten jeszcze bajek nie potrafi opowiadać hehe.

Jakaś imprezka się szykuje że torcik będziesz robić?
 
ale malusi chłopczyk na grudnioweczkach 1900 :) sypią się prezenciki powoli:tak:

ja od paru dni mam powera. Jak zaczelam brac lekarstwo na tarczyce jestem mniej senna. Cieszy mnie to.
Moje dziecko chyba przechodzi odre poszczepienna. Dostał teraz wysypki. Niezły numer.:szok:

Dorotka zaraz Ci wkleje mega hiper banalny przepis na krem
 
Kasia a ja myślałam, że mieszkasz od zawsze w Zielonce. Skąd w ogóle pochodzisz?:) Ja z Zielonej Góry, a wyprowadziłam się pół roku temu, ale za 1,5 roku planuję tam wrócić i osiedlić się znowu na stałe;-)
Dziewczynki wiem, że nie zauważana jest moja skromna osoba, ale ponawiam pytanie:-) Do mam, co ostatnio pisały, że infekcja im się przypałętała, jakie brałyście leki na grzybka? Bo ja mam całą apteczkę, ale nie wiem czy brać na własną rękę, bo wizytę mam po weekendzie, a podejrzewam, że długo nie wytrzymam i muszę coś zaradzić.

 
reklama
Do góry