reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam wieczorową porą :)

Ja juz po wizycie u gina :) Ale jestem szczęśliwa :) Z dzidziusiem wszystko ok. Przezornośc karkowa 1,2 mm czyli super :) Kośc nosowa ok. Lekarz powiedział, że wszystko jest pięknie. Dzidzia machała nóżkami, rączkami, słuchaliśmy bicia serduszka :) Niesamowite. Myślałam, że przy drugiej ciąży już się tak nie przeżywa ale się myliłam. Wzruszenie straszne. Lekarz nas nawet zapytał czy może użyc obrazu z naszego USG na konferencji, którą prowadzi w sobotę, bo takie USG trzeba pokazywać studentom jako wzór :) No i powiedział, że na 60% chłopak. I on się zakłada. Jak się pomyli stawia nam skrzynkę szampana :)

Ide uśpić teraz moją starsza córcię :)
 
reklama
Witam wieczorową porą :)

Ja juz po wizycie u gina :) Ale jestem szczęśliwa :) Z dzidziusiem wszystko ok. Przezornośc karkowa 1,2 mm czyli super :) Kośc nosowa ok. Lekarz powiedział, że wszystko jest pięknie. Dzidzia machała nóżkami, rączkami, słuchaliśmy bicia serduszka :) Niesamowite. Myślałam, że przy drugiej ciąży już się tak nie przeżywa ale się myliłam. Wzruszenie straszne. Lekarz nas nawet zapytał czy może użyc obrazu z naszego USG na konferencji, którą prowadzi w sobotę, bo takie USG trzeba pokazywać studentom jako wzór :) No i powiedział, że na 60% chłopak. I on się zakłada. Jak się pomyli stawia nam skrzynkę szampana :)

Ide uśpić teraz moją starsza córcię :)

No to super, cieszę się bardzo
 
julka- ja też jak jadę samochodem to muszę się rozpiąć bo mnie strasznie ciśnie, na szczęście nie przeszkadza mi to tak jak Tobie i póki co ciążowe spodnie czekają w szafie ;) ale to nic tylko się cieszyć, brzuszek rośnie :-)

Ewcia- zazdroszczę tego jeziorka i ciszy, ja póki co musze się zadowolić altaną i basenem przed domem :) ale i tak jestem prze szczęśliwa, że jest taka piękna pogoda :)

joasiab- świetnie , że z dzidziusiem wszystko ok :) chłopak powiadasz ? mąż się pewnie ucieszy jeśli gin się nie myli :-p


A u mnie wszystko tak jak było, odliczam dni do skończenia 12 tyg, później to mam nadzieję że wyluzuję :) No i w 10 tc może zrobię w końcu jakaś fotę brzucha :)
 
A ja muszę się pochwalić, że jedziemy nad morze do Karwii w niedzielę na tydzień. już nie moge sie doczekać.
 
Witam wieczorkiem:-D:-D


Mam nadziej, że dzionek zleciał Wam przyjemnie:)


Wiecie co ja już mam tak dość tych upałów:no: a to dopiero początek lata...ja zobaczyłam u nas zapowiadane 37stopni to ojjjjj ciężko to widze!!!

My dziś bylismy u mojej ginekolog bo miałam jechać do innego miasta robić tą biopsje ale jednak ze wzgledu na dzieci bedziemy musieli robić u nas w mieście bo niebędziemy mieli co z nimi zrobić poniewaz termin jest za wcześnie, a powrót zbyt późno (jak to czasem brakuje kogoś bliskiego), i musieliśmy odmówić. No ale nasza lekarka już nas skierowała do najlepszej lekarki w naszym województwie i co sie tylko w tej dziedzinie specjalizuje i teraz tylko czekamy na telefon z terminem na przyszły tydzień. Ach i sie jeszcze dopytałam jak to jest jak z mężem mamy konflikt serologiczny...bo to przecież tez jest ryzyko... ale zaraz mnie uspokoiła i powiedziała, ze przed badaniem najpierw dostane jakiś właśnie zastrzyk i później będzie biopsja:dry: Boże ja się tak stresuje i boje okropnie!!!!!!!!!! Dziś juz ze stresu całą noc wymiotowałam i myślałam, że wyjde już z siebie przez ta męczarnie...no staram się o tym nie myśleć ale chyba już podświadomie mam ogromny strach jak to bedzie!!!!!! Narazie niewiem tylko co bardziej mnie przeraża...te badanie czy wyniki:-:)-( Jakos staram się byc dobrych mysli ale mam tyle czarnych scenariuszy, że czasem ciężko zebrać myśli i jakos normalnie funkcjonować!!!




zielona ojjj to się bardzo ciesze taki urlopik to sie jak najbardziej przyda:-D:-D No to teraz bedziesz dni do wyjazdu liczyła;-):-D


joasiu ogromnie się razem ciesze jak naprawde wszystko z dzidziulkiem dobrze i tak wzorowo sie rozwija:-D:-D:-D wkońcu nic ważniejszeg niema:tak: aaaa i może chłopczyk bedzie super to będziecie mieli pareczke:-D:-D Ciekawe czy się sprawdzi no ale ja sie lekarz założył to pewnie wie co robi haha


Aniucha to tzymam kciukaski by wszystko było dobrze:cool2:


claudia no ja niemam pojecia jak w Polsce... ale tutaj w niemczech to jest zaraz podstawowe badanie przy pierwszym pobieraniu krwi czyli zaraz jak się dowiadujemy, że jesteśmy w ciąży:sorry2:



Ewciu ajjj to takiego wypoczywania to tylko pozazdrościć:cool2::tak: oby takie leniuchowanie trwało jak najdłużej:-D:-D aż mi się zamarzyło haha:happy2:



A co do spodni to ja już sie rozglądałam za ciążowymi ale cos nic mi sie nic nie podobało:dry: takie letnie to mam i puki co się mieszczę;-) Tylko szukam normalnych bo jeszcze troszke i ostatnia para pójdzie do szafy:cool2: A tak wogóle to jestem tak zaskoczona, że dwie ciąże brzucha nic nie było mi widać dopiero tak 5-6 miesiąc cos tam się pojawiło i tylko się wszyscy dziwili, że w ciąży jestem...a teraz już taki duży:szok::-D Musze fotke zrobić to Wam pokaże...ale troszke jakoś się boje tym wszystkim cieszyć i tak nawet miesiąc naprzód planować czy rozmyślać cokolwiek:-( bo niewiem nigdy co się może stać...oj mówie Wam te stresy to mnie wykończą.
 
Witam Was, ja mam dzisiaj wolne. Na 9:30 mam terapię - w końcu , po tak długiej przerwie
best7_%28www.e-gify.pl%29.gif


Jakoś dzisiaj się średnio czuję - mam mdłości. Na dworze znowu cieplutko.

Miłego dnia wszystkim - idę robić śniadanko
 
Witajcie,
Dziś piszę pierwsza - osobiście mnie jakoś w tym roku te upały jeszcze nie zmęczyły - choć normalnie ich nienawidzę i najbardziej lubię wiosnę i jesien z pór roku.
Dziewczyny ja nic jeszcze nie przytyłam i wszystkie spodnie pasują na mnie jak ulał - jak czytam wasze wypowiedzi to coś mi się wydaje, że ze mną jest coś nie tak.

Koleznko jak tam OBRONA ???

Ja wczorjaszy dzień spędziłam na działce w jurze pod drzewkiem - pół dnia przespałam taka byłam zmęczona nie robieniem niczego. Ostatnio to mam tak że jak mnie zmory to muszę się położyć i ze 30 min się drzemnąć - ja już mam tego serdecznie dosć - bo nigdy tak nie miałam - ja spłałam tylko jak byłam powaznie chora. Pół dnia mi ucieka.
Kiedy to zmęczenie i senność mija ? czy to się utrzymuje przez całą ciążę?
Dzis znowy idę do lekarza tym razem na NFZ - mam nadziję, że dostanę na usg pranatalne skierownie :-)

Zielona - nie denerwuj :) - my w tym roku nie jedziemy na wakacje - jak co roku albo nasze morze albo chorwackie aż mi przykro. Ale Ty odpoczywaj i korzystaj.

Pozdrawiam was i nie dajcie się urlopowi!

Hej. Niestety jesteś druga dzisiaj
best10_%28www.e-gify.pl%29.gif
pod Twoim postem jest mój.

To fajnie, że odwiedzasz lekarza - daj potem znać co i jak
 
reklama
Aha skoro tak to ma być z tym badaniem to ok.

A badania na HIV kiedy się robi może wiecie

Witam kochane!
Baanie na HIV ja robilam razem z pierwszymi badaniami juz w 6 tyg,po pierwszej wizycie u gina .Kochane zazroszcze wam wypoczynkow ,urlopikow , my moze gdzie sie wybierzemy w sierpniu :))
Ja mam badania prenatalne w pietek i juz sie doczekac nie moge z jednej strony a z drugiej troszke sie denerwuje (ale jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze )
Dziekuje za ten post o slodkosciach by malenstwo bylo ruchliwe :))) napewno zjem paczusia albo batonik ,niech sie nam pokaze w pelnej krasie .
Kochane nie wiem jak dzis zniose ten upal .... jest 8 godz. dopiero a juz jest tak strasznie goraco , a na dodatek od wczoraj bardzo bardzo mnie glowa boli ( taki bol migrenowy ) ciezko bedzie.
Pochwale sie tez kobietki . My z mezusiem na nasze problemy finansowe postanowilismy dzialac i jestesmy na etapie otwierania wlasnej dzialalnosci . Dodadam , ze bardzo sie ciesze ,bo wyglada to obiecujaco.
AAA i jeszcze jedno jak juz sie tak rozpisalam . Wiecie nie mdli mnie ostatnio , nie wymiotuje za to wogole nie mam apetytu juz od jakiegos czasu . Jak tam z tym u was???
Buziaczki kochane
 
Do góry