reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam kochane!
Baanie na HIV ja robilam razem z pierwszymi badaniami juz w 6 tyg,po pierwszej wizycie u gina .Kochane zazroszcze wam wypoczynkow ,urlopikow , my moze gdzie sie wybierzemy w sierpniu :))
Ja mam badania prenatalne w pietek i juz sie doczekac nie moge z jednej strony a z drugiej troszke sie denerwuje (ale jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze )
Dziekuje za ten post o slodkosciach by malenstwo bylo ruchliwe :))) napewno zjem paczusia albo batonik ,niech sie nam pokaze w pelnej krasie .
Kochane nie wiem jak dzis zniose ten upal .... jest 8 godz. dopiero a juz jest tak strasznie goraco , a na dodatek od wczoraj bardzo bardzo mnie glowa boli ( taki bol migrenowy ) ciezko bedzie.
Pochwale sie tez kobietki . My z mezusiem na nasze problemy finansowe postanowilismy dzialac i jestesmy na etapie otwierania wlasnej dzialalnosci . Dodadam , ze bardzo sie ciesze ,bo wyglada to obiecujaco.
AAA i jeszcze jedno jak juz sie tak rozpisalam . Wiecie nie mdli mnie ostatnio , nie wymiotuje za to wogole nie mam apetytu juz od jakiegos czasu . Jak tam z tym u was???
Buziaczki kochane

DZien dobry dziewczyny:)ja test na hiv mialam robiony wczoraj bo tu pierwsze badania z krwi robi sie wlasnie w 12 tyg, a co do mdlosci i wymiotow to ja zupelnie niczego nie mam na palcach jednej reki moge policzyc kiedy mnie mdlilo albo wymiotowalam,tylko mam pare zasad ktorych musze przestrzegac czyli nie leze po jedzeniu bo mi sie niemilosiernie cofa i musze uwazac z podrozami samochodowymi po sniadanku bo wielce prawdopodobne ze bede musiala szukac jakichs krzaczkow:) jedyny problem jaki mam to krostki na twarzy przez jakies 5 tyg ciazy mialam wzglednie glatka cere ale teraz jest masakra non stop cos mi wyskakuje teraz mam obsypana cala brode jak na okres normalnie:)
acha co do jedenia slodyczy przed usg to moze lepiej nie:) ja raczylam sie ciasteczkami na godzine przed badaniem,glukoza pobudzila moje dziecko tak ze podskakiwalo jak pileczka i doktor mial problem zmierzyc przyziernosc karkowa, udalo sie ale strasznie dluzo czasu mu to zajelo
 
reklama
hehhe dzieki justa :) ja bym zaszalala z tym batonem i byla by lipa :)
Z krostami to u mnie na odwrot bylo ja nigdy nie mialam problemow z cera , za to w pierwszych tyg wypryszczylo mnie bardziej niz w sumie przez cale moje zycie ;) od jakis 3 tyg po pryszczah nie ma sladu z czego sie niezmiernie ciesze.
 
zielona - to widzę, że coś znaleźliście :-) fajnie, że jedziecie.
no my już w tym roku raczej nigdzie... może na weekend na mazury i tyle.


sic - ja wprawdzie 2kg przytyłam, ale nic po mnie na razie nie widać. ani brzucha, ani nic. we wszystkie ubrania się bez problemu mieszczę, także jeszcze wstrzymuję się z zakupami ubraniowymi ciążowymi. no, chyba że w lipcu sklepy odwiedzę, bo zazwyczaj są bardzo duże promocje to może coś fajnefo sie trafi.



w pracy jakoś da się wytrzymać, bo mamy klime :-D
dopiero jak wychodzę to widzę, jak jest upalnie na dworze...
a powrót godzinę w aucie w takich warunkach - koszmar....

w opracy mi się trochę porąbało... wprawdzie wszystko fajnie, miło, ale ewidentnie szefowie niezadowoleni z mojej ciąży..... :-(
będa zatrudniali kogoś na moje miejsce... już dali ogłoszenia.
Ciekawe co będzie jak będę chciała wrócić.. czy będzie jeszcze do czego... no, ale postaram się tym na razie nie martwić, dopiero za rok będę miała te dylematy
 
Witam :) Przyjmiecie mnie do swojego grona? Jestem w 13 tygodniu ciąży i mam termin na 8 stycznia 2011 :) Jestem przeszczęśliwa :) Będzie to nasze pierwsze dziecko i nie możemy się doczekać :)
 
AnnD-Witam :)

Ja mam dzisiaj gorszy dzień, wstałam wypoczęta ale jak pomyłam podłogi w całym domu,zrobiłam pranie i przygotowałam obiad to opadam z sił :( W dodatku w pokoju taka parówa , że chyba zaraz zjadę...Poszłabym na podwórko, najchętniej do basenu ale musze pilnować gotujących się ziemniaków buuu:hmm:
 
reklama
AnnD-Witam :)

Ja mam dzisiaj gorszy dzień, wstałam wypoczęta ale jak pomyłam podłogi w całym domu,zrobiłam pranie i przygotowałam obiad to opadam z sił :( W dodatku w pokoju taka parówa , że chyba zaraz zjadę...Poszłabym na podwórko, najchętniej do basenu ale musze pilnować gotujących się ziemniaków buuu:hmm:

Na wariackich papierach
zlosc22_%28www.e-gify.pl%29.gif
Ja z kolei na niczym się nie mogę skupić dzisiaj. Nawet terapia mnie nie uspokoiła - jestem roztrzepana strasznie. Trochę ogarnę w domu i idę do kuzynki - trzeba wykorzystać dzień wolny.
 
Do góry