reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

A ja jestem głodna - potwornie głodna. Zjadłam już dwie kromki chleba z pasztetem i przygotowuję sobie lazanię na kolację. Ani słodyczy, ani kwaśnego - bo ogórki kiszone mi pachną, ale jeść ich nie jem.Idę ten sos beszamelowy robić bo umrę z głodu (?)
 
reklama
jeszcze jakby lekarz przepisał mi ten feminatal400 z jakiś wskazań a on myślał co mi napisać i patrzy na kartę ciąży a ona właśnie ma namalowane te tabletki więc stwierdził że może być :) ale od przyszłego miesiąca wezmę feminatalN zapłacę 30-40zł ale na 2 miesiące a nie 55 na miesiąc dla mnie to ogromna różnica jednak



A co do spodni to noszę narazie spodnie które miałam za duże i oddałam mamie a teraz zaś od niej zabarałam. Same materiałowe bo w jeansy się dopnę ale ciężko siedzieć :p i od kuzynki mam jedne jeansy ciążówki ale to na większy brzucho :)
 
Ostatnia edycja:
Mam do Was pytanie. Jak często robicie wyniki. Ja chodzę do prywatnego gin. i robiłam tylko raz wyniki i były wszystkie bardzo dobre. Natomiast wiele moich koleżanek, które chodziły państwowo miały robione wyniki co miesiąc. Mój gin. jest najlepszy podobno w mieście ale nie wiem czy nie powinien mnie wysyłać częściej na badania. A jak u Was?
 
A powiem Wam, że mam duży brzuch jak na 4 miesiąc - wszyscy tak mówią :-(
Co ty powiadasz? Widziałam zdjęcie - jesteś szczuplutka laseczka i nawet nie widać że w ciąży jesteś. Brzuch to mam ja :) Jeszcze teraz zjadłam górę pachnącej, gorącej lazanii i chyba pęknę ;)

Ja też teraz pod koniec sierpnia dopiero drugi raz badania mam zrobić. Widocznie nie ma obaw, skoro nie trzeba częściej
 
Ostatnia edycja:
ale mi tą lasagne smaka narobiłaś:(a makaron mi się skończył do niej więc pomażę tylko.skończy się na jakimś słodkim ciachu pewnie i kanapce Z dżemem:)
Ja badania robię co miesiąc mocz a co dwa krew.
 
Witam Was Cieplusio:-D:-D

Ja znów melduje się po długiej nieobecności...i bardzo się ciesze bo stęskniłam się za Wami:tak: Jakoś dzieci mi się pochorowały i jeszcze ja się fatalnie czułam:no: Więc jak tylko miałam chwilke to byłam ledwo żywa. No ale juz dziś moje urwisy były w przedszkolu pierwszy dzień... bo Nicola to już wogóle miesiąc temu była... i juz się doczekać nie mogli rano:happy:
U nas teraz ten tydzień i przyszły to bedzie jedna wielka latanina po sklepach by wszystko zdążyć kupić i na to wesele to już całkiem:confused2: Ja mam juz troche nerwy bo dosłownie nic fajnego niema...a tylko sie nalatam. No ale zobaczymy bo jutro na cały dzień jedziemy i to ostatni taki przed wyjazdem. Później mój mąż już tyle czasu nie będzie miał:crazy: Więc ostatnia nadzieja...a trafi mnie jak wszystkiego nie kupie:eek:



Ja niestety nie mam kiedy zaległości w czytaniu ponadrabiać ale mam nadzieje, ze nic złego się nie działo i wszyściusieńko u Was dobrze...no i jak jakies nowe mamcie doszły to Witam Serdecznie:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dziewczyny mam straszne zaparcia....nic nie pomaga kupiłam nawet błonnik xenny,sliwek się najadlam i nic .jeśli macie takie dolegliwości to co wam pomaga??
 
reklama
U mnie na zaparcia działają otręby pszenne z jogurtem :-)

Nie wiem jak z tym brzuchem jest naprawdę - teraz mi go wydęło i już sporo widać , mi to nie przeszkadza, tylko co będzie dalej, dopiero 4 miesiąc :-)

W piątek jadę do kuzynki na weekend, w sumie bardziej im pomóc niż na wakacje, ale jak będzie czas chcę poszperać w ciuszkach , które ma dla dziecka i zobaczyć co tam jest, szkoda że płci nie znam na 100% jeszcze to bym wiedziała co wybierać....Zobaczymy
 
Do góry