reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Kate ale sie usmialam :)
szczegolne ztym sikaniem tylko do toalety...cos mi sie przypomnialo...ale to juz jutro..bo oczka mi sie zamykaja...

Dobranoc :)
 
reklama
witajcie,
dziękujemy za życzenia i też najlepszego dla Natalki i Franka :-)
ja dziś męża wysłałam z Alą na spacer i byli ponad 2h, u nas wiatr ale w miarę ciepło i bez deszczu, ja w tym czasie poprzesadzałam kwiaty, zasadziłam sobie zioła, zrobiłam pranie i umyłam jedno okno, zostały mi jeszcze 4 :-(
potem zrobiłam obiad, mąż posprzątał a ja z Alusią w chuście to udało mi się ogarnąć, a w czasie kuchennych rewolucji poprasowałam.
dzień udany, święta zbliżają się wielkimi krokami, a jako, że mamy chrzciny to jednak trzeba okna umyć i ogólnie chatkę ogarnąć.
jutro ma być lepsza pogoda to po kościele na pewno rodzinny spacer i na kawę bym chciałam męża wyciągnąć gdzieś do kawiarni-myślę, że się uda :-(
ja myślałam że już dietę mam prawie opanowaną, jadłam już 2 tyg jogurt naturalny, chciałam wprowadzać nową rzecz a mała znowu ma wysypkę więc odstawiamy jogurt i czekamy aż zejdzie :-(
z pozytywów Alusia śpi w sumie z jedną pobudką, najpierw ok 5h, potem karmię i zostaje w naszym łóżku, i tak do rana, dziś wstaliśmy po 10 :-)
spadam spać, dobrej nocki i miłej niedzieli i pięknej pogody jutro
 
joasieńka - u mnie tak jak u Ciebie z tym że Maciuś od początku ładnie przesypiał noce:) ale też po rannym karmieniu już śpi z Nami w łóżku do 10tej czasem dłużej;P

Skoro już wszystkie poszłyście spać to i ja znikam:) Mąż w pracy wiec jeszcze jedna nocka samotna:( DOBRANOC
 
czesc kochane,
czytam was od 2 dni a nie mam czasu by cos napisac.

blondi ja to az boje sie pomyslec co to bedzie jak twoj m. na noc zostanie w domu :):):) ja nie lubie samotnych nocy i od slubu mialam ich doslownie kilka i szczerze to bardzo was podziwiam - 16h pracy, szok!

kochani dzisiejsi jubilaci, na kolejne miesiace zycia zycze Wam zdroweczka, pieknych snow, pogodnych i wesolych dni a Wam Mamusie cierpliwosci, wytrwalosci i zdroweczka !!!!

oj, ja czesto wspominam chwile kiedy to Natusia czy Majusia fikaly w brzusiu - te cize byly tak inne... przez katastrofe nie zapisalam dokladnie co i jak ale do zdarzenia doszlo 8 lub 9 kwietnia - az trudno w to uwierzyc, ze juz rok jak zaszlam w ciaze.
a to zdarzenie bylo nadprogramowe, bo chcielismy dziecko na lato... :)

Majeczka dzis podekscytowana bo obchodzila imieniny - przez telefon pochwalila sie cioci, ze dostala swiecace gacie:) ..to sliczne majtusie z cekinami na pupie:)
 
Witam w niedzielny, sloneczny poranek. Ciekawe czy dzis bedzie cieplo i czy nie bedzie juz tak wialo. Wyglada na to ze bedzie ladnie.

Pije kawke i czytam co tam naskrobalyscie wczoraj. Milej niedzieli!
 
Witajcie z rana:-)
U nas slonko,pogoda chyba ladna bedzie. JA dzis mam lepszy humorek niz wczoraj mam nadzieje ze ABrtusiowi sie udzieli i bedzie dzis mniej marudny.
Ok 11 jedziemy na caly dzien do moich rodzicow wiec zajrze pewnie do Was dopiero jutro. W takim razie zycze Wam milej niedzielki i zeby spacerki sie udaly:)
 
Witam:)

Dziewczyny czym lubią się bawić dziewczynki w wieku 5 lat? Moja chrześniaczka ma urodziny w sobotę i nie mam jakoś pomysłu co można jej kupić... Może coś podpowiecie?
 
Witam się niedzielnie :) U nas pogoda zapowiada się znacznie lepsza niż wczoraj, to może uda się nam wyjść na spacerek bo już od kilku dni siedzimy w domu :/ wczoraj Miki miał dziwny dzień, bardzo dużo spał a to nowość bo on raczej woli broić niż kimać w dzień za to dał popalić w przerwach, był głodny to się dopominał ale jak dawaliśmy butle to ją języczkiem wypychał i w krzyk. Dopiero jak zgłodniał tak bardzo bardzo to zaczynał ciągnąć a dziś jest to samo :/ Mam nadzieję, że jednak mu się poprawi :)
Dziewczyny pisałyście o paluszkach i piąstkach w buziach dzieciaczków, nam rehabilitantka przy wypisie mówiła, że dzieciaczek jak jest głodny to szuka jedzonka, a że jest malutki i bezbronny to ładuje do buzi to, co ma najbliżej czyli swoje łapki i jeżeli pcha je tylko w okolicach karmienia to jest w porządu, gorzej jak ciągle je trzyma w buzi albo ssie jednego paluszka.
Iwi życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia, bo coś nie chce się to paskudztwo od ciebie odczepić.
Juchu chrześnica mojego męża ma 6 lat, ale my kupujemy dzieciakom tylko jakieś fajne ciuszki albo buciki bo zabawek maj dużo i nadzwyczajniej w świecie ich nie szanują, a ciuszki na dziewczynki są śliczne i zawsze się z nich cieszy.
Claudia pisałaś o rehabilitacjach dla Michasia, możesz mi napisać jaką metodą i jak często jest rehabilitowany?
Życzę miłej niedzieli :)
 
reklama
Witam się i ja

U nas też pogoda się poprawia także dzisiaj na pewno spacerek zaliczymy;)
Nie śpimy od 7, nocka też taka sobie, wczoraj Miki więcej spał jak się bawił i o 21 zasnął tak szybciutko jakby cały dzień nie spał:)
Teraz leży i słucha jak siostrzyczka mu czyta bajeczkę.

Miłej niedzieli kobitki ;)
 
Do góry