reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Mnie co rano przeczyszczało, ale znowu od kilku dni mam zatwardzenie
zlosc20_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
Cieszę się bardzo że z waszymi dzieciaczkami wszystko w porządku. Ariska głowa do góra na pewno wszystko będzie dobrze, ciesz się że lekarz od razu reaguje a nie zlewa sprawy. Ja mam wizytę jutro o 15 więc trzymajcie kciuki żeby i u mojego dzieciaczka wszystko było w porządku
 
Cieszę się bardzo że z waszymi dzieciaczkami wszystko w porządku. Ariska głowa do góra na pewno wszystko będzie dobrze, ciesz się że lekarz od razu reaguje a nie zlewa sprawy. Ja mam wizytę jutro o 15 więc trzymajcie kciuki żeby i u mojego dzieciaczka wszystko było w porządku
będę trzymać
best32_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
my wróciliśmy właśnie, usg z godzinną obsuwą, dobrze że koleżanka się starszakiem zajęła, bo mąż wyjechany.
Mamy 13 tygodni, 7 cm wzrostu i wszystko w normie. No, może oprócz wiercenia, to jest wysoko ponad normą:)
jutro muszę wcześnie wstać, bo na rano na badania krwi, moczu i takie tam, więc postaram się wcześniej Jaremę położyć dzisiaj, może się uda. Trzymajcie się wszystkie i do zobaczyska jutro!
 
my wróciliśmy właśnie, usg z godzinną obsuwą, dobrze że koleżanka się starszakiem zajęła, bo mąż wyjechany.
Mamy 13 tygodni, 7 cm wzrostu i wszystko w normie. No, może oprócz wiercenia, to jest wysoko ponad normą:)
jutro muszę wcześnie wstać, bo na rano na badania krwi, moczu i takie tam, więc postaram się wcześniej Jaremę położyć dzisiaj, może się uda. Trzymajcie się wszystkie i do zobaczyska jutro!

s u p e r
 
ariska bedzie dobrze nie kazde dziecko jest takie same, moze twoja dzidzia rosnie w swoim tempie.

dziewczyny ciesze sie, ze u was wszystko ok i zadowolone jestescie.
ja po swojej wizycie tez badania dobrze tylko mocz za ciezki??!! no i mam pic duzo mineralnej niegazowanej co robie juz od paru dni (jaki ten organizm sprytny). niestety usg nie zrobione bo aparat znow w naprawie :wściekła/y: no i usg genetyczne pierwszego trymestru trzeba zrobic prywatnie ceny w kraku od 150 w gore masakra :-( a z kasa krucho no ale coz trzeba wykombinowac bo dziecko najwazniejsze
 
reklama
Dziewczyny bardzo się cieszę, że wasze wizyty udane i że widziałyście swoje maluszki. Ja dopiero mam wizytę 2 sierpnia i nie wiem jak wytrzymam do tego czasu :(
Moje starsze dziecię już śpi a ja ide pozmywać bo zajadaliśmy jeszcze lody wieczorem :)
 
Do góry