reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

ja nadal leżę :) już wracają mi sily ale powoli, za to wszystko zeszło na klatkę piersiową...cholernie kaszlę :/

fogia pomysł z tatuażem bardzo fajny ale może faktycznie poczekaj niekoniecznie do 40:) najważniejsze żebyś była świadoma że go robisz i że jako 60 latka też będziesz go miała dlatego uważam że wzór powinien być ponadczasowy.
 
reklama
Naprawdę?nawet nie przypuszczałam ze tatuaż może być takim problemem...ja nie mam,kiedyś chciałam,ale wyleczylam się z tego jak moja kolezanka zrobiła sobie panterę na 3/4 pleców i nie za ciekawy był efekt końcowy.I jak zobaczylam wytatuowana 70 letnią pomarszczoną babcię z pomarszczonym wielgachnym tatuażem.(też kiepskiego wykonania):baffled:

A co tam takiego w rozmowach w toku???ja oglądałam wczoraj.....coś miało być o zgwałconej pannie przez instruktora nauki jazdy,ale nie wiem czy to dziś??:szok:
Teściowa wpadla ,więc byłam zajęta,dopiero poszła-zmartwiła się ze wnusio chory-przyniosła mu torbę cukierków(musiałam schomikować):-)
 
martusia dziś temat rozmów w toku był o laskach które poluja na milionerów,ale jak widziałam to tam żadna oprócz tej pierwszej nigdy nie miała do czynienia z naprawdę bogatym facetem. O gwałtach będzie jutro.....nie tam żebym oglądała:)
 
widzę Ribi że na bieżąco jesteś :-)
ja kiedyś lubiłam oglądać ale teraz o tej porze w pracy jestem :-)
moja Alusia bardzo ruchliwa, czuję ją codziennie, ale czasem tylko pływa - pewnie ma jeszcze sporo miejsca :-)
póki co jak usiądę do kompa i się schylam to jej niewygodnie, bo kopie :-)
córeczka terrorystka się robi.
ja dziś ten kojec kupię ale jednak niewiązany bo u mnie w Pruszczu jest sprzedawca i oszczędzę za przesyłkę bo mąż podjedzie po drodze.
miłego wieczoru wszystkim
 
Ribi-no mnie zaciekawilo,jutro postaram sie obejżeć,bo niby gwałt a co do czego to powiedziala ze powiedzial ze jak mu da to zda za pierwszym razem...tak zrozumialam.:baffled:
 
Ja ostatnio oglądałam o dziewczynach z anoreksją:( Masakra...jak niektóre potrafią się zagładzać, aż do tej pory mam dreszcze...Wiem, że to choroba i faktycznie z tego, co te dziewczyny mówiły, ciężko sie wyleczyć, żal mi niektórych było. A tak poza tym, niektóre te tematy jak dla mnie są robione pod publiczkę...Zresztą mam kolegę, który tam występował i opowiadał mi, jak oni do tego programu ściągają na siłe, dzwonili do niego bez przerwy,przez miesiąc- namawiając go, tylko po to żeby narobić sensacji. Dodam, że kolega założył stronę internetową dla transwestytów, chcąc im pomagać, a oni wywęszyli temat i żyć mu nie dawali. W końcu uległ dla świętego spokoju...długa historia...

Oj ,ta moja kość ogonowa daje się we znaki, ale chyba nie ma na to sposobu, jedynie leżenie...
 
Hehe no te dzisiejsze rozmowy w toku mnie przerosły, ale co zrobić rózni ludzie chodzą po tej ziemi, choć mam wrazenie ze one w chmurach się unoszą moze kiedys spadną na ziemie i zobaczą jakie wartości są ważne, oby:-)

Tak jutro ma byc o gwałtach, masz racje martusiu29, tez słyszalam taki frazes,ze jak się mu odda to zda, ale nie wiadomo co ona na to odpowiedziała, dziwne że nadal uczęszczała na te lekcje, skoro jej krzywdę zrobił, mozna znaleźć innego pana L nawet jeśli nikomu mówić nie chciała to instruktorów jest wielu:-( ale nie będę jej oceniać, posłuchamy jutro to się dowiemy, coprawda kolezanka ma wpaść ale chyba po 17tej więc zdąże obejrzeć:-)
 
...niezłe były te laski wodospadu sie w ogrodzie zachciało .... mój M dzis poleciał na Basen wiec mam wolny wieczór ale cos czuje ze szybko pójde spac jakos ostanio niemoge sie wyspac... i ta pogoda ...
dziewczyny strasznie wam współczuje tych przeziebien mam nadzieje ze szybko przejdą ... niestety wiem tez ze lekarz jak sie dowiaduje ze kobieta jest w ciazy to niezabardzo chce podawac cos mocniejszego ale skutecznego bo boi sie ze zaszkodzi... ale wydaje mi sie ze bardziej szkodzi dziecku choroba mamusi... trzymajcie sie cieplutko i duzooo zdrówka jeszcze raz
 
dziewczyny czy któraś kiedyś się bawiła w scrapbooking? Mam album ślubny, który czeka od zeszłego roku na swoją kolej i chciaabym się nim zająć, ale mało wiem o tej metodzie. Może damquelle jako dusza artystyczna się w to bawiła?
Scrapbooking to bardzo fajny pomysł na zrobienie albumów dla naszych maleństw:)
 
reklama
dziewczyny czy któraś kiedyś się bawiła w scrapbooking? Mam album ślubny, który czeka od zeszłego roku na swoją kolej i chciaabym się nim zająć, ale mało wiem o tej metodzie. Może damquelle jako dusza artystyczna się w to bawiła?
Scrapbooking to bardzo fajny pomysł na zrobienie albumów dla naszych maleństw:)[/
QUOTE]

mozesz napisac cos wiecej na temat tego scrapbookingu ?
 
Do góry