reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

ariska na to dobrze, ze wszystko sie wyjawsnilo i nie musisz sie stresowac.

ala witamy w naszym gronie :-)

aga no to super ci sie udalo oby dalej bylo tak fajnie i szybko.

michaska zrobila pobudke o 6:25 a mnie tak strasznie sie chcialo spac no ale mam nadzieje, ze pojdzie w ciagu dnia spac i ja tez sobie pospie :-).
zapomnialam sie was zapytac dostalyscie na wizycie u lekarza pakiety dla mam w ciazy?? bo ja dostalam.


Witaj malutka z rana ;-) ja też miałam dziś wczesną pobudkę tzn. szybko się wyspałam :-D

a o jakich pakietach mówisz:confused::confused: ja bynajmniej oprócz skierowań na badania i recepty to nie dostałam nic :no:
 
reklama
A co to w wannie też nie wolno się kąpać :szok: pierwsze słyszę ... Ja mam tylko wannę i w niej się codziennie myję .


no wiadoma rzecz że nie wolno zażywać gorących długich kąpieli w wannie :no: ale tak normalnie w ciepłej (nie gorącej) wodzie to chyba wolno no nie :zawstydzona/y: bo ja uwielbiam moczyć dupkę w wannie ale słyszałam kiedyś, że w ciąży jest niewskazane i choć też mam w domu tylko wannę to jak na razie tylko biorę prysznic i chciałam znać Wasze zdanie na ten temat :blink:
 
no wiadoma rzecz że nie wolno zażywać gorących długich kąpieli w wannie :no: ale tak normalnie w ciepłej (nie gorącej) wodzie to chyba wolno no nie :zawstydzona/y: bo ja uwielbiam moczyć dupkę w wannie ale słyszałam kiedyś, że w ciąży jest niewskazane i choć też mam w domu tylko wannę to jak na razie tylko biorę prysznic i chciałam znać Wasze zdanie na ten temat :blink:

a kto mówi o długich gorących kapielach ? Ja zazwyczaj naleję sobie trochę wody tak żeby dno zakryło, a nie od razu całą wannę szybko się umyję i jest ok. Wolę tak niż cudować u mnie z prysznicem- bo jeszcze się poślizgnę i tyle będzie.
 
ja tez sie kapie w wannie... wlasnie ostatnio mialam klotnie z moim bo nie pozwolil mi sie kapac w jeziorze bo stwierdzil ze nie wolno no wiec wkurzona napisalam do mojego gin i napisal ze facet ma sie uspokoic i ciaza to nie choroba... wiec nie mozna popadac w panaroje tylko byc ostrozyn... ale z wszystkiego nie rezygnowac..:)
 
a kto mówi o długich gorących kapielach ? Ja zazwyczaj naleję sobie trochę wody tak żeby dno zakryło, a nie od razu całą wannę szybko się umyję i jest ok. Wolę tak niż cudować u mnie z prysznicem- bo jeszcze się poślizgnę i tyle będzie.

o długich gorących kąpielach wiadomo od zawsze że nie wolno :no: bo normalnie osłabiają organizm a co dopiero w ciąży i nie sądzę żeby któraś z Was raczyła się takimi kąpielami :sorry2: pytam tylko czy można kąpać się w wannie i siedzieć z dupskiem w ciepłej wodzie, poleżeć sobie, zrelaksować się, ot co :confused:
 
reklama
spyatj lekarza ja nie dostalam zadnego zakazu:) wiec spokojnie:)

wiesz ja jestem troszkę przewrażliwiona (zresztą pewnie nie ja jedna:-D)

ginek nic nie mówił o kąpielach:no: pytałam go o basen i pozwolił :tak: ale za to mamy zakaz bobosexów :-( niestety w weekend najadłam się strachu co nie miara :zawstydzona/y: w sobotę miałam usg przezierności i to miało być ostatnie usg dopochwowe, ale ginek zaczął je robić i stwierdził że już lepiej widać przez powłoki brzuszne:tak: niestety wynikiem usg dopochwowego było moje niedzielne plamienie czego się strasznie przestraszyłam, bo już miałam wizje katastroficzne :zawstydzona/y: na szczęście już po południu objawy ustały a w poniedziałek miałam kolejne usg i wszystko jest w porządku :tak: ale strachu trochę było :-(
 
Do góry