reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hej dziewczynki , znowu jestem.
dziękuję wszystkim, które ostatnio mi odpisywały i pocieszały. bardzo mi pomogłyście, przede wszystkim samym faktem nieoceniania mnie i tym, że żadna nie napisała "weź się w garść i zrób coś ze sobą". jakby to było takie proste to już dawno bym to zrobiła a do tego nie byłoby w ogóle ludzi z dołkami. ale koniec narzekań na humory. wszystko zwaliłam na hormony i staram się oprzeć bardziej na samej sobie- podwójnej do tego więc z podwójnym wsparciem hehe- niż na otoczeniu czytaj:mąż. widzę że on się sumie stara ale jakoś mało. może na niego też hormony współczulnie działają bo jest tak samo nerwowy jak ja.;)
a tak poza tym dziś piękny dzionek. jak taka ładna słoneczna pogoda to człowiek ma od razu lepszy humor. tyle że mnie bardzo bolą plecy. czy wy też tak macie że się pokręcicie po domu jakieś pół godzinki i już nie możecie ustać na nogach??? ja dosłownie czuję że mi boki rozerwie a kręgosłup nie utrzyma ciężaru ani minuty dłużej. muszę się położyć a i wtedy trudno mi znaleźć wygodną pozycję żeby przestało boleć. nie mogę sobie poradzić z gotowaniem a o sprzątaniu już nie wspomnę. mam bałagan na który już nie mogę patrzeć ale sobie poprostu nie radzę fizycznie, musiałabym chodzić i płakać z bólu. masakra!!
 
reklama
Wreszcie nadrobiłam:)

Joasiab - wszytskiego najlepszego dla Twojej księżniczki:) Śliczna dziewczynka :)

Fogia- piękne zdjęcia:) Masz jakiś dobry aparat? Świetne wyszły fotki:)

Ribi - oby jak najszybciej udało Wam sie zborykać z tym remonetm.

Biala - dobrze, że opiekunka spasowała Tomaszkowi:) Ty odpoczywaj w miare mozliwości:)

A my w sb byliśmy u znajomych, którzy maja 3 miesięcznego synka, mały waży 9 kg i juz się nie mieści w gondolce. Koleżanka dała mi całą siatkę ubranek dla naszej córci:) Ogromnie się cieszę, jak wyschna , to się pochwale:) Niektóre całkiem nowe:) Mały jest niesamowity, praktycznie w ogóle nie płacze, tylko przed jedzeniem:) A wczoraj u nas była piękna pogoda, poszliśmy na spacerek, bo aż żal było siedzieć w domku. Upiekłam poraz pierwszy muffinki z malinami, mhmhm - pycha:)

A dzis jedziemy do szkoły rodzenia na 1 zajęcia, zobaczyć co i jak, a potem możemy sie zdecydować czy tam chcemy chodzić:)
 
Hejka brzuchatki!
tak dawno mnie tu nie było, ze na pewno juz o mnie zapomniałyscie! A mi ponad miesiąc temu padł komputer i co najgorsze nikt nie wiedział co mu sie stało i niekt nie potrafił go naprawic, dopiero szfagier zabrał go do jakiegoś znajomego i mu sie udało naprawic, wiec staram sie nadrabiać choć troche zaległości.

Aha i muszę sie pochwalic ze moje maleństwo pięknie rośnie i bedzie - CÓRECZKA.

Postaram sie już teraz być na bierząco. Miłego dzionka życzę.
 
Hej Dziewczyny!
ja tez w weekend nie zagladalam na bb ale juz udalo mi sie nadrobic zaleglosci:)
Biala fajnie ze opiekunka pasuje i ze dzieki temu Ty mozesz odpoczac. Za czasow studenckich tez dorabialam sobie jako opiekunka i bardzo milo wspominam ta prace:) Kilkoro dzieci juz wybawilam, zawsze jakas praktyka ;)
Zabieram sie zaraz za obiad!
 
No ja juz sama i tak aż do 22ej;-/ nudy chociaz może coś poczytam to czas zleci :-)
narazie gotuję ręczniki zaraz będę prała :-)
pogoda wspaniała :-) aż się żyć chce :-)

czemu gotujesz? reczniki?? ja piore w 90 stopniach tylko... czy czegos niewiem?? moze tez powinnam gotowac?
mimbusia ja tez mam te straszne bóle kręgosłupa gin mówiła ze poprostu maluszek musi sie gdzies tam kopac.. lub mogą to byc skurcze przepowiadajace i promienują w kregosłup( ale gdzies gdzies czytałam ze jak ktos miał cc i znieczulenie w kregosłup to od tego mogą bolec plecy a ze ja tak miałam.. to juz sie przyzywczaiłam do takiej sytuacji.. a ból jest straszny czasami ... lezenie pomaga tylko nie na plecach jak dla mnie a na boku lewym:)

monia moj misiek był na jednych zajeciach teoretycznych.. i jak wyszedł to stwierdził ze on to wszystko wie co oni mówili i dla niego to strata czasu... nawet cos zacytuje" co oni myslą ze ja niewiem gdzie jest przód pieluszki... albo ... no chyba własniego dziecka niepołamie w trakcie kąpieli.... i tez.... a z czego Ci wszyscy faceci hihoczą jak by nigdy w zyciu podkładu niewidzieli :( a dodam ze miska rodzice są faramceutami wiec on akurat widział ) no i juz drugi raz mi sie niedudało go zaciagnac... ale spisał sie przy Tomciu fantastycznie... sama chodziłam na wykłady i bardzo sobie chwale było pare rzeczy które mi sie nie podobało ale to wiadmo ze kazdemu niedogodzisz ... ale zajecia ruchowe nie chodziłam... bo jakos miałam mały brzuch ( od 5 miesiaca u nas sie chodzi do szkoły rodzenia) i wydawało mi sie ze te wszystkie kobietki to juz prawie rodzą... ale podejrzałam na jednych jak cwiczyc i cos tam machałam w domu
 
A u nas piękna słoneczna pogoda i cieplutko 17 stopni. Mały na spacerku pospał 2 godziny, chyba odespał dzisiejsza noc, bo zasnął dopiero o 22.30. Ja dzisiaj na obiadek robie makaron z sosem serowym, brokułami i kurczakiem mniam.
Do pokoju Piotrusia zamawiam takie mebelki: KOMODA KOMODY SMILE 11 Meble Młodzieżowe (1259229799) - Aukcje internetowe Allegro i do tego komode z szufladami KOMODA KOMODY SMILE 06 Meble Młodzieżowe (1259229793) - Aukcje internetowe Allegro w kolorze dąb mleczny-lemon
 
a ja właśnie skończyłam sprzątać. Wiecie od rana coś z brzuchem jakieś skurcze mam ale kurcze mam powera i nie mogę usiedzieć w miejscu. Posprzątałam z grubsza chatę i teraz już będę leżała(czuję się spełniona). Na obiad kalafior z jajeczkiemm sadzonym.

mimblusia uwierz w siebie i postaraj się o pogodę ducha a zobaczysz, że życie staje się piękniejsze :)

moniaivoy Kochana napisz co bylo na pierwszych zajęciach....ja zaczynam w listopadzie i jestem ciekawa jak będzie.
 
b_iała-mi się wydaje ze te nasze bóle plecow to normalne w ciąży-na skutek dzialania hormonow rozluźniają sie stawy biodrowo-krzyżowe,po zatym brzuszek się powiększa i wymusza wygięcie kręgoslupa.

mimblusia-Ja niestety też odczuwam ;( w nocy śpię z poduszką między nogami,a jak mi umknie to jedną nogę zarzucam na męza,inaczej sie budzę,kręcę i bolą mnie plecy.:eek:

sic-znajoma miala taką suszarkę:)pojemna ,nie pamiętam zeby kiedyś narzekala na nią(ze zły zakup)
Tylko nie pamiętam ile jej posluzyła...no ale tu masz 2 lata gwarancji z tego co czytałam:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry