reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

sic - ta suszarka wygląda świetnie i mało miejsca zajmuje. ja dzisiaj kupiłam taką normalną rozkładaną w Biedronce po 24,99 zł. mam już jedną podobną, ale jak ostatnio wzięłam się za pranie ciuszków dla małego, to nie miałam gdzie wysuszyć naszych ubrań :-)

zielona - super mebelki

jumabe - wreszcie będziecie mieli "swój" kącik i pralkę :-)

aga - witamy na forum

a ja właśnie odpoczywam po dzisiejszym szaleństwie zakupowym. wreszcie kupiłam kozaki :-) i kolejne rzeczy wyprawkowe dla bobaska...
 
reklama
Dziewczyny kupiłam mojemu kurtałkę na jesień - jak przykładam do bluzy to wydaje się być taka sama, czyli nie powinna być za ciasna, ale jednak się boję :zawstydzona/y: dałam za nią 79 zł i to był z tego modelu największy rozmiar. Na szczęście mogę wymienić na coś innego

Najgorsze jest to, że mój twierdzi że nie potrzebuje kurtki i nie wiem jak zareaguje na to
!!!
Ach faceci

Tak samo nie potrzebował butów na zimę,a jak już mu kupiłam to chodził w nich dumny i blady, że mu w nóżki ciepło :-D

trzymajcie kciuki, żeby była ta kurteczka ok:baffled:
 
Dziewczyny kupiłam mojemu kurtałkę na jesień - jak przykładam do bluzy to wydaje się być taka sama, czyli nie powinna być za ciasna, ale jednak się boję :zawstydzona/y: dałam za nią 79 zł i to był z tego modelu największy rozmiar. Na szczęście mogę wymienić na coś innego

Najgorsze jest to, że mój twierdzi że nie potrzebuje kurtki i nie wiem jak zareaguje na to
!!!
Ach faceci

Tak samo nie potrzebował butów na zimę,a jak już mu kupiłam to chodził w nich dumny i blady, że mu w nóżki ciepło :-D

trzymajcie kciuki, żeby była ta kurteczka ok:baffled:

ach... ci faceci - mojemu też nigdy nic nie potrzeba:-)
claudia - trzymamy kciuki

Pochwalę się wam, że w środę zaczynam SZKOŁĘ RODZENIA:-) połóżna dzisiaj dzwoniła, że zaczynamy od kąpieli i pielęgnacji noworodka ... już się nie mogę doczekać :-)
 
claudia kurteczka napewno bedzie ok i mu sie spodoba;) moj maz wczoraj dostal kurtke od rodzicow bo byli na zakupkach w warszawie i przywiezli mu prezent kurtke od trussardiego i tez stwierdzil ze nie potrzebuje bo ma oprocz tej 4 kurtki zimowe i po co mu tyle, a ja mu tlamaczylam ze jedna jest bardzo gruba na mega zimne dni, inna na cieplejsza zime, trzecia elegancka itp;) wiec mezczyznom niestety trzeba wytlumaczyc czasem;P a w koncu po przemysleniach sa zadowoleni;P

a ja dzwonilam dzis do szkoly rodzenia i zajecia zaczynaja sie jutro, albo od grudnia, wiec Pani mi powiedziala ze lepiej abym zapisała sie na te dwa miesiace od jutra, bo pozniej to moze mi byc juz trudniej chodzic. Jeszcze pogadam z kolezanka ciezarna moze da sie namowic i pojde jutro z nia:) A tak w ogole to posprzatalam dzis pol mieszkania i strasznie bola mnie plecki:( chyba czas na relaks:)
 
No spoko, podobała mu się, a jeszcze go nakręciłam że mu jutro taka fajną bluzę kupię za 35 zł bo już chodzi jak boroczek w starych bluzach
więc jutro jeszcze tą jedną rzecz mu kupię :-D
Ale mi to radość sprawia

a co do szkoły rodzenia tez chciałam a u nas są płatne tylko niestety :-(
 
No spoko, podobała mu się, a jeszcze go nakręciłam że mu jutro taka fajną bluzę kupię za 35 zł bo już chodzi jak boroczek w starych bluzach
więc jutro jeszcze tą jedną rzecz mu kupię :-D
Ale mi to radość sprawia

a co do szkoły rodzenia tez chciałam a u nas są płatne tylko niestety :-(

u nas też są płatne, ale najczęściej nie są aż tak drogie.
 
ja za szkołę będę płaciła 250 zł. Zaczynam od listopada a zapisywałam się w zeszłym tygodniu i załapałam się na ostatnie miejsce:) ale się cieszę:)
 
A u nas piękna słoneczna pogoda i cieplutko 17 stopni. Mały na spacerku pospał 2 godziny, chyba odespał dzisiejsza noc, bo zasnął dopiero o 22.30. Ja dzisiaj na obiadek robie makaron z sosem serowym, brokułami i kurczakiem mniam.
Do pokoju Piotrusia zamawiam takie mebelki: KOMODA KOMODY SMILE 11 Meble Młodzieżowe (1259229799) - Aukcje internetowe Allegro i do tego komode z szufladami KOMODA KOMODY SMILE 06 Meble Młodzieżowe (1259229793) - Aukcje internetowe Allegro w kolorze dąb mleczny-lemon
moje mebelki hihi to znaczy własnie chcemy zamówic... w listopadzie szafe i regał... a pozniej dokupic komode i taką malutką szafeczke na lampke:) tez mi sie strasznie podobają :)
sic moja mamcia ma identyczną suszarke i bardzo sobie chwali ..

u nas wpozadku Tomcio wstał dopiero o 17:) spał az 3.5 godziny to sie niezle z nianką wybawił :) ja to sobie leniuchowałam.. ale dzis plecy bardziej dokuczają... moze to ta pogoda.... u nas szkoły rodzenia bezpłatne są... znaczy są jakies płatne ale i bezpłatne są ( papier toaletowy trzeba zaniesc , mydło i reczniki kuchenne)
 
reklama
Do góry