reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

No i prosze znów od nowa trzeba mi pisac ...;-)

Annd witamy w gronie styczniówek:-)I czekamy na wiesci od lekarza:-)

TakaJednaKobietka nie mozna się w ciązy przemęczać , nastepnym raze zagon męza do
sprzatania:tak:


Claudia4you na jaka terapie chodzisz? Jak mozesz to odpowiedz

MolaGo pewnie ze tesknilismy tylko wiesz jak to w ciazy bywa :happy2:No i pieknie ze
wybierasz sie w góry do Zakopanego ...Tez bym sie wybrała ale ze w ciazy
chodzenie po górach nie jest wskazane, tak wiec w tym roku sobie odpuszczam


Gdynianka witaj ;-) Na takie upały lepiej nie wychodzic...A co do tych
truskaweczek i czeresni to niezle bedziesz rozpieszczac fasoleczke ;-)


Feline jak jestes na koncu I trymestru to zapewne lada dzien minie Ci te złe
samopoczucie,choc kazda ciaza jest inna i czasem potrafia mdlosci trwac dłuzej...


Olandia poczekaj jeszcze troszke a potem zobaczysz jak waga bedzie wzrastac
Poki co mozesz sie cieszyc z tego:-)


87zabka ciesze sie ze z dzidzia wszystko OK.Co do lekarza i calej sytaucji to sama
bym była zdenerwowana i smutna ze fotki nawet nie mam ...


Monia_86 moje OGROMNE GRATULACJE PANI MAGITERRR!!!!!:-)

Zielona2909 no to tylko niech pogoda dopisuje :happy2: Miłych wakacji !

Sic1982 jak w pierwszej ciazy spodnie dopiero zmeniłam bedac w miesiacu,takze
uwiez ze i na Ciebie przyjdzie pora...Co do wakacji czemu sie nie gdzie nie wybierasz?
Lekarz zabronił?


Rzeczka co do mdłsoci i całej reszty...Ja w tym tygodniu o dziwo mam przestój,
ciesze sie ze juz drugi dzien nie jest jak narazie dla mnie meczacy


Pozdrawiam wszystkich cieplutko;-)


 
reklama
hej laseczki:cool2:

AnnD WITAM CIE CIEPLUŚNO:-D:-D I mam nadziej, ze samopoczucie dopisuje:tak:


Monia OGROMNIE GRATULUJE:-D:-D:-D!!!!!!!!!!!! Oj macie teraz co świętować:cool2::cool2:

No my też na wakacje nigdzie nie jedziemy tylko na początku września do polski na weselicho się wybieramy ale to też tylko latanina i nic sobie na takim wyjezdzie nie odpoczniemy:sorry2:



My dziś znów do lekarza jechalismy bo sie troche zdenerwowałam...wczoraj jak byliśmy to nasza ginekolog miała zadzwonić do tego lekarza co od strony genetycznej prowadzi ciąże poniewaz miała go poinformować iż ona nam zaoferowała tutaj jakąś specjalistke (bo on sie musi z nia skontaktować co do badań jak mam je na miejscu), i co dziś ten lekarz genetyk dzwoni jak tam nasze samopoczucia i pogadac jeszcze telefonicznie co i jak...i tutaj niespodzianka bo on nic nie wiedział, że nie jedziemy:szok: a do tego nawet moja lekarka go nie poinformowała, a powiedział, że to ona musi zrobić no i kolejny szok (o czym dowiedzieliśmy się wczoraj), że i tak niemogłabym mieć tego badania w tym tygodniu robionego gdyż maluszek jest zbyt mały!!!! A mimo, że znała nasz termin nawet nas nie uprzedziła:szok::no: Troche mnie to wkurzyło bo ten lekarz chce z naszym współpracować, a ona troszke olewa sprawe:no: No nic zobaczymy jak to bedzie jutro ma zadzwonic z terminem i sie okaże co i jak;-)
 
Monia GRATULACJE PANI MAGISTER :)

Witam nowa mamusię :)

My niedawno wrócilismy ze spacerku, po drodze zaszliśmy do teściów i Wiki postanowiła zostać na noc u babci :) Zobaczymy... bo czasami już jej się zdarzało i spoko, a czasami o 22 zachciała do domku do swojego łóżeczka i teściu ją przyprowadzał :) Dobrze, że mieszkają 5 minuty piechotą od nas :)

Idę pod prysznic i coś przekąszę, bo mnie coś ssa w brzuszku :)
 
Witam wieczorkiem, upał nie daje za wygraną.
Mam pytanie - czy któraś z Was też ma tak strasznie suchą skórę?? Moja się aż łuszczy , pomimo dużych dawek oliwki
 
witam wieczorkiem:)
fajnie chłodno balkon otwarty i odpoczywamy z mężem przed tv:-)
macie racje gorąc daje o sobie znać, bardzo duszno jest:-(
Jeśli o wakacje chodzi to gratuluję wszystkim, którzy wyjeżdzają i mają plany wakacyjne :-) My w tym roku nie wyjeżdzamy, przede wszystkim finansowo jest nieciekawie, lecz wiadomo po ślubie kupilismy mieszkanie na kredyt, który spłacamy, narazie mąż zarabia niewiele, ja tylko pół etatu więc ciężko bywa, ale to, że jesteśmy na swoim wynagradza cięższe miesiące.
Ostatnio kupilismy sobie stoł i krzesła do jadalni pewnie byłby jakiś tydzień nad morzem;-), za tą kaskę, ale wolimy inwestować we własne M3:-)
... no i 3 wesela, jedno za nami, dwa w sierpniu, więc nie będzie łatwo bo 1000zł to brzeba dać na te dwa wesela, a o tym że trzeba się ubrać to druga sprawa, a jedno wesele jest dwudniowe;-)
Nie będę Wam tu smęcić :) cieszę się że u Was wszystko dobrze;-) pozdrawiam :-)

Ps. zabka - dziwny ten Twój lekarz, jesli sam z siebie nie daje zdjęcia dziecka z USG to poprostu przed położeniem się na łózko powiedz że chcesz pamiątke w formie zdjęcia, nie smuć się, następnym razem nie czekaj na domyslność lekarza, nie miałam takiej sytuacji, więc dla mnie to wogóle niezrozumiałe!!!
 
Ostatnia edycja:
Tak skóre mam sucha chociaz staram się zawsze rano po kapieli nałożyc oliwkę i jakoś wytrzymuje ta skóra do wieczora, wieczorem balsam :-) Spróbujcie po wyjściu z kąpieli nasmarować sie oliwką na mokre ciało i nie osuszajcie ciała ręcznikiem niech ta woda z oliwką sie wchloną... efekt rewelacyjny, tylko tej oliwki nie za dużo tak średnio nalejcie na ręke i przesmarujcie mokre ciało:-)
 
Hej dziewczynki

podczytuję Was ale jakoś nie miałam weny na pisanie.
Byłam dziś w mojej dodatkowej pracy z którą będę musiała się pożegnać i spotkała mnie ogromna niespodzianka ponieważ dostałam od współpracowników kwiaty i prezent i wszyscy tak miło się ze mną żegnali. Szkoda mi trochę, że nie udało mi się tam przenieść na stałe bo atmosfera jest o niebo lepsza niż w mojej macierzystej placówce.

Kochane dziewczyny od dziś możecie mi mówić Pani Magister!:-):-):-)
Obroniłam się na dwie 5 i 4,5 ostatecznie 4,5. Teraz to sobie myślę i po co było się tak stresować, luzik był. Ale troche mi smutno, że to już koniec studiów i wielu osób już nie zobaczę:-(.
Już się prawie spakowałam, jutro tylko raniutko mam wizytę u gina i badanie przezierności karkowej, spytam go o płeć może będzie mógł coś zobaczyć.
Gratulacje!!!!!! Kciuki trzymałam powiem Ci w sekrecie. :-):-):-)
 
reklama
Tak skóre mam sucha chociaz staram się zawsze rano po kapieli nałożyc oliwkę i jakoś wytrzymuje ta skóra do wieczora, wieczorem balsam :-) Spróbujcie po wyjściu z kąpieli nasmarować sie oliwką na mokre ciało i nie osuszajcie ciała ręcznikiem niech ta woda z oliwką sie wchloną... efekt rewelacyjny, tylko tej oliwki nie za dużo tak średnio nalejcie na ręke i przesmarujcie mokre ciało:-)
No ja tak robię tyle, że wieczorem biorę kąpiel i jak dobrze nasmaruje to do rana wytrzyma
Gorzej jest z bielizną - majtki mnie odzierają i w tym miejscu mi się łuszczy skóra - z tym nie wiem co robić
 
Do góry