reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

mi brzuch rośnie z dnia na dzień. do 5 miesiąca nie widać było że w ciąży jestem , a potem to już z tygodnia na tydzień brzuchol robił się większy ;) .
Wogóle to dzień dobry wszystkim !
Mam pytanie do tych które mają zalecenia żeby się nie przemęczać, leżeć.. . Co robicie w ciągu dnia ? bo mnie ta bezczynność wykańcza , umieram z nudów !!
 
reklama
mi brzuch rośnie z dnia na dzień. do 5 miesiąca nie widać było że w ciąży jestem , a potem to już z tygodnia na tydzień brzuchol robił się większy ;) .
Wogóle to dzień dobry wszystkim !
Mam pytanie do tych które mają zalecenia żeby się nie przemęczać, leżeć.. . Co robicie w ciągu dnia ? bo mnie ta bezczynność wykańcza , umieram z nudów !!
ja sie starm nie miec zaleglosci na BB wiec to pochlanie mi prawie caly dzien :D:D

claudia- byl listonosz ze staniczkiem no i ten F jest nbardzo duzy, ale mam troszke tylko luzu w nim sam raz na mleko:) tak wiec dzieki za info
 
Ja wróciłam niedawno - zdążyłam jeszcze wziąć prysznic, strasznie się zgrzałam
Pogoda dziwna jest u nas bo raz słońce, raz chmury i cały czas okropnie wieje
Troszkę bolą mnie nogi więc teraz już wykąpana odpoczywam sobie
best10_%28www.e-gify.pl%29.gif



moniaivoy to nieźle mają - tylko to noszenie pewnie męczące


monia-t miłego pluskania


U mnie brzuch jak arbuzik mały, szczerze to już bym chciała , żeby nie rosnął więcej
bo już mi ciąży.......

odebrałam paczuszkę dla faceta z rossmana - niech sobie odpakuje mój jak wróci
best6_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
ja też właśnie się wykąpałam. teraz suszenie, prostowanie włosów i chyba strzele sobie jakiś makijaż na poprawę nastroju ;). także plan na najbliższe półtorej godziny jest hehehe
 
czesc dziewczyny!
witam sie i ja z Wami. Podczytywalam Was troche zeby nie miec zaleglosci ale nie bylo kiedy pisac.. Dopadla mnie grypa zoladkowa.. Pol mojej rodzinki choruje i ja sie zarazilam.. Wczoraj wymioty i biegunka- na szczescie nie az tak czesto.. I bolal mnie brzuch mocno.. nawet myslalam czy w nocy nie jechac do lekarza bo sie denerwowalam. Ale dzisiaj jest juz lepiej, nie biegam do lazienki a nawet zjadlam buleczke rano. Caly czas duzo pije, zeby sie nie odwonic. Mala w brzuszku kopie wiec chyba wszystko ok.
We wtorek mam wizyte wiec wszystko opowiem mojej lekarz.
Takze dzisiaj nie poodpisuje Wam dziewczyny bo zmykam zaraz do lozka. A takie mialam plany na ten weekend- i zakupy, i spacerki a tu nic z tego..
Witam nowe mamusie:)
Pozdrowionka dla Was kochane!
 
czesc dziewczyny!
witam sie i ja z Wami. Podczytywalam Was troche zeby nie miec zaleglosci ale nie bylo kiedy pisac.. Dopadla mnie grypa zoladkowa.. Pol mojej rodzinki choruje i ja sie zarazilam.. Wczoraj wymioty i biegunka- na szczescie nie az tak czesto.. I bolal mnie brzuch mocno.. nawet myslalam czy w nocy nie jechac do lekarza bo sie denerwowalam. Ale dzisiaj jest juz lepiej, nie biegam do lazienki a nawet zjadlam buleczke rano. Caly czas duzo pije, zeby sie nie odwonic. Mala w brzuszku kopie wiec chyba wszystko ok.
We wtorek mam wizyte wiec wszystko opowiem mojej lekarz.
Takze dzisiaj nie poodpisuje Wam dziewczyny bo zmykam zaraz do lozka. A takie mialam plany na ten weekend- i zakupy, i spacerki a tu nic z tego..
Witam nowe mamusie:)
Pozdrowionka dla Was kochane!

Kuruj się kochana i zdrowo odżywiaj....
szybko dojdziesz do siebie - odezwij się jak będziesz mogła jak się czujesz
A koniecznie po wizycie
 
A ja zaliczyłam obiadek ogórkowa i naleśniczki z dżemem wiśniowym:)
Starszy syn wybył do dziadków więc tylko młodszy został.
Mam w planach wrzucić planie, kupiłam ostatnio pajacyki dla małej do spania, kilka bodziaków i pieluszki tetra i flanelka no i trzeba to uprać i poprasować by nie uczuliło małej. Do prasowania przydałby mi się ochotnik jakiś bo szczerze tego nie lubię.

No i czekam na przesyłkę a dokładnie na kołyskę dla córci i się doczekać nie mogę.
 
A ja zaliczyłam obiadek ogórkowa i naleśniczki z dżemem wiśniowym:)
Starszy syn wybył do dziadków więc tylko młodszy został.
Mam w planach wrzucić planie, kupiłam ostatnio pajacyki dla małej do spania, kilka bodziaków i pieluszki tetra i flanelka no i trzeba to uprać i poprasować by nie uczuliło małej. Do prasowania przydałby mi się ochotnik jakiś bo szczerze tego nie lubię.

No i czekam na przesyłkę a dokładnie na kołyskę dla córci i się doczekać nie mogę.

Ja lubię prasować
best33_%28www.e-gify.pl%29.gif

wiecznie coś prasuję i czasem nawet jak wyciągam jakąś rzecz z półki to ją prasuję drugi raz....
takie moje zboczenie


My na obiad fryteczki dzisiaj
 
reklama
oj coś ostatnio dużo osób na tą jelitówkę choruje:-(
Gosiula85 odpoczywaj moja droga mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie.

claudia4you, to może podam adresik i wpadniesz do mnie z żelaskiem poszaleć..hihi????:-):happy2::-)
 
Do góry