reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam :-)
Ja mam rozmiar 39/40 i niby problemu nie ma z butami, ale czesto buty ktore akurat mi sie podobaja, w tym rozmiarze juz nie wygladaja za ladnie... Zawsze chcialam miec rozmiar 37, no ale nic nie moge na to poradzic, ze mam jaki mam :-D.
sic1982 27? moze 37 Ci chodzilo? :-D
 
reklama
Witam z ranka:)
Znowu będzie u mnie padać Grrrr....
Rozrabiaka tak jak przewidziałam zrobiła mi pobudkę:)Lepsza od budzika-5:45 na równe nogi.
Tak pisałyśmy o tych przeziębieniach wczoraj.....i ja dziś z rana wstalam bardzo pociągająca:(
 
czesc dziewczynki jak wykurowane?? u nas zimno.. starsznie.. czuc chłód jesienny!!
zaraz jem sniadanko bo dzidzia chyba glodna;) dzisi chce posprzatac calusienkie mieszkanko na blysk, zoabaczymy co z tego wyjdzie. dobra ide robic kanapusie.

p.s. nie daje rady bez pieczywa;( po ciemnym zgaga mnie meczy caly dzien i noc nawet rennie nie pomaga, a jak zjem 2 kromki bialego to jestem najedzona na kilka godzin.

ribi- pisalas o bolach- juz w necie znalazlam cwiczenia itp.. poki co przy wiekszym wysilku- odczuwam!! za to rece mi dretwieja!! zawsze cos.
 
I ja witam z samego rana ; )
Widzę, że nie tylko ja jestem pociągająca.. Nie mogę się pozbyć tego kataru !
Dzisiaj maleństwo przywitało mnie serią kopniaczków:laugh2: Co za piękne uczucie:tak:
No i jutro do szkoły marsz... O Paaanie jak mi się nie chce...
Przedwczoraj stwierdziłam, że zrobie coś z włosami... Pofarbowałam i... zamiast jasnego brązu wyszły totalnie czarne :angry: Feee! ;(
A w czwartek za tydzień USG! Nie mogę się doczekać tym bardziej, że idę z Rafałem i być może poznamy płeć; )) Suuuper ; )
No to zmykam grzać sobie bigosik :-D MNIAM!
Milego dnia i jeszcze tu zajrzę ;)
 
Czytam sobie Wasze wypowiedzi... i widze, ze u wiekszosci z Was dzieciaczki nabraly juz rytmu spania i buszowania po brzuszku. Moja dzidzia zyje w wyjatkowej symbiozie ze mna- jest aktywna wtedy kiedy ja lub kiedy odpoczywam, a w nocy razem ze mna grzecznie sobie spi, a w kazdym razie nie budzi mnie. Zaczyna swoje harce gdzies w okolicach 9-10, czyli wtedy, kiedy ja juz nie spie od 2-3 godzin. Chyba, ze to na tej zasadzie, ze dopiero po sniadanku nabiera sil na zabawy :)
 
Hej Brzuchatki;-)

U nas dzisiaj jakby zaczęło się przejaśniać, nie pada i słońce nieśmiało wychyla się zza chmurek.:-) Chociaż wg mnie zimno jak na tą pore roku, bo przecież jeszcze lato jest- 12-13C :-(
Ale podobno ma być tego roku piękna, ciepła, złota jesień, oby, oby...:-)
Wstawiłam już pranie, niech się suszy na powietrzu jak nie pada, no i zaraz biorę sie za przygotowanie obiadku- dzisiaj leczo z olbrzymią ilością papryki i pomidorów, mniam:-):-p
Na 12 mam wizytę u ginka i muszę się jakoś wcześniej zorganizować z cąłą tą domową robotą.
Pozdrawiam i miłego dnia oraz przyjemnych wizyt u ginków życzę:-):-)
 
Witam Was, pogoda u nas okropna , pada i jest zimno strasznie
zlosc20_%28www.e-gify.pl%29.gif

a przez to mój siedzi w domu, fajnie tyle, że jak nie pracuje to wtedy wypłata mniejsza jest....

Ja się zbieram zaraz do dentysty i strasznie się boję od ostatniej wizyty (w innym zakładzie) ale trauma pozostała
zlosc2_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
reklama
Do góry