reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

witam z rana :) widze, ze wszedzie piekna letnia pogoda :p u mnie od wczoraj wieczora pada, zimno i wogole na lato nie wyglada. zastanawiam sie co wykombinowac temu mojemu lobuzele w domu, zeby sie nie nudzila bo ona lubi sie bawic. licze na meza, ze jak wstanie to ja troche pomeczy.
wczoraj dzidzia oczywiscie olala mame i pewnie fikala jak spalam bo czasem w ciagu dnia da znac o sobie paroma lekkimi kopniakami i tyle. niestety wieczorem tylko jak tatus polozy reke zachciewa sie bardziej ruszac. co zas do rozmiaru buta to ja mam 39/40 zalezy jaki rozmiar bo to roznie z tym bywa ja praktycznie chodze tylko w sportowych nike eleganckie omijam z daleka wiec problemu ze znalezieniem buta.

dziewczynki kurujcie sie moje drogie i nie badzcie az za bardzo pociagajace.
 
reklama
dziewczyny - kurujcie się, dużo zdrówka życzę!!! niestety teraz taki okres grypowy nadchodzi... ale oby nas jak najdalej omijał...


claudia - dobrze, że udąło Ci się znaleźć usg w jakichś "normalnych" cenach!!! :-):-):tak:



czesc dziewczynki jak wykurowane?? u nas zimno.. starsznie.. czuc chłód jesienny!!
zaraz jem sniadanko bo dzidzia chyba glodna;) dzisi chce posprzatac calusienkie mieszkanko na blysk, zoabaczymy co z tego wyjdzie. dobra ide robic kanapusie.

p.s. nie daje rady bez pieczywa;( po ciemnym zgaga mnie meczy caly dzien i noc nawet rennie nie pomaga, a jak zjem 2 kromki bialego to jestem najedzona na kilka godzin.

ribi- pisalas o bolach- juz w necie znalazlam cwiczenia itp.. poki co przy wiekszym wysilku- odczuwam!! za to rece mi dretwieja!! zawsze cos.


klaudoos - to popróbuj może jeszcze z innymi rodzajami ciemnego, jest ich baaardzo dużo, np. ze śliwką, albo pszenno-razowe, to takie pół na pół....
mi kiedyś też ręce drętwiały... ale przyczyną był jednak kręgosłup...

fogia - fajny ten Twój synek :-D :-D:laugh2::laugh2::rofl2:


nic nowego o pogodzie nie napiszę - u nas też zimno i pada....
co do butów to ja mam rozm. 40, a buty kozaki będę miała z poprzedniej ciąży - też to była zima 2 lata temu...
kurtka tak samo została mi z poprzedniej, tylko będę musiała suwak wymienić, bo pod koniec poprzedniej ciąży jak się schyliłam to się popsuł i juz potem tylko na zatrzaski zapinałam...:no::baffled:

trochę mnie martwi ten mój ciągle mały brzuszek.... nie wiem czy dzidzia nie rośnie? jakoś budzę się rano i jest prawie płaski... szczególnie, że podczas poprzediego usg lekarz już powiedzial, że trochę za mało waży...:-:)-:)-(
do tej pory niektórzy nie wiedzą, że jestem w ciąży i nawet nie widać tego po mnie.. w z tym tygodniu w zasadzie kończę 5-ty, a zaczynam 6 miesiąc...
tzn. nie chodzi mi o to, żeby każdy zauważał, że jestem w ciąży, tylko o to że może dzidzia rzeczywiście coś słabo rośnie...:-:)-:)-(
ale do lekarza najprawdopodobniej pójdę najwcześniej 13 września :-( będę miała wtedy też powtórzone usg połówkowe właśnie ze względu na ta niską wagę w 20tc.
 
Hej girls
my też rozpoczęliśmy dzień z małym opóźnieniem ale przy tej pogodzie jesteśmy usprawiedliwieni.
Mam dziś do załatwienia kilka spraw "na mieście" i do pracy muszę podjechać i do Filipkowego przedszkola podejść. W dodatku mieszkanie ogarnąć, obiad ugotować na kilka dni (nie mam pomysłu co zrobić), przygotować siebie i młodego na jutro i cały czas czeka na mnie papierkowa robota. :sorry2:
Żeby mi się jeszcze chciało tak bardzo jak mi się nie chce.:sorry2::sorry2:
 
czesc dziewczyny!
wrocilam do was po prawie 10 dniowej nieobecnosci wiec oczywiscie ciezko teraz wszystko nadgonic ale troche sie juz w tematach rozeznalam :) bylismy z mezem na urlopie- pogoda co prawda marna ale odpoczywalismy i leniuchowalismy ;)
Wczoraj udalo mi sie zapisac na usg- bylam dwa tygodnie temu ale jak juz tutaj pisalam dzidzia sie nam nie pokazala a w sumie bylismy bardzo ciekawi czy bedzie cora czy synek. Takze skorzystalismy z okazji ze byl wolny termin i poszlismy jeszcze raz i wiadomo ze bedzie Corcia :)
takze powoli moge kupowac rozowe ciuszki.
Poza tym pogoda kiepska dzisiaj za oknem wiec siedze w domku z ciepla herbata. Poznym popoludniem musze jechac do lekarza- ciekawa jestem czy przedluzy mi zwolnienie czy moze jutro bede szla do pracy :) Narazie bylam 6 tygodni na zwolnieniu- ale poczatkowo bylam przeziebiona a potem ginekolog wyslal mnie na caly miesiac na zwolnienie. Ale to byla wizyta prywatna a teraz wybieram sie do panstwowego. A nie wiem jak oni do tego podchodza..
Pozdrawiam Was cieplutko. Kurujcie sie wszystkie chorowitki.
 
Witam!!
Shape z ćwiczeniami nie kupiłam, ale wczoraj bolące miejsce nagrzałam lampą i pomogło:)
Zazdroszczę Wam tego, że już czujecie swoje dzieciątka, ja tylko kilka razy poczułam "coś", ale ostatnio ucichło:(
W czwartek mam wizytę u gin mam nadzieję, że będzie oki...
Pozdrawiam ciepło w ten jesienny dzień!!
 
Pogoda dzisiaj rzeczywiście okropna, dobrze, że mężuś przed pracą wyszedł z psiakiem, bo tak pada, że nawet na minutkę mi się nie chce nosa z domku wychylać;)
moja dzidzia póki co też mnie jeszcze nie budzi, chociaż wczoraj wieczorem i dzisiaj rano dostałam niezłą serię kopniaków:)
Dominika81 ja też mam malutki brzuszek, zwłaszcza właśnie rano, nawet ostatnio mąż się dziwił co on taki mały, a wieczorem no to już jest wysadzony, ja póki co nie usłyszałam od gina, żeby maleństwo się słabo rozwijało wręcz przeciwnie zawsze tp z usg mam wcześniej niż wg om, więc raczej z dzidzią okej jest:) ale na pewno dowiem się w przyszły czwartek, bo idziemy na usg połówkowe, już się nie mogę doczekać:)
 
Witam z rana te okropną pogodę. Wszędzie pada chyba. Ja już zaliczyłam pół godzinny spacerek z psem i siedzę w domu. Już pozamykałam wszystkie okna w chacie, bo chłodek jest. Zastanawiam się kiedy zaczniemy grzać:)

Dziś wizyta u ginekologa. Idziemy zobaczyć naszego szkraba i zapytam przy okazji lekarza o kilka rzeczy np. drętwienie rąk (do klaudoos) co noc mam z tym problem i przeszkadza mi to. Co brac na przeziebienie, co brać na bóle nóg, czy mogę iść na taniec brzucha i inne. To są ważne dla mnie rzeczy.
Chyba dziś kupię sobie w końcu tego shape bo plecy mi troszeczkę dokuczają.

szalom współczuje powrotu do szkoły chyba tego samego mogę współczuć foggi.

Życzę miłego dzionka:)
 
reklama
Witajcie,
U nas dzisiaj chlodno, ale slonecznie.
Mnie tez od jakiegos czasu bola plecy, szczegolnie rano jak sie budze. W zeszlym tygodniu po raz pierwszy bylam na yodze dla ciezarnych i to pomoglo. Jutro powinnam mam nastepne zajecia, ale ze sie zaziebilam i kiepsko sie czuje, pewnie przeloze je na inny dzien.

Moj malec troche szlal wczoraj po poludniu, w nocy byl spokojny, i jak na razie nie bryka. zastanawiam sie, czy juz powinnam czesciej czuc ruchy. Jak to jest u Was?

Ribi Na przeziebienie przywiozlam sbie z Polski Cerutin (jeszcze zanim zaszlam w ciaze), ale nie mam odwagi brac, bo na ulotce jest napisane, ze lek nie byl przebadany na szkodliwosc dla kobiet w ciazy, i ze nalezy skonsultowac sie z lekarzem. U nas ten lek nie jest dostepny, wiec nawet nie bede pytac lekarza o zdanie. No trudno. Bede nim leczyc przeziebiebia dopiero kiedy skoncze karmic piersia.

szalom i foggia zycze wam przyjemnych dni w szkole :-)

Milego dnia :-)
 
Do góry