reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

reklama
Ja już się żegnam. Byłam z Wiki na urodzinkach u kolezanki, ale jakaś już z przedszkola wróciła nie w sosie i na tych urodzinkach też jakaś taka nie ona. Teraz marudna coś oby tylko to nie choroba ją brała :(
 
dziewczyny czy któraś kiedyś się bawiła w scrapbooking? Mam album ślubny, który czeka od zeszłego roku na swoją kolej i chciaabym się nim zająć, ale mało wiem o tej metodzie. Może damquelle jako dusza artystyczna się w to bawiła?
Scrapbooking to bardzo fajny pomysł na zrobienie albumów dla naszych maleństw:)
Nie - nie bawiłam się, po trochu że do tego potrzeba dużo wszystkiego a ja już mam sporo pasji które nieźle biją mnie po portfelu. Ale mogę polecić kilka ciekawych stron w celach inspiracyjnych - bo to naprawdę ciekawa sprawa i fajne rzeczy można robić. Ja się tym razem orientuję na foto-książki. Tylko sama chciałabym robić - też fajna rzecz.
scrap-sense
takie tam dłubanie
Ribi - to tylko dwa blogi, ale jest ich mnóstwo, w każdym z nich po prawej stronie są linki do innych pięknych rzeczy, do sklepów i dalej i dalej... można chwycić niezłego bakcyla. Ale takiego bakcyla polecam bo można zrobić przepiękne rzeczy, albumy, kartki okolicznościowe :)
O ten jeszcze dołączę http://scrapalbum.blogspot.com/ bo ładne rzeczy :)
 
Ostatnia edycja:
Scrapbooking to technika w Polsce jeszcze mało znana, choć coraz bardziej popularna, wykonania albumu ze zdjęciami w którym znajdziesz coś więcej niż tylko same fotografie. To czasem cała historia rodziny, uroczystości czy udanego urlopu. Znajdują się w nim nie tylko zdjęcia ale i różne wycinki, pamiątki, ozdoby. Scrapbooking to niezwykle twórcze hobby pozwalające na utrwalenie jakiejś historii.

[IMG=http://img155.imageshack.us/img155/9918/scrab1.th.jpg][/IMG]
Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

To jest scrabooking
 
Widzę że więcej osób się tym interesuje - scrapbooking to taka metoda ozdabiania i tworzenia kartek, albumów, ramek, zakładek. Wykorzystuje się do tego w sumie wszystko - kolorowe papiery o róznych fakturach, skrawki materiałów, stemple, dziurkacze, sztuczne kwiaty, brokaty...
Tu jeszcze podaję adres sklepu Scrapbooking, Embossing, Card Making - CraftStore.pl dla tych które powyższe historie zainspirowały :)
Ribi - ja chcę robić coś podobnego tylko w programie do obróbki zdjęć - na razie poszukuję takiego programu
 
Ostatnia edycja:
Fogia wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :)
Gratuluje kolejnym mamusiom poznania płci naszych dzieciątek.
Dzisiaj przyszedł mój prezent na urodziny chociaż mam dopiero 29 wrzesnia, ale dostałam go juz wcześniej :) samsung S7350i :)
Gdynianka jeżeli Twój maluszek wazy już 1 kg to niezły kolosek Ci rośnie i napewno urodzisz w grudniu.
 
Fajne te albumiki:) to ja juz wiem o co chodzi moja sąsiadka to prowadzi cos w rodzaju pamietnika i tam tez własnie wkleja zdjecia jakies rysunki ozdoby i opisuje kiedy sie dzidzia usmiechneła co ciekawego sie na swiecie tego dnia wydazyło i ogolnie jakies wazne wydarzenia z zycia rodziny wpisuje... niestety niewiem czy ja bede miała na to tyle czasu przy 2 małych dzieci... moze mi sie uda dam znac za kilka miesiecy :)
 
reklama
Fogia - udanej wizyty:-) odezwij się jak wrócisz :-)
no jestem, jestem. :-)
Po wizycie ok. Bez problemów. Ze mną w porządku i z bejbikiem też jak najlepiej. :-)Pan doktor pytał się mnie ile Filpek ważył bo teraz też może być duże dziecko. No i jak na razie młody ułożony pośladkowo, ciekawe czy wda się w starszego brata i już pozostanie w tej pozycji czy też się obróci.

No i całe szczęście że nie zdążyłaś - przy porodzie się tego czepiają i traktują jak potencjalnego posiadacza AIDS. Choć teraz już chyba dadzą spokój bo robiłam badania na obecność AIDS ;) Ale krwi od wytatułowanych podobno nadal nie biorą, a moja przyjaciółka dostała alergii na swój tatuaż i musiała usunąć :(
alergia na tatuaż, szok. :szok::szok:

fogia pomysł z tatuażem bardzo fajny ale może faktycznie poczekaj niekoniecznie do 40:) najważniejsze żebyś była świadoma że go robisz i że jako 60 latka też będziesz go miała dlatego uważam że wzór powinien być ponadczasowy.
śmiałyśmy się z ostatnio z koleżankami, że skoro nie udało się go zrobić na trzydziechę to może uda się na 60. Po prostu jego wykonawca będzie miał spore wyzwanie w tych góach i dolinach. :-D:-D:-D

Scrapbooking to bardzo fajny pomysł na zrobienie albumów dla naszych maleństw:)
super sprawa i coś mi się zdaje, że się tym zajmę. Ja ostatnio zgłębiam techniki decoupage.

Fogia wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :)
dzięki :-)
 
Do góry