reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

GosiaP ja na zgagę piję mleko ale i tak biorę renne bo mnie bardzo męczy.

Ja właśnie zjadłam kolacyjkę kanapeczki takie z dużą ilością zieleniny. Mniam...jutro wizyta u gina. Co do butów to ja tam liczę że się zmieszczę w moje oficerki z zeszłej zimy,ale oprócz tego jakieś do biegania by się przydały....bardziej martwi mnie kwestia kurtki,ale najwyżej kupię jakąś tanią. A co do reszty rzeczy to będę chodziła w getrach (kupiłam w h&m takie ciążowe) i w długich swetrach które kupiłam już rok temu i chyba zmnieszczą brzuszek. Uwielbiam różne tuniki więc dam radę:)
Za chwilę idę spać,bo naprawdę coś mnie bierze....:(
 
reklama
widze, ze zaczal sie sezon chorobowy brr mnie na szczescie jeszcze nic nie bierze i mam nadzieje, ze nas ominie chorowanie.
dzisiaj zimno, deszcz i wogole taka jesienna pogoda wymarzlam troche jak bylam na spacerku z miska.
ja na szczescie zaopatrzylam sie juz jakis czas temu w kurtalke milo i polarka na zime (jeszcze tylko 2 raty i finito) bo ta co kupilam 2 lata temu juz mala bo po michasi troche mi zostalo kilogramow.buty tez mam wiec sie nie musze martwic jakos przezyje zime :).

fogia zycze jak najmniej nerwow zwiazanych ze szkola i praca, niech sie otrzasna bo zeby kobiecie w ciazy klody pod nogi rzucac to trzeba byc swinia delikatnie mowiac
 
Muszę Wam coś opowiedzieć bo normalnie padam ze śmiechu.

Moja kruszka bardzo się uaktywniła przed chwilą. Tak się wierciło to moje dzieciątko, że zawołałam Filipka aby przyłożył rączkę i nareszcie mógł poczuć te kopniaki. :biggrin2:
No ale oczywiście jak to często bywa jak tylko położył rękę to młode kopać przestało. Filipek trochę zawiedziony zaczął gadać do brzucha "dzidziu pofikaj" ale dzidzia brata nie posłuchała. No i wiecie co zrobiło moje dziecko? Kazało mi otworzyć buzię. Trochę się zdziwiłam ale otworzyłam. A co zrobił mój synio? Zaczął mi krzyczeć do otwartych ust "dzidziu pofikaj". Czy to nie jest logiczne? Skoro dzidzia przez brzuch nie słyszy to może usłyszy jak krzyknie jej tam do środka. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

malutka oni liczą na to, że skoro jestem w ciąży to nie będę miała ani siły ani wytrzymałości żeby walczyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-D:-D:rofl: normalnie fogia usmialismy sie z mezem z twojego synusia. spryciarz z niego hehe. a teraz mi troche smutnawo bo moj poszedl do pracy na nocke :-(
 
Witajcie :)
Powoli mi chorósko odchodzi, jednak czosnek pomaga :) tez piłam mleko z masłem i miodem :) tak jak tam dziewczyny pisałyście:)

Juz o zimie myslicie?? ja jeszcze nie, ale pewnie będę chciałam chodzić w tych z zeszłego roku, zobaczymy, mam szczuple łydki więc nie powinnam mieć problemu z wejściem w buciki, ale nic nie wiadomo, rozmiar mam 40 ale to tez zalezy od rozmiarówki czasem musze mieć az 41 a czesem bez problemu wchodze w 39, zalezy od rozmiarówki :)

Kurujcie się Kochane :)
Powodzenia na wizytach jutro :))
A ja czekam do środy :))) juz nie moge się doczekać :))

Kładę się bo mąż poszedł na noc do pracy więc samotna nocka przede mną ;/
 
malutka dobrze Cię rozumiem, ja z moim m. widziałam się tydzień temu. Kiedy wróci do domu nie wiadomo, ale nawet jak się pojawi to jego wizyta nie będzie trwała dłużej niż dobę. I tak żyjemy od końca lipca, taka praca. A co do pomysłowości dzieci to czasami naprawdę jest powalająca. :-D:-D:-D
 
nic laseczki zmykam spac bo od rana na nogach i troche pobolewa mnie brzuch wiec moze jak sie poloze przestanie a noz wideled zachce sie lobuzele w brzuszku pofikac i zrobi mamie mila niespodzianke.
milej nocki mamuski i do jutra :*
 
reklama
Co do butów i rozmiaru ja mam 27 i większego problemu nie mam, no nie kupuje tandety itp. ale w ryłko, bacie, gino, mexx, deichmanie czy jakoś tak nie ma problemu z zakupem. Już nie wspomnę o adidasach albo trekingach bo tu męskie dochodzą :)
 
Do góry