reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

A ja muszę się pochwalić, że jedziemy nad morze do Karwii w niedzielę na tydzień. już nie moge sie doczekać.

gratulacje extra ze ejdziecie;*

AnnD-czesc kochana....widze ze Ty tez TU znamy sie z innego forum:*:*

witajcie:*
widze ze nikt sie za mna nie stesknil....ehhh : zarcik oczywiscie.....
ja nie mialam Neta przez ten czas i dlatego nie pisalam....
u mnie brzusio rosnie a ja czuje sie znakomicie.....i rozgldam sie za wozkiem.....
a i co najewqaznijesze Jade z M. do Zakopanego na caly Tydzien lub 2 jeszcze nie wiem Gin dal pozwolenie...wiec bede szalec heheh jedziemy w Sobote


dziewczyny

Sic1982( w mych wiaodmsociach na PW nie zauwazylam twej wiadomosci),Zielona2909 Ribi AnnD Monika77 zostaly dopisane lub popraiwone na liscie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję Kochane za ciepłe przyjęcie:-)

gratulacje extra ze ejdziecie;*

AnnD-czesc kochana....widze ze Ty tez TU znamy sie z innego forum:*:*

witajcie:*
widze ze nikt sie za mna nie stesknil....ehhh : zarcik oczywiscie.....
ja nie mialam Neta przez ten czas i dlatego nie pisalam....
u mnie brzusio rosnie a ja czuje sie znakomicie.....i rozgldam sie za wozkiem.....
a i co najewqaznijesze Jade z M. do Zakopanego na caly Tydzien lub 2 jeszcze nie wiem Gin dal pozwolenie...wiec bede szalec heheh jedziemy w Sobote

Hej Mola :tak:
Na tamtym forum niestety cisza, a mi się chce z kimś pogadać :-D
Jeździsz do tego Zakopca i jeździsz :-) Pozazdrościć :-)

Ja już pranie mam zrobione, jestem umyta i nabalsamowana, jeszcze tylko umyć głowę, umalować się i ok. 14-tej jedziemy do ginekologa.

Wcinam teraz marchewkę, mniam mniam :-)

Trochę się boję wiecie? Czasami nachodzą mnie złe myśli, że coś jest nie tak. Brzuch mi nie rośnie, dolegliwości nie mam, zbyt piękne żeby było prawdziwe :-( Ale myślę pozytywnie, raz na jakiś czas dopada mnie jakaś schiza :baffled:
 
gratulacje extra ze ejdziecie;*

AnnD-czesc kochana....widze ze Ty tez TU znamy sie z innego forum:*:*

witajcie:*
widze ze nikt sie za mna nie stesknil....ehhh : zarcik oczywiscie.....
ja nie mialam Neta przez ten czas i dlatego nie pisalam....
u mnie brzusio rosnie a ja czuje sie znakomicie.....i rozgldam sie za wozkiem.....
a i co najewqaznijesze Jade z M. do Zakopanego na caly Tydzien lub 2 jeszcze nie wiem Gin dal pozwolenie...wiec bede szalec heheh jedziemy w Sobote


dziewczyny

Sic1982( w mych wiaodmsociach na PW nie zauwazylam twej wiadomosci),Zielona2909 Ribi AnnD Monika77 zostaly dopisane lub popraiwone na liscie

To fajnie, że i Wam się udało za planować wakacje
Tęskniliśmy oczywiście
best11_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
Witam :) Przyjmiecie mnie do swojego grona? Jestem w 13 tygodniu ciąży i mam termin na 8 stycznia 2011 :) Jestem przeszczęśliwa :) Będzie to nasze pierwsze dziecko i nie możemy się doczekać :)

Witam gorąco:-)

Ależ upał, gdyby nie pies nie wychodziłabym z domu aż do wieczora. Rano zrobiło mi się słabo na dworze, musiałam usiąśc na chodniku, aby nie zemdlec. Koszmar.
W piątek wizyta u ginka, mam nadzieję, że wszystko z moim skarbem jest dobrze, bo ostatnio miewam jakieś złe sny i w ciągu dnia jestem poddenerwowana...
A w sobotę rano pakujemy torbę i uciekamy na działkę do Pucka:-) Truskawki prosto z krzaczka, czereśnie po prostu czekają na mnie:-D Chciałabym się wykąpac w morzu, ale zastanawiam się czy po powodziach woda nie jest za bardzo zanieczyszczona. W sumie od domu mam kawałek na plażę, ale tutaj trzeba schodzic po stromych schodach na plażę więc wolę nie ryzykowac. Za to w Pucku nie ma tego problemu. Oby tylko ginek powiedział, że wszystko jest w porządku
 
Cześć dziewczyny!!! Ja to ostatnio wpadam do Was raz na tydzień i później muszę Was następny tydzień doczytywać:)) Mimo tego, że to końcówka 1 trymestru to ja nadal czuję się fatalnie.... ehhh....
W sobotę mam usg i zobaczę wreszcie dzidzię, już nie mogę się doczekać.
Co do badania glukozy to z tego co wiem, to pierwsze badanie "glukoza na czczo" pobierana z krwi a dopiero ok 24 tygodnia jest kolejne badanie "obciążenie glukozą" (przynajmniej ja tak miałam w pierwszej ciąży). Chyba,że badanie z krwi wykaże podwyższony cukier wówczas pewnie lekarz zleci dodatkowe badania.

Witam nową styczniówkęAnnD!!!

Dziewczynki, fajnie macie z tymi urlopami. Też z chęcią bym sie gdzieś wyrwała.
 
Mnie dalej waga pokazuje 1,5kg mniej niz przed ciaza ale ogladalam sie wczoraj w lustrze i brzuszek ewidentnie jest wiekszy niz zwykle:)
Odruch wymiotny i mdlosci dalej mnie mecza:( ale mam nadzieje ze lada dzien mina.
Co do wakacji to w sierpniu na caly miesiac jedziemy do Polski- zobaczymy rodzicow itd- bardzo sie ciesze. W tym czasie wybieramy sie tez z tesciami do Czech na takie prawdziwe wakacje.
 
hej kobietki witam wszystkie i zycze milego dnia
ja bylam na tym usg jedyne co bylo pozytywne to widok mahajacych raczek dzidziusia i widok serduszka i buzki glowka byla baaardzo duza :-D ale i tak jestem troche zla po tym usg i coraz mniej zaczyna mi sie moj gin podobac bo kazal byc na 8 wiec blamo 7:55 no i czekalam ponad 2 godziny na usg wrrr bo mu cesarka wypadla a potem mial miec niedlugo kolejna i sie spieszyl na cd niezgodzil sie nagrac :-( a po tem jak juz poszedl i pigola dala mi wypisany druczek zorientowalam sie ze niedal ani nierobil mi zdjecia dzidziusia :-( i ryczec mi sie chcialo ze niemam ani filmiku ani fotki nawet niemam sie czym pochwalic jedyne co mi powiedzial to to ze maluszek jest troszke mlodszy bo ma 12 tygodni i 1 dzien i termin zmieniamy na 11 stycznia a wszystkiego z opisu usg musialam teraz sama szukac zeby sie dowiedziec czy wsio ok i wogole wrrrrr.... w dodatku takzle sie dzis czuje ze szok slaba i zmeczona
 
kochane dziewczyny od dziś możecie mi mówić pani magister!:-):-):-)
obroniłam się na dwie 5 i 4,5 ostatecznie 4,5. Teraz to sobie myślę i po co było się tak stresować, luzik był. Ale troche mi smutno, że to już koniec studiów i wielu osób już nie zobaczę:-(.
Już się prawie spakowałam, jutro tylko raniutko mam wizytę u gina i badanie przezierności karkowej, spytam go o płeć może będzie mógł coś zobaczyć.
Witam cię annd i gratuluję fasoleczki:-)

gratulacje!!!
 
reklama
Kochane dziewczyny od dziś możecie mi mówić Pani Magister!:-):-):-)
Obroniłam się na dwie 5 i 4,5 ostatecznie 4,5. Teraz to sobie myślę i po co było się tak stresować, luzik był. Ale troche mi smutno, że to już koniec studiów i wielu osób już nie zobaczę:-(.
Już się prawie spakowałam, jutro tylko raniutko mam wizytę u gina i badanie przezierności karkowej, spytam go o płeć może będzie mógł coś zobaczyć.
Witam Cię AnnD i gratuluję fasoleczki:-)
Gratuluje PANI MAGISTER !!!! :-D
 
Do góry