reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam sie z rana:-)
U nas nocka oka..ja juz po sniadanku i herbatce:-)
Dzis dzionekw domku sie zapowiada ale odwiedzi nas chyba moj tata wiec bedzie fajnie:-)

MICHAS STO LAT!!!
 
reklama
Witam sie i ja,
zastanawiam sie kiedy mam obchodzic imieniny Ali, bo sa 18 kwietnia albo 21 czerwca. Jest tutaj kilka Alicji, jak to jest z tymi imieninami? Niby sie przyjelo ze pierwsze po urodzinach, ale to chyba nie ma znaczenia?

AsiaK. super wiesci, ale to dziwne wszystko. A ktory z tych lekarzy jest ortopeda? Pytam, bo jak urodzilam Anie to bylam na usg bioderek w 6 tyg u pani pediatry ktora tez zajmuje sie badaniem bioderek i ta pani powiedziala ze jest ok. Jak juz Ania miala 4 m-ce wezwalam lekarza na wizyte domowa bo chyba byl weekend i Ania byla mocno przeziebiona. Pediatra swietny, przebadal Anie wszerz i wzdluz i powiedzial ze cos jest nie halo z lewym bioderkiem i zaprosil nas na usg, bo tez sie tym zajmuje w poradni przyszpitalnej w Opolu. Poza tym jak zobaczyl zdjecia z usg tej baby to zrobil wielkie oczy i powiedzial ze na tych zdjecaich nic nie widac ze sa zle zrobione. Pojechalismy do tego Opola i okazalo sie ze wcale nie jest ok, ale bardzo nie ok i Ania nosila szyne przez 4 m-ce non stop i jeszcze chyba kolejny miesiac na noc. Masz pewnosc ktora diagnoza jest prawdziwa??? Bo ja bym chyba zglupiala na Twoim miejscu. A to ze mala odwodzi ladnie to akurat nie swiadczy o tym ze jest wszystko ok, bo Ala tez swietnie odwodzila i nawet ortopeda powiedzial ze tym wlasnie w pewien sposob oszukuje :) Nalezy po prostu do tych elastycznych. Ale mam nadzieje ze u Was rzeczywiscie wszystko w porzadku.

Claudia, sto lat dla Michasia i duuuuzo zdrowka!

Ktoras z Was pisala o ssaniu kciuka, nie pozwolcie na to bo to znieksztalca podniebienie, lepszy juz smok. Ja walcze wlasnie z Ala, bo tez ciagle by ssala paluszki.
 
gogi8 - do tego zniekształceniu może również ulec ssany paluszek. Często jest szczuplejszy niż pozostałe u trwale ssących dzieci.
 
U nas to samo całe piąstki wkłada do buzi, albo co ma pod ręką, właśnie się obudził i jest w leżaczku mam nadzieje że się dostosuje do mamy bo mam dzień łóżkowy aby się wykurować.
W Norwegii właśnie przestajemy podawać wit. D i przechodzimy na tran tutaj zamiast wit. Podają tran gdzie są już witaminy..... jejku jakie to nie dobre, bo troszkę podkradłam małemu. Franek też się krzywił:-p
 
Witam :) U nas paskudne wietrzysko. Głowę chce urwać. Mimo to my już po spacerze. Mam cały wózek szyszek modrzewiowych - przyda się :)
No dziś Misio kończy 3 miesiące :) Jakie to szczęście że cały i zdrowy jest z nami - MICHASIU 100 LATEK :))
a skoro Michaś to i piękna Tosinada ma dziś święto ANTOSIU - SAMYCH RADOSNYCH DNI :)))
ja was pozdrawiam i lecę sprzątać - bo ktoś pozostawił w kuchni taki kipisz że wejść się nie da
 
Witajcie dopiero teraz :)

U nas nocka taka jak wczoraj :( Byłam z Wiki na kontroli u laryngologa i mamy skierowanie na badanie słuchu bo ma powiększoną jakąś tkankę miękką w gardle która może spowodowac wadę słuchu :( Jak okaże się, że coś nie tak to będzie miała wycinaną tą tkankę a jak ok, to leki narazie. Jestem zmęczona i dopiero śniadanie jem i kawusia :) Tomek śpi.

U nas okropnie zimno ale potem muszę zabrać Tomka do wózka i jakies zakupki zrobić i po Wiki do przedszkola iść.

Michałku wszystkiego naj naj naj
 
Witajcie.
Mój Dominik też rączki bardzo do buzi pchał i okazało się, że to prawdopodobnie dlatego, że gardziołko go bolało bo okazało się, że jest bardzo brzydkie.
 
Dziewczyny ktore akrmicie piersia pijecie kawke?? bo ja mam taka mega ochote na rozpuszczalna z mlekiem.....a jeszcze joasiab ciagle robi mi smaka jak pisze ze pije kawusie;-)
 
reklama
aniwar ja jak karmiłam to mi lekarz zalecił nawet picie kawy zaraz po karmieniu z melkiem więc piłam i tomkowi nic nie było :)

A Tomek coś kupy zrobić nie może :( Pewnie po sztucznym mleku :(
 
Do góry