reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Wiam !:-)
Dzsiaj rano zauważyłam, że sączy mi się śluz, małe ilości ale wystraszyłam się, że to może być czop śluzowy ;(
Czy Wy tez tak miałyście ???
 
reklama
Dzień dobry Mamusie :)
W Częstochowie przydałoby się słonko, oj przydało, bo od kilku dni szaro i ponuro, aż się z domu wychodzić nie chce, a wieczorem imieniny szwagierki (i batalia z jej rozwydrzoną córunią)...
Basen marzy mi się przez całą ciążę, ale sama chodzić nie lubię, a mężu mój z kolei strasznie szybko marznie w wodzie i nigdy nie wytrzymuje nawet godzinki (ja zawsze chodzę na dwie). Na wakacjach też nie popływałam, bo zaledwie 2 dni ładnej pogody były, szkoda...
A do ginekologa chodziłam rzadko, przed wakacjami dwa razy, później dopiero po wakacjach, teraz idę pod koniec listopada i pewnie następna wizyta w połowie grudnia, bo mój gin stwierdził, że ja po prostu jestem stworzona do rodzenia dzieci i nie ma sensu mnie ciągać po szpitalu (zawsze chodzę do niego na dyżur), jak wszystko przebiega książkowo.
Swoją drogą - czy jeśli miałam 3 razy USG to będę musiała robić jeszcze przed porodem? Mój gin w szpitalu nie robi mi tego badania, zawsze jeżdżę do jego znajomej do przychodni i nie wiem, czy się zapisywać na jeszcze jedną wizytę, czy już wystarczy...

Miłego dnia Mamusie i oby udało Wam się wszystko pozałatwiać :)
 
Witam i ja:)
ooo, ciężką noc dziś miałam, prawie wogóle nie spałam. Wstałam z tak opuchniętymi dłońmi, że miałam problem by dzieciakom śmiadanko przyszykować.
Aaaaaa, taka już dola kobiet w ciąży, że jak już jest ten 8miesiąc to wszystko zaczyna takie trudne być.... coś tu zaboli, tam zastrzyka, aj szkoda gadać.

U nas też pogoda fatalna po prostu, już nie mogę doczekać się śniegu i mroziku co w noski szczypie...może wtedy więcej energii na wszystko w sobie znajdę bo jak narazie to nawet pobierzne sprzątanie mi nie wychodzi.
 
ja też od ok 2 mieś więcej śluzu mam ale gin stwierdził, że jest ok,

Ale taka galaretka to mi szła przed porodami poprzednimi i to czop śluzowy był.
Ja bym gnała do lekarza lub szpitala, sprawdzić nie zaszkodzi. Lepiej dmuchać na zimne.W końcu płacimy składki więc jak coś nas trapi to niech nas chociaż uspokoi szanowna służba zdrowia.
 
hej dziewczyny.

marta70 dobrze, ze juz wszystko w porzadku i zycze ci zebys dotrzymala do porodu w terminie.

matko dziewczyny ale napisalyscie podejzewam, ze ciezko bedzie mi nadrobic wciaz czasu mi brakuje.

wczoraj bylismy ze znajomymi u ksiedza ktory jak byli w podstawowce to jezdzil z nimi na oazy i rozne wyjazdy, powiem wam ze piekne wyjscie z samochodu zaliczylam bo od razu w krzaki polecialam bo zaczelam wymiotowac :( zreszta po przyjezdzie to samo ledwo na gore wyszlam od razu kibelek i jazda. eh toska znowu daje w d mamusi, zeby nie zapomniala ze w ciazy. a ja zla jak fiks bo znow jakas chyba infekcje zlapalam i nici z bzykanka wrr mam tylko nadzieje, ze nie bedzie tak do konca ciazy ze co chwile cos bede lapac.
 
reklama
I ja sie witam,
strasznie niewsypana jestem... kolejna noc taka... Wczoraj specjalnie polozylam sie troche wczesniej, a i tak zasnelam dopiero po 2. ehhh...

Musze Was nadrobic teraz ;)
 
Do góry