reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Nawet nie wiedziałam że coś takiego tu jest Porady prawnika ale może się komuś przydać :)
Natala śpi już pół godziny sama w łóżeczku - sukces. Wracamy do normalności. W końcu mogę was doczytać. Bo sprzątać nie będę. Jutro zimno więc zaganiam męża do pracy. ;-)
 
Witam.

Jestem mamą małego rozbójnika - Błażeja - urodzonego 13 stycznia. Czy mogę do was dołączyć?
Oczywiście postaram was jak najwięcej pod czytać, żeby zorientować się w ogólnej sytuacji :)
Coś o nas: mały urodził się w 42tyg przez cięcie po 4 godz skurczy partych (brak postępu). Błażej ważył 3550 i mierzył 60cm. Miał niedotlenienie okołoporodowe a w związku z tym teraz zmagamy się z nieprawidłowościami napięcia mięśniowego.

pozdrawiam
 
a mi się zachcialo czegos słodkiego :) więc piekę biszkopt i zrobię torta tak bez okazji :)
Byłam wczoraj w sklepie ,ale stwierdziłam ze nic nie kupię bo zaraz wszystko zjem.... no ale głodomorra na coś slodkiego silniejsza ,więc pieke;/ jak nie ma nic gotowego....
Lecę bo Malutka wstała pewnie będziemy jeść :)
 
Witamy na forum fajnie że dołączają nowe mamy styczniowe.
A ja znowu czuje się paskudnie, bo zachciało mi się troszkę ogarniać mieszkanie, mam nadzieję że jutro już będzie lepiej, a najgorsze że M ma nadgodziny i jutro też idzie do pracy ogólnie to był nie narzekała, ale jak się jest chorym to wolałbym aby był i zajął się Franco, chociaż mały jest i tak na szczęście grzeczny.
 
Gogi ja chyba ALi imieninki zostawię na 18 kwietnia, bo 19 kwietnia mój brat ma urodziny i lepiej do zapamietania.

Moja Ala nie chce smoczka i ssie sobie paluszki i piąstkę, uwazam że na razie to nie jest nic nieprawidłowego. Co innego gdyby ssała jeden palec, ale ona te paluszki sobie tylko oblizuje.
 
reklama
Hej panny! Witam się i ja, dzisiaj byłam w szkole tylko na chwilkę żeby powiedzieć ze mnie nie będzie...No bo musiałam iść do księdza... zapytać o chrzciny.... O boże jak "kocham" naszego księdza proboszcza...
A czemu nie bierzecie ślubu? a czemu to? a czemu tamto? o Jezu Maryjo! ale na szczęście już wszystko załatwione... wg bałam się ze mi nie ochrzci małej bo słyszałam ze jak nie mam ślubu to nasz proboszcz nie ochrzci ale poszło z górki... muszę tylko na wtorek donieść zaświadczenie od chrzestnego ze może być chrzestnym bo on z innej parafii...no i zaplanowany chrzest na drugi Dzień Świąt^^

Ja także witam Nowe Mamusie styczniowe Serdecznie!!!!:p

I najlepszego dla Naszych dzisiejszych solenizantów!!
 
Do góry