reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

witam Was
pospałam troszkę dzisiaj.

joasiab odważna fryzurka , a córcia prze kochana.
Idę robić małemu śniadanko, bo już z godzinę o nie woła :-D
 
reklama
Czesc dziewczyny a Ja tak was czytam o tych leniwych dniach i oczywiscie co?No przez to leniwe glodna sie zrobilam i na obiad dzisiaj leniwe zrobie bo dawno nie jadlam a uwielbiam.Wiec jak maly wroci z przedszkola zrobie kluski leniwe i to dzieki wam wiec dziekuje za pomysl na obiadek :) No i milego dnia zycze :)
 
julka ja byłam w ZOO w Ostrawie, powiedz dalej tam coś robią? wtedy coś dobudowywali jak myśmy byli


Fogia śliczne fotki


Ribi trzymamy kciuki za remont, żeby wszystko dobrze poszło


joasienka fajnie że remont idzie pełną parą.



u nas ok, pogoda superancka jest
spędziłam całą niedzielę z mężulkiem i wczoraj "wymusiłam " od niego żeby mnie wziął na coś słodkiego.
zamówiłam tartę jabłkową z lodami dziewczyny - ohyda :laugh2:sam cukier.....
ale dopięłam swego i wiem czego nie zamawiać, chyba ze ktoś lubi bardzo słodkie rzeczy...
 
Claudia nie zauważyłam żeby robili w Zoo jakieś remonty, wszystkie miejsca były pootwierane, jedynie co mnie zdziwiło to wszędzie chodzące pawie, w sumie to nie wiem czy specjalnie były wypuszczone czy po prostu uciekły. Bardzo fajnie przygotowane jest to Zoo pod kątem dzieci więc na pewno jak mały trochę podrośnie to go tam zabierzemy.
 
a ja dzisiaj robię sosik pieczeniowy z mięskiem, ziemniaczki i kalafiorek.
później czeka mnie kupno kozaczków na zimę, bo te co mam, to jakieś za małe są ... normalnie noga mi nie wchodzi. Trzeba kupić coś nowego, ale niedrogiego - na jeden sezon. Dodatkowo stwierdziłam, że musimy kupić kolejną szuszarkę na ubrania, bo jak wyprałam pierwszą serię ciuszków dla Szymcia, to nie miałam gdzie powiesic naszych ciuchów :-)

pozdrowienia dla brzuszków :-)
 
Witam dziewczyny - sporo tu bym miała do odrobienia, więc wybaczczcie że sobie daruję. Taki piękny dzień dzisiaj mamy. Uwielbiam jesienną pogodę. Wczoraj byliśmy w pięknym miejscu na spacerze i odetchnełam z ulgą, bo ostatnie dni były dla mnie bardzo stresujące. Moja dzidzia zmieniła pozycję i przestałam odczuwać jakiekolwiek ruchy. pół nocy spędziłam na wsłuchiwaniu się w siebie i nic. Sobotę byłam nie do życia, nawet odwiedziny przyjaciół nie cieszyły - w niedzielę rano już chciałam dzwonić do ginekologa gdy poczułam delikatne smyranie. Poryczałam się ze szczęścia - tak bardzo mi na niej zależy.

Kochaniutka.. chyba te nasze dzidziusie mają jakies wspólne dni lenistwa.. bo Kubus wcozraj tez sie nie ruszał... dopiero jak Tomka wziełam na rece to dał kopniaka jak by chciał go zepchnac... i tez sie ogromnie ucieszyłam bo juz zaczelam sie zastanwiac czy aby wszystko wpozadku :)... wiem ze pod koniec ciazy to sie liczy czy dzidzius 10 razy kopinie...w ciagu dnia... jak tak to wszystko ok.. ale czy tak samo mozna liczyc na tym etapie to niewiem...


dziewczyny co do niani to jest bardzo dobrze(zeby nie zapeszyc) nawet na spacer poszli sami.. a ja pojechałam te sprawy pozałatwiac.. jak wróciłam to juz misio jadł zupke.. pózniej jeszcze sie bawili w domku a ja w tym czasie wstawiłam buraczkową na obiadek, pranie... przygotowałam dla misia mleko.. oni posprzatali zabawki i o 13 niania poszła.. miso juz w łózeczku mleczko zaczą pic zrobił papa.. i jak sie go zapytałam czy fajnie było to powiedział ze tak i jeszcze ze jest zmeczony:) wiec prawidłowo:) a ja NARESZCIE NIE PADAM NA NOS O 13:) siedze sobie i jest dobrze:) jeszcze kawke sobie zrobie :) u nas pogoda tez dzis fajna około 9-10 stopni ale słonko :)
moncia hihi u nas jes suszarka jedna ale taka w miare duza.. ale problem z wieszaniem tez był..:)
 
Witam Was dziewczynki:)
Ja nadrabiam zaległości w czytaniu BB, po 2 dniach nieobecnosci, jakoś w weekend cięzko mi ostatnio przysiąść...Odezwę sie później..
 
reklama
Do góry