reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

ariska bedzie dobrze nie kazde dziecko jest takie same, moze twoja dzidzia rosnie w swoim tempie.

dziewczyny ciesze sie, ze u was wszystko ok i zadowolone jestescie.
ja po swojej wizycie tez badania dobrze tylko mocz za ciezki??!! no i mam pic duzo mineralnej niegazowanej co robie juz od paru dni (jaki ten organizm sprytny). niestety usg nie zrobione bo aparat znow w naprawie :wściekła/y: no i usg genetyczne pierwszego trymestru trzeba zrobic prywatnie ceny w kraku od 150 w gore masakra :-( a z kasa krucho no ale coz trzeba wykombinowac bo dziecko najwazniejsze

Daj spokój - ta kasa to koszmar, ja już sobie odłożyłam na badania prenatalne i na wizytę
zlosc3_%28www.e-gify.pl%29.gif


Ale powiem, że jest ciężko z kasa teraz. Ja jeszcze idę do okulisty w tym miesiącu, szkoda gadać, dobrze, że w ciąży się często nie jest
 
reklama
Witam serdecznie Styczniowe Mamusie :)
Od kilku dni przyglądam się waszym wpisom i zauważyłam, że jesteście już ze sobą zaprzyjaźnione. Mam jednak nadzieję, że przyjmiecie do Waszego grona nową mamę z terminem na styczeń :)

Mam na imię Ala, termin mam na 27 stycznia.
Mam wspaniałego trzyletniego synka Jacka, który jest niesamowitym łobuziakiem jednak jestem pewna, że bez problemu "pozwoli" mi uczestniczyć na bieżąco w rozmowach na forum :)

Pozdrawiam serdecznie Ala
 
Daj spokój - ta kasa to koszmar, ja już sobie odłożyłam na badania prenatalne i na wizytę
zlosc3_%28www.e-gify.pl%29.gif


Ale powiem, że jest ciężko z kasa teraz. Ja jeszcze idę do okulisty w tym miesiącu, szkoda gadać, dobrze, że w ciąży się często nie jest


Ja się cieszę, bo w Wawie jest program bezpłatnej opieki nad ciężarnymi: wizyty, badania, szkoła rodzenia, 3 usg za darmo w kilku szpitalach, młody personel, tylko za badanie na tarczycę będę musiała zapłacić jakieś 20 zł. Bardzo się cieszę, bo po informacjach że się tak długo czeka państwowo, pierwszy raz byłam prywatnie, i jak podliczyłam badania, to się okazało, że wizyta 80 zł + badania krwi 230 + usg co najmniej 100, a to i tak jedno z tańszych miejsc.

Nie wiem więc komu mam dziękować za ten program, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby to miłościwie nam panująca Gronkowiec Walc była za to odpowiedzialna. Jeśli się mylę to odszczekam, ale nie sądzę.

A, no i jak zadzwoniłam żeby się na 1 wizytę umówić, to spytali "czy jutro pani odpowiada"? byłam przygotowana raczej na następny miesiąc...

Mam nadzieję, że się nie rozczaruję dalszymi wizytami, bo ginka jest po prostu super sympatyczna i dokładna.

Ala, witamy w naszym gronie!
 
Lekarz mówił że dziecko fajnie sobie wygląda, serduszko biło, ruszał się pod usg. Mówił że granica to +/- 14 dni różnicy między USG a OM. A że ja mieszczę się niemal na styk w granicy stwierdził że lepiej by koledzy to sprawdzili jak to określił. No i dzwoniłam do szpitala i na oddziele mam być 7.30 z przebraniem, więc mogę tam zostać. Pocieszam się tym ,że może maluch ma leniwy okres i mu sie nie chce rosnąć
 
lepiej że się przejmują i chcą poobserwować. Spokojnie, zrób sobie urlop. Jeść dadzą, spać pozwolą. I wypuszczą mówiąc, że wszystko ok.
 
właśnie się zagłębiłam w ten świstek z usg nie ze zdjęciem ale z wymiarami i widzę że lekarz wpisał datę ostatniej miesiączki 2 tygodnie wcześniejszą!! dlatego wyszło mu 16 6dni tygodni z OM, a nie 14 6dni jak powinno być. Więc jestem już spokojna bo jestem niemal pewna że to zamieszanie tylko z powodu tego błędu. Pójde do szpitala dla świętego spokoju ale już jest dobrze ;)
 
reklama
ariska na to dobrze, ze wszystko sie wyjawsnilo i nie musisz sie stresowac.

ala witamy w naszym gronie :-)

aga no to super ci sie udalo oby dalej bylo tak fajnie i szybko.

michaska zrobila pobudke o 6:25 a mnie tak strasznie sie chcialo spac no ale mam nadzieje, ze pojdzie w ciagu dnia spac i ja tez sobie pospie :-).
zapomnialam sie was zapytac dostalyscie na wizycie u lekarza pakiety dla mam w ciazy?? bo ja dostalam.
 
Do góry