reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Czesc dziewczyny:-)
nie było mnie dwa dni..tzn wczoraj byłam ale tylko przeczytałam co naskrobalysmy i nie mialam sily juz potem pisać a dziś niesttey nie dam rady was nadrobic ale chociaz sama cos napisze.

Cale dwa dni bylam po za domem na wysokich obrotach i padam na twarz.
Mam do was pytanko zupełnie nie związane z ciąża.
Jakie macie zdanie o kołdrach puchowych?? czy waszym zdaniem one uczulaja i jakie sa ich zalety i wady?
pytam poniewaz z mezem kupilismy sobie taka ale nie jetsem pewna czy to byl dobry wybor....i teraz siedze i sie tym zadreczam:-(

A scrapbooking jest super:-) ma dwa albumy zrobione ta metoda slubny i zmojego pobytu w usa. Tam własnie nakupowałam duzo fajnych ozdób ale ciesze sie ze w Polsce teraz tez juz jest duzo takich gadzetów. Mozna super pamiatke zrobić dla dzidziusia np na roczek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam często pomysły i podobają mi się takie rzeczy ręcznie robione więc może się w to pobawię.....
Zrobię taki album, że szok :-D
 
No to my fogia zrobimy coś takiego dla naszych maluszków Romantyczna Galeria Agnieszki Babulewicz: Brak zrozumienia i pajacyki
Agnieszka jest moją mistrzynią i najbardziej lubię jej bloga :) Jakbyś potrzebowała jakieś chusteczki to bij do mnie, coś się znajdzie :)
No to dziewczyny - startujemy do albumów :)Potem się będziemy chwalić. A ja będę oceniać :)

Wracając do tatuaży - serio można dostać uczulenia - tusz wszczepiony w skórę może je powodować. Ja alergii co prawda nie mam ale czasem mnie swędzi na zmianę pogody. Dlatego odradzam od razu pokrywania ciała dużymi tatuażami. Lepiej zrobić sobie mały i dyskretny i zobaczyć jak reaguje. Ja mam elfa na ramieniu, koleżanka ma motylka na piersi. I takie mi się podobają - w razie czego można je zakryć
W szkolnictwie robią problemy osobom z tatuażami, mi kazali zakrywać jak jeździłam na grupy żeby młodzieży nie deprawować - ha,ha,ha.... Znajoma miała szansę na bardzo dobrą pracę i duże pieniądze, ale szef nie wyobrażał sobie by osoba która się kontaktuje z klientami miała tatuaż - choć nie wiem co to ma do rzeczy, ale ona ma na ręce i trudno to ukryć.
 
Hej;) Wy tu tyle piszecie, ze jak wpadam od czasu do czasu to nie nadazam za czytaniem;) a czy czujecie juz ruchy dziecka? Bo ja tak:) moje rusza sie baaardzo duzo;)
 
Dziewczęta:-)
ja juz wykapana i nasmarowana cudami przeciwko rozstępom (oby daly efekt;-) )uciekam juz spać bo ledwo na oczy patrze.
jutro przede mna mniej meczacy dzien wiec postaram sie cos wiecej naskrobać:-)

Milej nocy
 
Witam z rana:)
wstałam sprawdzić czy mały ma gorączkę, bo w nocy miał trochę(nie za dużo ale było) i jakoś nie mogę usnąć,poczytałam wczorajsze wieczorne zaległości i siedzę sobie i popijam herbatkę z cytrynka.Spać nie mogłam w nocy ,kręciłam się....a młodemu coś się śniło bo ze 2 minuty się śmiał przez sen,aż poszlam zobaczyć czy śpi.Az mąż się przebudzil.
 
Ja też mówię "dzień dobry" :-) Trochę wcześnie, ale aż normalnie nie wierzę, że już się wyspałam. Małżon zadowolony bo zawsze rano musi być ciuchutko bo śpię, a tu dzisiaj niespodzianka :-D
U nas świeci słoneczko :-)
 
reklama
Do góry