reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witamy nowa mamusie!

Claudia dobrze ze do nas wrocilas ;) Jak tam u Was, lepiej z Miskiem, zrobil sie spokojniejszy?

wszystko dobrze, wiadomo raz jest wesoły a raz nie, ale nie narzekam, znam już jego pory wstawania w nocy i przywykłam do nich

ja cały czas do was zerka ale nie mam kiedy się rozpisywać

wczoraj byliśmy na bioderkach, jest ok ale coś ma z jąderkami, nie zrozumiałam dokładnie ale mam nadzieje że to nic poważnego, w maju kontrola

pozdrawiam
 
reklama
claudia, ariska - dobrze, że bioderka OK :) bardzo się cieszę:)

dostałyście może paczkę od bebilona? Ja dziś i w środku próbka mleka 2, oraz śliniaczek na rzep:) do tego książeczka wszystko super obrazu właśnie skończyłam lekturę:)

ookatkaoo - ja już nie panna, jak i większość z Nas;-P;-)
 
Ostatnia edycja:
blondi a z jakiej okazji ta paczka?? jakas ankiete wypelnialas??

Wiecie co osttanio pislam ze nie zauwazam u Bartusia tych skokow...no to chyab juz zauwazylam...dzis jest tak marudny ze szok...zawsze po jedzeniu sie bawi i jest zadowolony dopiero po jakims czasie marudzi i ucina sobie dzremke a dzis po jedzeniu od razu marudzi i tak caly dzien. Teraz M ma go na raczkach to ja mam chwile na BB....a z tego co piszecie to chyba jest objaw skoku...albo poprostu pogoda mu nie sluzy...bo jest szaro buro i ponuro...
 
Ostatnia edycja:
Witam!!:-D

Aniwar - u nas też dzień marudy:( ale na skok nie pasuje, więc to pewnie przez tą pogodę i brak spacerku (zaczął marudzić po 14 - o tej zazwyczaj byliśmy już na dworze)

Kamilek teraz na dole u teściów śpiocha, to spróbuję coś podczytać.. widzę nowe tematy powstały.. może i tam zerknę:-D
 
Moja mała znów ucięła sobie drzemkę przed kąpielą. O której kąpiecie maluchy bo ja po zmianie czasu kurcze aż o 21 bo wcześniej jest maruda bardzo.
 

Załączniki

  • cc770baac1f9c21ceead71e09588954f.jpg
    cc770baac1f9c21ceead71e09588954f.jpg
    64,2 KB · Wyświetleń: 47
Moja Zuzka to coraz fajniejsza sie robi, usmiecha sie duzo, gaworzy, lapie zabaweczki, uwielbia siedziec. Spi w dzien coraz mniej ale jest w miare spokojna i moge wszystko porobic.
15 maja bedziemy chrzcic malutka w tutejszym kosciele.
Z okazji 3 misiaczkow kupilam jej dzisiaj nowe smoczki
Kate ale sie usmialam
 
Ostatnia edycja:
aniwar- u mnie podobnie- Wiki zawsze po butli albo zasypial, albo zadowolony odpoczywal a od paru dni masakra. Wierzga, piszczy i płacze. U nas zbliza sie 17 tydzien a wiec czakaja nas "pioruny" wg wykresu skokow:-(

blondi ja też dostalam paczuszke z bebilonem 2 i śliniaczkiem:-)
 
reklama
Ale u nas wieje strasznie, w porę zdążyłam pranie z balkonu zabrać bo inaczej zbierałabym wszystko wokół bloku... w końcu idzie weekend

jutro mamy bioderka, mam nadzieję że będzie dobrze
 
Do góry