reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

Cześć Dziewczyny,
Witam nowe Stycznióweczki :-) grono nam się powiększa i fajnie.
Dziś sobota, słońce u nas świeci oby ten dzień był lepszy niż wczoraajszy :wściekła/y:
Zaraz idę do weterynarza z moją sunią na "przegląd" a później ze znajomymi na obiadek i lenistwo pełne :)
Dużo uśmiechu życzę i tym co nie dospali nocki ( malutka ) niech dośpią w dzień. Do później...
 
reklama
Pochmurna sobota? U nas w zachodniopomorskim jest piękna pogoda! :-) . Słońce świeci od samego rana, cieplutko 27 st C i juz nawet posciel mi cała wyschla, a powiesilam przed 8 rano. Zaraz czas jechac nad jeziorko ze swoimi chłopakami i się pokąpać:-)





 
Ostatnia edycja:
Witajcie :) ;-) U Nas nadal pada, niby lepiej niz tak duchota, ale już mogłoby wyjść chociaż słonko, temperatura może pozostać bez zmian:) :-) tymbardziej, że za tydzień 7 sierpnia mamy wesele w remizie i nie bedzie pewnie klimy zejdę tam jak będzie 30st:/ :szok:

Gratuluje wszystkim mama które znaja juz płeć, ja mam nadzieje że dowiem się 11 sierpnia :):-) myslę o dziewczynce, mój mąż łapie mnie na tym ze nawet mówie w rodzaju żenskim ;-) ale skoro jeszcze mi nic lekarz nie mówił czy chce znac płeć, to moze jeszcze w 16tyg nie widział, a podobno ze przed 20tyg jak lekarze rozpoznaja płeć to są to chlopcy bo genitalia męskie szybciej się rozwijają:tak: także jest nadzieja;-) ale kochać bedę niewazne od płci oczywiście:-)

Jesli o teściach piszecie, to ja jeszcze żadnej kłótni nie miałam, ale wiadomo sa mi obojętni, maja inne poglady na pewne rzeczy niż ja, po slubie 4 m-ce mieszkalismy u mnie a moi rodzice nigdy nam się nie wtracali, tacy sa. Jego rodzice, a najpewniej starsza to zagadałaby na smierć jednym i tym samym! Dlatego mieszkalismy u mnie! Moi rodzice nawet wychodzili z kuchni żeby nam na ręce nie patrzeć jak kolacje sobie robilismy:-) Wogóle inna bajka ...
A od stycznia juz na swoim 11km od rodziców i tesciow, więc bezpieczna odległość;-) Rata wynosi 770 z ubezpieczeniem oraz 500zł czynsz plus media ... ale warto bo jesteśmy na swoim czasami ludzie za wynajem płaca wysokie stawki a my mamy swoje 3 pokoje :):-)wiec po zrobieniu opłat na życie zostaje czasem tylko 700 - 800zł ale jesteśmy szczęśliwi... ( ten miesiąc najgorszy bo wesele za weselem) choć czasem marzymy zagrac w lotka i spłacic kredyt hehe:laugh2:

Pozdrawiam was i najlepszego życze :tak:
 
Ostatnia edycja:
Co do mieszkania to my od roku jesteśmy na swoim i jest ciążko.My też mamy ratę za mieszkanie 750zł plus czynsz 450 i jeszcze kolejne raty,ale cóż ważne że na swoim nikt się nie wtrąca jesteśmy sami i to najważniejsze.
A mam pytanko co do ruchów dzidzi czy już je czujeci?Jeśli tak to mniej więcej w którym miejscu bo ja już zwariowałm wydaje mi się że czuje z prawej strony tak koło pępka i nie wiem czy to jelia czy maleństwo wariuje.;-)


______________________________________________________________________


 
Dzień Dobry :)

u nas też zachmurzone :(
My jedziemy na basen :) Kryty bo kropi, ale zawsze coś :)

Ja to się cieszę, że mamy swoje 74 metry. I wczoraj powaznie zastanawialiśmy się nad ta budową. Brać kredyt a potem spłacać 350 tys do końca życia. Trochę nas przeraża. A tak na mieszkaniu, to chyba wyremontujemy, no i na wakacje co roku pojedziemy sobie za granicę my jeszcze na narty jeździmy a przy kredycie to trzeba będzie zrezygnować z przyjemności. Ale kto wie... jak nie teraz to działka i projekt są załatwione. Więc może za kilka lat... Jeszcze czas do przemyślenia jest :)
 
Witam w sobotnie południe :tak:
U nas dziś ładna pogoda. Synek pojechał z babcią do kina :tak: A ja mam trochę czasu, by przygotować jedzonko na dzisiejszą imprezę, posprzątać i trochę poprasować :tak:
Ciekawe czy znajdę czas na odpoczynek :-D
 
Witam nowe mamusie, fajnie, że jest na więcej

Ja sobie pospałam dzisiaj, w końcu o 1:30 wróciłam do domu
best10_%28www.e-gify.pl%29.gif

A mąż obudził mnie przed chwila, bo mi sms-a napisał.
Wczoraj miałam taki dzień, że wszystkich chciałam pozabijać, przeklinałam strasznie i troszkę wyżyłam się na mężu
zlosc1_%28www.e-gify.pl%29.gif


i Widzę, że nie tylko ja miałam taki dzień burzy z piorunami

A z równowagi wyprowadziły mnie firanki, które niby miałam prasować bo były nowe i widać było zagięcia fabryczne. Wyprasuj sobie firanki na zwykłej desce kiedy mają 5m na 3 m , szlag.
Obym dzisiaj miała lepszy dzień.

Wstałam z krewką z nosa, przy smarkaniu i bólem krzyża. Nie wiem czy to normalne, ze tak mnie w lędźwiach co rano boli.....
 
Nadya ja rowniez jeszce nie czuje ruchow ale mysle ze to kwestia 2-3 tygodni, przynajmniej u mnie...tak było przy pierwszym dziecku. Wowczas to pierwsze ruchy czulam gdy bylam w 18 tc. Wiec to chyba lada moment:-) Juz nie mogę sie doczekac i macam sobie brzuszek non stop;-)


 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry, dziewczyny :-)

Aleście tu natrzaskały, a tylko parę dni mnie nie było... i przybyło mamusiek styczniowych, widzę, super :-) Oby nam miejsc w szpitalach nie brakło ;-)

Mam nadzieję, że wszystko u Was w porządku i nikomu nic złego się nie przydarzyło :-)
 
Do góry