reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Wiam !:-)
Dzsiaj rano zauważyłam, że sączy mi się śluz, małe ilości ale wystraszyłam się, że to może być czop śluzowy ;(
Czy Wy tez tak miałyście ???
Kochana no zapytaj gina, mi poki co 3 albo 4 razy wyszlo odrobinke galaretki... mojej kolezance 6 tyg tak schodzilo a w przeddzien porodu z krwia reszta. u mnie ta galaretka jest taka w kolorze mleczno wchodzaca w zolty..


za to wczoraj mnie zdziwilo i sfilmowalo to,że stalam w kuchni i nagle cos mi polecialo po nogach- bezwonne, oczywiscie film ze wody się sączą ale to byl jeden jedyny raz. zoabczymy co w pon gin powie.'

dzisiaj mialam ciezką noc- brak produ przez 5 godzin!!! dziewczyny i tak sobie pomyslalam ze jak taki numer bez pradu bedzie nocą a ja bede karmila z butli to jak podgrzac mleko?????? a dziecko powiedzmy placze??? masakra, do toalety ledwo trafilam;/

dzisiaj pospalam do prawie 10- ale wieczorkiem byla klotnia, potem straszne sny.. potem wstaje i patzre flagi na balkonie nie ma- mąż nie zdjal- a prosilam by zdjal...- i material gdzies pofrunal;/ zaraz chce psa wyczesac i wyjsc na spacer a potem odkurzam;/
 
I ja się witam:)

Marta70 - dobrze, ze wyszłaś ze szpitala, odpoczywaj kobieto, nie bierz się za sprzątanie, obyś dotrwała do 37 tyg.

Klaudoos - mnie też kiedś cos takiego się przytrafiło, ale tylko raz później nie, sama byłam zdziwiona, ale póki się nic nie dzieje, to chyba jest dobrze:)

Przyszła mama - jeśli masz obawy, to może skontaktuj się z gin. Ale tez słyszałam, że czop śluzowy to jest w takich większych ilościach i często podbarwiony krwią.


Ja wczoraj miałam nadzieję, że jeszcze zdążę sie odezwać, ale nie było kiedy. Wczoraj pojechaliśmy do szwagierki zobaczyć jej synusia 4 dniowego:) Boże jakie maleństwo:) Ja nie wiedziałam od lat noworodka, więc byłam w szoku, jak zobaczyłam, ze mieści się na przedramieniu szwagierki:) A po urodzeniu ważył 3200 i 54 cm:) Ale praktycznie cała noc nie spia, bo mały nie chce spac na leząco, musza go nosic na rekach, bo kiedy go odloza do lozka albo do wozka, momentalnie sie budzi i płacze. Karmić się też nie chce na leżąco, bo ryczy, więc maja trochę z nim przeboje:) Natomiast w dzień prawie cały czas spi na rączkach i wrzaski, płacze rodzeństwa zupełnie mu nie przeszkadzają:)
 
ja nie mam dużego brzuszka, od początku przytyłam 6 kilo.
czekam by sie bardziej zaokrąglić bo tęskno mi za dużym brzusiem...nikt nie wierzy ,że mi 8 miesiąc już leci.

gabriellao0, piękny masz ten brzusio:):):)
 
dzień dobry skoro południe ;-)
teraz nie popiszę z wami za bardzo, bo zbieram się na ten basen :-)
Spieszę tylko jeszcze wyjaśnić, że to aqua-aerobic w ramach szkoły rodzenia. Ciekawe czy dam radę, bo tak strasznie się zastałam i kondycji za grosz nie mam, tylko sapię i sapię...

Ale jakie wczoraj jaja odchodziły, jak musiałam znaleźć strój kąpielowy :-D:-D:-D
 
reklama
Ja brzusia nie miałam wcale a wcale do połowy 7 miesiąca, ale to dlatego, że jestem raczej pulchna ;) Teraz go widać nareszcie, bo też mnie już drażniło, jak nikt mi nie wierzył, że w ogóle w ciąży jestem... No i niestety z moją tendencją do tycia sporo mnie przybyło, ciekawe ile czasu zajmie mi pozbywanie się tego balastu :(
 
Do góry