reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

hej dziewczynki przybiegłam szybciutko bo mnie claudia przygoniła ;)

po wizycie nic nowego :-) nie było usg ;-) więc nie widziałam dzidzi ;)

badania w normie bo już do tej anemii się przyzwyczaiłam

lekarz rozwiał moje wątpliwości co do moich dolegliwości ;-)

mam zwracać uwagę by pić dużo wody ... czasem się łapię że mało piję w ciągu dnia i lekarz mówił ze z tego mogą sie brać moje zawroty głowy ...

wczoraj też miałam strasznie wysokie ciśnienie i puls 114!!

mam sobie mierzyć ciśnienie i sobie zapisywać - ale najpierw muszę kupić ciśnienieniomierz ....

kolejna wizyta 12 sierpnia
ale lekarz powiedział ze usg bedzie pod koniec sierpnia ... szkooooda ;)

uciekam kochane bo Gabi mi już od rana daje popalić :*

To fajnie że wszystko gra :-D

Dbaj o siebie i pij tą wodę:tak:
 
reklama
Hej dziewczyny:)

Ja dzisiaj w nocy też źle spałam i teraz siedzę taka jakaś zblazowana. Chyba się położę później na godz. Ja już wcześniej pisałam, że my tez mieszkamy z teściami. Chociaż kupiliśmy sobie mieszkanie, ale chcemy jeszcze wynająć, żeby odłożyć pieniążki na remont. I faktycznie rata 400 zł miesięcznie, to bardzo niska kwota:) My płacimy 1400 zł miesięcznie:( No, ale niestety mieszkania w Krakowie są koszmarnie drogie:((( Jeśli chodzi o teściów, chyba szczególnie nie mogę narzekać na nich, bo jak wczoraj poczytałam wasze przygody z teściami, to nieźle się uśmiałam :) Moi raczej nie należą do tych z opowieści i kawałów. Oni raczej się nie wtrącają do nas i chyba mogę powiedzieć, że żyjemy w zgodzie. W zasadzie nie są konfliktowi, tyle że trochę przeginają w drugą stronę i jak dla nas za mało interesują się nami. Ale chyba z dwojga złego wolę tą wersję:) Oczywiście nigdy nie jest idealnie i tez mnie czasami denerwują, ale tak to już chyba jest, że im więcej niezależnych ludzi mieszka pod jednym dachem, tym więcej różnic zdań.

Ariska fajna ta wanienka, chyba też się skusimy i zakupimy, tylko nie wiem jeszcze jaki kolor. Oj chciałabym już znać płeć:)


Dziewczyny widzę że same chłopaczki będą się rodzić ;) Gratulacje MolaGo i Joasia:)

Jaosia do Ciebie szczególny mam szacunek i podziw, kurczę twarda z Ciebie babka;)

Karlita - dobrze, że wszystko jest w porządku, po badaniach:) Tylko pilnuj tego ciśnienia.
 
moniaivoy dzięki, ale myślę, że każda osoba co ma w głowie trochę rozumu postąpiłaby tak jak ja w życiu. Ale jest mi miło, że tak mówicie :)

A u nas cała noc padało i teraz tez pada.
 
dzwonilam do szpitala i lipa nie ma wynikow mam dzwonic dopiero w pon :-( bo z 23 nie ma zadnych wynikow. wiec czekania jeszcze 3 dni.
 
malutka- Oj, rozumiem ze te 3 dni to dla Ciebie wiecznosc. Czekamy razem z Toba. Badz dobrej mysli kochana. Ja dzis bylam na wizycie u ginka z Tz- mial usmiech od ucha do ucha.Wszystko w porzadku. Gin nam na plytke usg nagral i na chwile wlaczyl 4D - w szoku bylam ze zrobil to w cenie wizyty. Dzidzia nie chciala zbytnio pokazac co ma miedzy nozkami ale wstepnie gin twierdzi ze cos tam sterczy hehe. Moze za miesiac sie uda :-). Tak poza tym dom mam caly bialy przy tym remoncie, juz sie boje sprzatania. Dzis po wizycie bylam u fryzjerki i obcielam sie na krotko :-D. Tak mnie jakos wzielo na zmiany przed slubem. Zadowolona jestem tak wiec nie straszny mi nawet ten remont. Zmykam bo glodna jestem jak wilk.
 
Czesc Dziewczyny,
Wstałam dziś rano ale ok 12 zaczęłam mieć kryzys ale w pracy byłam więc o 15 wróciłam i poszłąm spać. Ogólnie jakiś dziś gorszy dzień mam, wszystko mnie denerwuje i mąż za to dostaje po głowie :wściekła/y:

Więc póki co same chłopaki...ale wszystko może się zmienić :-) ja we wtorek idę do lekarza i zobaczymy co tym razem powie...

dzis mam większy brzuch i już troche wyglądam jak w ciąży więc moje farmaceutki już zauważają :)
 
widze dziewczynki, ze szykuje sie wysyp chlopakow no niezle zobaczymy ile bedzie dziewczynek ( ja po cichu licze na 2 corcie :-) a moj chcialby syna) i gratuluje wam dziewczyny, ze wiecie juz kogo pod serduchem nosicie.

u nas dzisiaj troche sie rozpogodzilo wiec na spacerku bylam z michaska i wyszala sie na placu zabaw, wiec padla mi po 19 wiec mam luz.
 
reklama
Ja też popołudnie miałam nerwowe, wszystko mnie drażniło
Za niedługo idę do kuzynki bo mąż urodziny chce odprawić.
 
Do góry