reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

ariska-ja biorę Feminatal N,o ile mi wiadomo to chyba nic tańszego co by miało wszystko nie ma ja za swój za 60 tabl zapłaciłam 38zł.zależy jeszcze od apteki bo potrafi u mnie być rozbieżność cenowa nawet 4 zł na opakowaniu.znajoma mi mowiła ze na tanieleczenie.pl jest dużo taniej jak w aptece(zależy jeszcze co)a powyżej 200zł wysyłka gratis

A ja zapłaciłam 54zł za 30 kapsułek i 30 tabletek w jednym a na dzień trzeba brać oba. Wiec też bym chciała żeby sie to chociaż na 2mce rozłożyło
 
reklama
To tylko od samego człowieka zależy czy jest gdzieś sam, czy otaczają go ludzie!

Oj kochana, musiałabyś poznać moich dziwacznych sąsiadów ze wsi :))) Z kilkoma próbowaliśmy się zaprzyjaźnić ale nagle ni stąd ni zowąd przestali się z nami spotykać a było tak fajnie. Mają pretensje do mnie, że nie sadzę warzyw na działce i nie uprawiam ziemniaków ani kapusty, nie da się z takimi za bardzo dogadać. Nie lubię ludzi, którzy narzucają mi swój sposób na życie i mówią nie słuchając co ja mam im do powiedzenia. Nie znoszę jak ktoś wchodzi innemu w zdanie. W tym społeczeństwie, w którym mieszkam od dwóch lat, nie da się rozmawiać z ludźmi. Dużo osób uprzedzało mnie że ludzie z tej popegeerowskiej miejscowości są dziwni a ja nie zdawałam sobie sprawy o czym oni mówią dopóki sama się nie przekonałam. Oni na przykład dziwią się, że ja robię zakupy raz w tygodniu w mieście i wtedy nosimy te soki i wody i wszystko na kilka razy na górę - to już mówią że my tyle kasy wydajemy ale oni za to kupują codziennie wszystko w miejscowym sklepiku gdzie produkty są droższe o 50 %. I weź im to przetłumacz...

Jedyne w czym mnie będą wspierać to trzecie dziecko, może wreszcie zasłużę na dobre słowo bo tutaj na "tak dużym mieszkaniu" (65m2) to żyją rodziny wielodzietne po 4-5 dzieci i z wnukami nawet :) Więc ciągle się nam dziwili po co my takie duże mieszkanie kupiliśmy dla 4 osób. Teraz będą inaczej na nas patrzeć :)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kashyaa do odważnych świat należy...popatrz ile jest osób które chciałyby się przeprowadzić z centrum miasta na obżeża. A znajomych znajdziesz wszędzie, tym bardziej z małym dzieckiem. Ja mam psa i dzięki naszemu psiurowi poznałam mnóstwo fajnych ludzi, nawet niektórzy awansowali na naszych przyjaciół. Na zawieranie przyjaźni nigdy nie jest za późno. Z tym żebyście przemyśleli wszystkie za albo przeciw wyprowadzce miałam na myśli przede wszystkim cenę dojazdu. Żeby nie było, że to co zaoszczędzacie na wynajmie musicie dołożyć do kosztów dojazdu do Łodzi.
 
Oj Nicole chciała osę zabić i ją użarła jędza jedna w paluszek duży u ręki. Idę robić opatrunek z octu. Po obiadku zajrzę do Was. Miłego dnia i smacznych obiadków. Idę od razu obiad robić.
 
o wow ile naskrobałyście :))))) szalone :)


biedna Nicole przytulaski!!!

kashyaa przy przeprowadzkach zawsze są obawy :) ale nie będzie tak źle zobaczysz :) ja marzę o tym by się wyprowadzić z miasta!!!! Ribi ma racje trzeba wszystko przemyśleć, przeliczyć ... czasami przebicie się przez misto zajmuje więcej czasu niż dojazd do domu za miastem :)

claudia trzeba być dobrej myśli i wierzyć mocno wierzyć!!!!!!

zielona2909 czy mogłabym prosić na pw przepis na ciasto czekoladowe z bananami????

Blondi GRATKI z odkrycia synusia :))))))
moze i ja się załapię na wysyp chłopców hehehehhee
chociaż ostatnio dziewczynki za mną chodzą ;)

eevciaa witaj mężatko :)))))

wszystkiego dobrego na NOWEJ DRODZE ŻYCIA :)



nastawiłam zupkę pomidorową :) mała usnęła więc idę popracować trochę bo znów sobie tyłów narobie

miłego popołudnia brzuchatki :)
 
Ostatnia edycja:
Ribi a pracujesz dalej, czy jesteś na l4 i wogóle w jakiej branży pracujesz?? No szaleję ale we Wrocławiu byłam tylko raz i to stałam w godzinnym korku tam nie poszlałam heheh:) A co do mnie to ja też nie jestem taka stara hehe. Tylko, że ja miałam inne klimaty bardziej na ostro a mój mąż trenował Capoeirę także normalnie zero zgodności pod tym względem. A poznaliśmy się na dyskotece ale jak byliśmy takimi szczylami i jakoś tak już 11 lat mija:p
Kashyaa jak teściu daje to bierz, a ludzi poznasz na spacerkach a 22 km to pikuś chyba, na pewno są dojazdy do Łodzi. Ja w pierwszej ciąży bałam się przeprowadzić do Kraka i teraz żałuję jak cholera. Bo znajomi starzy i tak przestali się ze mną spotykać jak urodziłąm Wikiego. Wierz przestałam być dla nich atrakcyjna towarzysko:p Więc kij im w oko:p
 
anrysa pracuję w branży farmaceutycznej a dokładnie dermokosmetyki i suplementy. Od początku sierpnia jestem na L-4. Stwierdziłam, że spokój mi się przyda :) chociaż nie zaprzątam sobie głowy planami i innymi.

kashyaa tutaj popieram anrysę, faktycznie często przyjaźnie się kończą jak przychodzi dziecko na świat, bo już nie jesteś taka wolna jak wcześniej. Teraz to najpierw dziecko a później znajomi. I chyba też jest tak, że szukasz znajomych z dziećmi...(nie mam jeszcze dzieci ale widzę po moich przyjaciołach).
 
Wróciłam z miasta, chciałam sobie ciążowki kopić, ale kosztowały 86 zł - a to dużo....

kroją za normalne spodnie , ze tylko gumkę wszyją.

teraz idę do sklepu, bo obiad trzeba zrobić.
 
reklama
kashyaa ja od dwóch lat mieszkam właśnie w Brzezinach i naprawde nie narzekam! Całkiem sympatyczne miasteczko, a jeśli chodzi o dojazdy do Łodzi to naprawde nie ma problemu, ja też dojeżdżam i sam dojazd do Łodzi zajmuje jakies 20 minut, a dalej to już zależy gdzie konkretnie chcesz sie dostac!
 
Do góry