reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Witam !
Ala86 witaj , zapraszamy rozgosc sie :)

Ciesze sie ze u was wszystko wporzadku po wizytach u gina :) to zawsze humorek poprawia jak sie czyta takie naladowane szczesciem posciki .
Co do wanny to ja nie mam wyjscia musze sobie do niej wody napuszczac , ale bardzo mnie to cieszy . Nie zazywam goracych kapieli , ale dluzej lubie sobie posiedziec szczegolnie ostatnio jak tak goraca bylo.
buziaczki
 
Dzień Dobry kochane :)

Co do wanny to ja nie mam problemu bo w mieszkaniu mamy tylko prysznic. Ale jak już wybudujemy dom to napewno będzie wanna bo uwielbiam moczyć się w gorącej wodzie :)

Dziewczyny powiedzcie mi dlaczego wy macie skierowania na te prenatalne badania??? Same prosicie czy lekarz dał bez problemu sam.???
 
joasiu ja sama chcialam te badania, nie dostalam skierowania,bo jeszcze nie mam 35 lat ani tez nie jestem w grupie ryzyka ale poprostu chcialam wiedziec czy wszystko jest ok.robilam prywatnie
 
Witam Was późnym rankiem, spałam długo - dzisiaj mam znowu wolne. Zaraz śniadanko a potem do sklepu po zakupy na obiadek. Dobrze, że chociaż pogoda się poprawiła

Witam serdecznie Styczniowe Mamusie :)
Od kilku dni przyglądam się waszym wpisom i zauważyłam, że jesteście już ze sobą zaprzyjaźnione. Mam jednak nadzieję, że przyjmiecie do Waszego grona nową mamę z terminem na styczeń :)

Mam na imię Ala, termin mam na 27 stycznia.
Mam wspaniałego trzyletniego synka Jacka, który jest niesamowitym łobuziakiem jednak jestem pewna, że bez problemu "pozwoli" mi uczestniczyć na bieżąco w rozmowach na forum :)

Pozdrawiam serdecznie Ala

Witaj Ala w naszym gronie :-) jak każdej nowej dziewczynie i tobie polecam wklejenie suwaczka
https://www.babyboom.pl/forum/stycz...-i-dodawac-zdjecia-do-grupy-zamknietej-40071/
:-)


:zawstydzona/y:mam do Was pytanko : czy korzystacie tylko z prysznica czy od czasu do czasu moczycie dupki w wannie :confused:

Ja nistety mam tylko prysznic, ale wiem , że nie można zażywać długich kąpieli i w gorącej wodzie
 
A tak w ogóle to witam nowa mamusię :) :)

Moja córcia poszła do kolegi :) Wczoraj ten Piotruś był u nas cały dzień i dzisiaj przyszedł po nią aby ona do niego szła :) I tak jakoś nadwyraz spokojnie mam w domu, taka cisza...
 
A tak w ogóle to witam nowa mamusię :) :)

Moja córcia poszła do kolegi :) Wczoraj ten Piotruś był u nas cały dzień i dzisiaj przyszedł po nią aby ona do niego szła :) I tak jakoś nadwyraz spokojnie mam w domu, taka cisza...
Wykorzystaj ten czas dla siebie:-)
ja gram w Farmę i dużo czasu to pochłania
 
Dzień dobry dziewczynki :) ja już niestety znowu w mieście, w zasadzie to od niedzieli, ale tyle miałam rzeczy na głowie, że nie miałam czasu nic napisać. Powiem Wam, że nie wiem czy to dzięki temu, że troszkę odpoczęłam przez ten tydzień czy też dzięki temu, że zaczynamy z fasolinką 2 trymestr ale czuję się od paru dni o niebo lepiej, żadnych nudności, mam więcej energii, humorek dopisuje, jeszcze tylko cera nie jest najlepsza, ale trudno ważne, że nudności i ta koszmarna senność już przeszły i mam nadzieję, że nie wrócą:-) Widzę, że już wiele z was było u gina na badaniach, cieszę się, że z waszymi iskierkami wszystko w jak najlepszym porządku, to najważniejsze:-) my mamy wizytę na jutro na 15, mam nadzieję, że też będę mogła się z Wami podzielić samymi dobrymi wieściami, póki co strasznie się tymi badaniami stresuje! Jeżeli chodzi o lekarza to ja chodzę prywatnie, niestety trochę mnie to kosztuje, ale najważniejsze żeby z dzidzią wszystko było ok, a powiem Wam, że ja miałam strasznego pecha do lekarzy i nigdy nie trafiłam na żadnego dobrego państwowego lekarza, każdy olewał i mnie i moje pytania, aż w końcu poszłam raz prywatnie i tak już zostało, no ale to już zależy na kogo się trafi, jeżeli znałabym jakiegoś dobrego państwowego lekarza to pewnie chodziłabym do niego, ale niestety. A co do kąpieli w wannie, to ja też mam wannę i teraz raczej tylko prysznic biorę, chociaż wcześniej uwielbiałam grzać dupsko w gorącej wodzie, ale teraz i tak na dworze taki skwar, że chłodny prysznic jest lepszy;-) pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i miłego dzionka życzę:-)
 
witajcie po długim czasie.
u mnie powoli przechodzi senność więc pozytywnie.
wykupiłam sobie abonament w Medica Polska i liczę że szybko przyślą mi kartę i papiery, żebym mogła w ramach abonamentu zrobić badania i zaliczyć badania prenatalne.
ja staram się o tym nie myśleć czy wszystko będzie dobrze, czuję się świetnie, nie mam bóli ani plamień więc myślę że mój Ludek czuje się i rozwija dobrze.
miłego dnia wszystkim!
 
reklama
Ja tam czasami pozwalam sobie na mały relaksik w wannie, dobry na bóle pleców. Nie za ciepła woda i sobie tak leżę z 15 minut i mm błogość :)

A co do pakietów to dostałam reklamówkę pt "będę mamą" a w niej gazeta "dziecko", "poradnik domowy", próbka szamponu, dużo ciekawych ulotek i pare małych książeczek takich poradników a od gina dostałam pieluche z pampersa ;). Czytałam że następną paczką jest "chłopiec czy dziewczynka" ,a później to już w szpitalu. I jak wypełni się ankiety i odeśle to będą do domu wysylać próbki jedzonka dla dzieci itp

A i zamówiłam prenumerate "mamo to ja" :D w sprzedaży kosztuje 3,99 bez dodatków a w prenumeracie 1,70 :D
 
Do góry