reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ojej zapomniałam o naszej Tosi - a więc WSZYSTKIEGO NAJ
od zapominalskiej ciotki :-)

Dziewczyny ktore akrmicie piersia pijecie kawke?? bo ja mam taka mega ochote na rozpuszczalna z mlekiem.....a jeszcze joasiab ciagle robi mi smaka jak pisze ze pije kawusie;-)

Ja piłam kawkę kilka razy i Mikiemu nic nie było ale wcale mnie jakoś nie ciągnie do kawy i mi się jej nie chce, ech zupełnie jak z seksem;-)
 
reklama
Nadrobiłam zaległości wczoransze:)
joasiu - no widzisz wysłałm maila do kadr i mi napisali ze mam swoimi słowami ułozyć, ach;)
claudia - najlepszego dla Michałka:)
ariska - najlepszego dla Michasi:) (spóźnione ale szczere:))
jumabe - kurcze zobacz mój Maciuś też często wkąłda ręce do buzi, dobrze że już we wtorek mamy wizyte u lekarza umówione szczepienie to upewnie się że jest zdrów bo mnie trochę nastraszyłaś:( zdrówka dla Was!
 
100 Latek dla bąbelków!!
ja to nie jestem wstanie was nadrobic na głównym ale postaram sie juz nabierzaco tu byc :)

Kubus tez wkłada (piąstki do buzi) paluszki nie są ciekawe.. ale ma taki ubaw jak tą piąstke złapie i wpycha ze nie jestem w stanie mu jej odciagnąc:)

Kochane są do kupienia spiochy które mają odwijane rękawy zeby zasłonic paluszki :"niedrapki"
MINI MODE PASIASTY PAJACYK NIEDRAPKI 0-3M (1546373255) - Aukcje internetowe Allegro
 
my dziś juz po spacerku mimo ze strasznie wiało. Teraz mała śpi dalej przy otwartym oknie przykryta kocem a ja wcinam ciasteczka :-)

Monia-t a jak reaguje Natalka jak dajesz jej butlę? ja mojej nie chciałam dawać smoka bo krzywe ząbki itd a jak zaczęła ssać paluszki to na smoka było zapóźno, czasami to wkurzam się nawet na nią że chce wszystko ssać - paluszki, pieluszkę, moją rękę jak gdzieś dotknie jej przez przypadek buzią - poza smokiem. to samo dotyczy smoczka z butli - a z tym to mam problem bo czasami trzeba podać coś poza mlekiem i nie ma jak. a łyżeczką to dobiero jest zabawa

Wszystkiego dobrego dla naszych dzisiejszych solenizantów
 
Wszystkiego najlepszego dla naszych dzisiejszych solenizantów Michałka i Tosi:-) STO LAT
U nas mega wietrznie i deszczowo, Miki zasnął z tatusiem o 13, a ja dzięki temu mogłam troszkę porobić i usiąść do kompa.
Michał absolutnie nie toleruje smoczka, natomiast jest amatorem piąstki... w sumie to próbuje do buzi wsadzać praktycznie wszystko. Niestety nasz łobuziak oprócz tego nałogu;-) ma jeszcze jeden, ciągle nadrywa sobie uszko. Łapie w rączkę i ciągnie z całej siły, ostatnio pojawiła się ranka. Niestety udaje mi się go pilnować w ciągu dnia, ale nasz malec robi to również przez sen.
Co do picia kawy to ja owszem, piję jedną kawę dziennie, co prawda jest ona słaba i z mlekiem, ale zawsze kawa. Na szczęście Miśkowi nic po niej nie jest.
 
hej i ja się witam:)
troszkę nadrobiłam!!!

Aniwar-Ja tez piję neskę rozpuszczalną z mleczkiem albo carte noire i jest ok:)

AsiaK- Jak to cudownie ze wszystko okazało się tylko brakiem profesjonalizmu tamtego lekarza.... no ale ile nerwow Cię to kosztowalo....
Swoją drogą ja tez tak mam z synem ze czasem sie trzeba wrocić do domu i przebrac bo się wytytla niemiłosiernie,jeszcze leci pod nogi nie patrzy i juz raz bym z nim fiknęla...
Raz jak byliśmy w Wawie na zakupach to dałam mu w aucie jajko z niespodzianką w czasie drogi(to normalne ) to tak się upstrzył ze wstyd było z nim wyjść:/buzia jak u bambo....ręce tez...a najgorzej ze spodnie całe z przodu pomazał bo ręce wycierał:/dobrze ze miałam chustki mokre to jakoś go ogarnełam...jeansy ciemne,trochę starłam i jakoś bylo wsadziliśmy go do wózka zakupowego więc nie latał i w oczy się nie rzucal.
zawsze brałam na zmianę coś...a wtedy nie wziełam jak na złość...i zawsze ładnie jadł a wtedy taki popis dał :)

Marcepanek- Karmię piersią i biorę tabletki Cerrazette (sa własnie te cerrazette i Azalia )dla kobiet które piersią karmią...innych nie ma...jednak skutkiem ubocznym mogą być plamienia.....które niestety u mnie są..... a zaleta brak okresu:) bo bierze sie non stop bez przerwy.
No ale wiadomo ze nie u kazdej z nas ....mogą być

Muszę jechać skarbówki i do gminy i krusu i nie mam kiedy a chciałabym juz miec z głowy...w niedzielę chciałabym poleciec do makro a tu nie wiadomo jak się królewna moja zachowa jak taki charakterek ma....

Wszystkiego najlepszego dla Michasia i Tosieńki:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry