reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

gosia jak na jodze, fajnie?jesteś zadowolona? Ja chyba sobie kupię tę plytkę z shape i będę ćwiczyła w domu,ale od września bardzo chcę iść na taniec brzucha,czekam aż zaczną się zapisy:)
Co do cerutin to nie wiem ale chyba ma taki sam skład jak rutinoscorbin(?). Podobno można brać w ciąży ale dziś to potwierdzę u lekarza:) zapytam też o picie wit. C 1000 mg bo ta duża dawka jest najlepsza na przeziębienie:)
 
reklama
Ribi o tak zapytaj o to dretwienie, bede wdzieczna.

ja robie dzisiaj porzadki, pranie, zmieniaanie poscieli i zaraz ide robic !! smalczyk!! wiem tlusty jak diabli ale tak za mna chodzil 2 miesiace ze musze!!!!! przed ciaza rzadko jadlam moze raz na 2 lata a teraz mnie skreca na sama mysl;)
 
Ribi joga jest fajna. Cwiczenia nie wymagaja nadmiernego wysilku, mimo iz caly czas sie ruszasz. Wyszlam zadowolona. Maluch tez reagowal. W przerwach meidzy cwiczeniami fikal kozilki :-).
Instruktorka mowila, ze wiele z tych cwiczen pomaga na problemy takie jak bole plecow, bole glowy i migreny, hemoroidy. Nawet podczas porodu mozna wykorzystac niektore "pozycje". To tak z grubsza. Szczegolow nie pamietam. To byla moja pierwsza joga po dunsku i nie wszystko udalo mi sie dobrze zrozumiec.
Bede wdzieczna za informacje od lekarza na temat cerutinu. Dziekuje :-)
 
Witam sie w poludnie:-)
Zycze wszystkim zdrowka, wszystkie choroby niech ida precz! Ja poki co jakos sie trzymam, ale nigdy nic nie wiadomo...

szalom wspolczuje powrotu do szkoly!
A co do farbowania, to tak czasem sie zdarza, ze kolor wychodzi ciemniejszy:tak: A w ciazy tez kolorki potrafia inne wychodzic niz zwykle.
Madie mnie tez dzidzia poki co nie budzi swoimi szalenstwami, ale jeszcze troche i pewnie zacznie :-)
Malta, Ribi udanych wizyt u ginka zycze :tak:
claudia4you i jak po wizycie u dentysty? Na pewno nie bylo tak zle ;-)
Dominika81 na pewno z dzidzia wszystko jest w porzadku:tak: A brzuszek jeszcze urosnie, to ze jest maly to nie znaczy od razu, ze jest cos zle. Na pewno na kolejnej wizycie uslyszysz ze wszystko jest dobrze i bedziesz juz spokojniejsza :tak:
Gosiula85 gratuluje corci!

Ja mam dzis wieczorem wizyte u gina i juz sie troche denerwuje... ehhh Mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze.
 
ale mam leniwca....nic mi się nie chce. Widzę, że od kilku dni mam zwiększony apetyt i już mnie to martwi:/ ale muszę się trzymać i nie zabawiać w odkurzacz...
klaudoos smalczyk ze skwarkami....mniam a dajesz cebulke?....oj chyba też zrobię....uwielbiam smalczyk i do tego na kanapeczkę jeszcze cebulkę pokroić posolić i ogóreczka kiszonego....nie żebym jadła :) ale....chyba poproszę mamę żeby zrobiła robi najlepszy:)
 
witajcie,
ja się za często nie odzywam bo jednak praca absorbuje a jak wracam o 17 do domu to już mi się nic nie chce, a tu jeszcze domowe obowiązki i obia trzeba zrobić.
ach-zazdroszczę tym, co na zwolnieniu siedzą-mnie jeszcze 3 m-ce pracy czekają :-(
co do czytania-staram się być na bieżąco :-)
co do porodu to mój mąż na pewno będzie, zawsze chciał, a jeszcze kumple mu opowiadali że kobieta potrzebuje bliskiej osoby nawet do takich prozaicznych rzeczy, jak poprawienie poduszki, podanie wody itp.
poza tym mój by mnie nigdy nie zostawił :happy2:
gratuluję wszystkim, które znają płeć - my mam nadzieję dowiemy się 13 września.
co do ruchów to dziś po 3 dniach chyba się wyspałam bo mi ludek pozwolił, ostatnie noce to takie toto ruchliwe ze nie wiadomo jak spać bo się rusza i rusza :-)
miłego dnia wszystkim życzę i zmykam jeść.
 
Cześć Brzuchatki! Witam Was w piękny, słoneczny dzień! Cudowna odmiana po długotrwałych chłodach:-) Jutro mam połówkowe usg i właściwie jedyną szansę na poznanie płci bąbelka:-) Trzymajcie kciuki żeby maluszek był zdrowy i żeby udało się dojrzeć czy coś tam dynda między nóżkami czy też nie>;-) Życzę wspaniałego dnia i dużo zdrówka tym do których dobiera się przeziębienie!
 
Witajcie kochane.
Mój mąz rano zawiózł mocz do badania Wiki bo wczoraj płakała, że ją boli jak sika i byłam z nia u lekarza. Wyniki bardzo dobre, i okazało się, że jej odparzyło pisiulke i dlatego szczypie. Dał jednak na wszelki wypadek furagin i kazał kąpać w naparze z ziół.
Potem poszła do babci a ja pojechałam na kawkę do kolezanek z pracy. Ale się nagadałyśmy :)

Teraz Wiki u dziadków, a ja gotuję obiadek :) Pomidorówka i ruskie pierogi :) I zabieram się za prasowanie. U nas okropnie leje deszcz. Brrrrrrrrrrrrr

Dziewczyny życzę wam powodzenia na wizytach i dajcie znać co i jak :)
 
Dziewuszki chcę również od razu życzyć Wam wszystkim , którym zbliżają się wizyty powodzenia na badaniach, poznania płci i zdrowego silnego dzidiusia :tak:

Ja po dentyście ok, dała znieczulenie, ale i tak troszkę bolało. Niestety, że nie miałam kasy to dała mi plombę na NFZ a jest oszkliwa taka szara :zawstydzona/y: teraz w buzi mam jak w śmietniku - okropnie to wygląda..... ale cóż zrobić

Z powodu pogody mój siedzi w domku ze mną, niedługo bierzemy się za obiad, ziemniaki, warzywa i mięsko w piekarniku - będzie mniam :-D
 
reklama
Cześć laseczki :)
marisax - trzymam kciuki za wizytę i oby pokazało maleństwo co tam za niespodzianka się szykuje :)
joasiab - pyszny obiadek. Sama robisz ruskie? Bo ja nigdy jeszcze się nie zdecydowałam na domowe robienie ruskich, akurat te kupuję gotowe...

Miłego dzionka wszystkim życzę!
U mnie apetyt się poprawia i wczoraj sama byłam zaskoczona jak co chwilę miałam na coś ochotę. No a jutro rozpoczęcie roku szkolnego, w sumie to się trochę cieszę, że dziewczyny już pójdą do szkoły bo więcej spokoju będzie. Ostatnio są okropne, ciągle się kłócą i zaciekle biją. Dokuczają sobie i ... po prostu szok. Przez wakacje tak się rozpuściły że nie mogę uwierzyć, że to moje dzieci...
 
Do góry